Huawei Ascend G7 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod johnier 20. 10. 2014 10:16

zdravím, co říkáte na tento kousek? Má někdo osobní zkušenosti jak je svižný, jak fotí, co baterka atd?
specifikace:
http://consumer.huawei.com/en/mobile-ph ... end-g7.htm
johnier
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 20. 10. 2014 10:30

Ještě se nezačal u nás prodávat, zatím pohledej nějaké recenze na CZ/SK mobilních webech
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod omezenec 7. 2. 2015 19:05

Koupil jsem Lumii 1320 a po 10 dnech ji vyměnil za G7...nejsem nějakej super uživatel telefonu, ale zatím dojem dobrý. První fotku jsem dal do galerie a nebyl jsem zatracen. Pokusil jsem se s břichabolem o root, ale vykořenění se nepovedlo..naštěstí telefon funguje..pouzdro na opasek jsem použil z lumie a ideální velikost 5,5 palce mi vyhovuje víc, než 6. V balení je průhledný obal na telefon. Nikde zatím žádná diskuse, něco na yootube.
Alcatel,Philips,Siemens,Ericsson...N8,E 701
omezenec
Junior

Odeslat příspěvekod Myčoken 28. 4. 2015 02:11

Mám telefon asi týden a už je tu první problém. Po nastavení "Usnadnění" na mě telefon sice mluví, ale na nic nereaguje. Určitou kombinací stisku vypínací klávesy a dvojhmatu na displeji lze telefon restartovat, ale spustí se do toho samého režimu. Nevím zda je nějaké svépomocné řešení ...

EDIT: Tak problém je vyřešen, pomohli mi na Hotline Huawei. Telefon se vrátil sice do továrního nastavení, ale jsem rád, že nemusím do servisu ...
Myčoken
Junior

Odeslat příspěvekod H8me 13. 6. 2015 16:40

Tak už mám objednanou černou verzi G7, jen mi prosím majitelé G7čky vysvětlete, co je za problém s hudebním přehrávačem - teď používám PowerAmp a nerad bych měnil. V nějaké recenzi (už nevím v které) bylo řečeno něco o tom, že se přehrávače nějak hádají či co? Jak je to v praxi???? Díky!
H8me
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 6. 2015 17:51

Nevím, kde jsi tohle čet, ale co si nainstaluješ z Google Play, to ti musí fungovat..
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 6. 2015 18:13

PowerAmp mám koupený, šlape. Však až telefon dojde, vyzkoušej sám.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod H8me 13. 6. 2015 18:18

tusim, ze to bylo v nejake youtube recenzi, moc jsem to prave nepobral :-)
H8me
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 6. 2015 18:20

Zkus ji najít a dej sem odkaz
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod H8me 17. 6. 2015 18:55

uz jsem to nasel: https://www.youtube.com/watch?v=fnxSnTsW-Kw - čas 6:10
H8me
Junior

Odeslat příspěvekod kratales 24. 6. 2015 11:45

Tak výměna baterie dle Britexu je za 2850 Kč. Prý se musí měnit i s panelem displeje, který je pevnou součástí baterie. Přijde mi to jako blbost, ale tuto cenu mají u G7 i na jejich webových stránkách.

Vzhledem k tomu co je o firmě Britex všeobecně známo, jsem psal mail i na Huawei, zda tomu tak skutečně je. Pokud ano, nechápu, kterej blbec tohle vymyslel.

edit:
Tak baterie jde jednoduše vyměnit, ale Britex má prý od Huawei nařízení, aby to měnili komplet. Moc se mi to nezdá ...
kratales
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bozenkakozena 27. 7. 2015 18:40

Brácha si koupil tento telefon a máme problém. Z plochy nejdou smazat některé složky. Píše to "systémovou složku nelze smazat" Na ploše je plno balastu, složky které obsahují třeba youtube nebo nastavení a nejde se jich zbavit. Nějaká rada? Jinak systém a vše je originál, bez zásahu
bozenkakozena
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 7. 2015 18:49

Bez rootu neodinstaluješ žádnou aplikaci od Google
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bozenkakozena 27. 7. 2015 20:29

Já se v tom moc nevyznám, ale na svém telefonu (taky kitkat, ale LG) si můžu plochu upravovat jak chci a nemusím tam mít ani jednu ikonu, protože appky jsou uložené jinde. A tady je to teda asi přímo na ploše a smazání z plochy je teda rovnou odinstalování - zase něco nového pro mě. :shock:
bozenkakozena
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 7. 2015 20:35

Tady pomůže nainstalování jiného Launcheru z Google Play, ten původní v telefonu zůstane..
Nick Cave
Pokročilý

Další stránka