Huawei U8860 Honor - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SWAPE 25. 6. 2012 14:08

Mě zatím taky ne,ale že selhalo mi nehlásí,pouze,že žádná aktualizace není k dispozici.
SWAPE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chmelicekd 26. 6. 2012 09:27

už mi to funguje,občas to napíš že selhala komunikace. akorát mi nefunguje stahování v pdf.
chmelicekd
Junior

Odeslat příspěvekod zampach 22. 7. 2012 07:52

Ahoj, mám tlf asi 2 měsíce. Vše super. Nyní ale asi třetí den, co mi notifikační dioda svítí neustále modře. Jinak vše funguje v pořádku jen ta dioda jede nonstop. V manuálu jsem o této barvě nic nenašel, ani na netu. Nevíte někdo, jak se toho zbavit? Svítí dokonce, i když telefon úplně vypnu. Dioda tak jemně problikává, něco jako dioda u pracujícího HDD.

Je to chyba na servis nebo po spuštění nějaké aplikace zmizí?
zampach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 7. 2012 10:16

V recenzi jsem četl, že to informuje o nových událostech na Facebooku.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zampach 22. 7. 2012 10:58

FB nevyužívám, účet jsem si sice asi před 2 lety založil, ale už jsem tam od té doby nebyl :(
zampach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chalupník44 22. 7. 2012 19:59

Přátelé, mám dotaz, zda byla, nebo bude v dohledné době vydána aktualizace OS Android na ICS 4.0? Původní informace zněla, že Honor bude aktualizován v dubnu. Mě mobil zatím žádnou aktualizace nenabízí. Někde jsem našel nabídku na aktualizaci prostřednictvím souboru staženého do PC a poté uloženého na paměťovou kartu přístroje. Mám však strach, abych něco nepomotal, protože zatím mašinka funguje bezvadně.
chalupník44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SWAPE 23. 7. 2012 20:43

Zatím bych na ICS neaktualizoval,někdo zde nebo jinde psal,že mu aktualizace způsobila nemalé problémy a doporučuje zatím zůstat u verze 2.3 se kterou je telefon rychlý a stabilní.
SWAPE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 1. 9. 2012 12:02

jak ne na tom s kvalitou audio vystupu do sluchatek ? Chci mobil na hudbu a bohuzel nabidka je omezena.
Huawei ascend G620s
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 9. 2012 16:03

Nabídka a omezena? Dnes máš výběr obrovský.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 1. 9. 2012 16:34

ale ne co se tyka kvalitniho poslechu do sluchatek. Mel jsem solu nez sem ji vratil a ta hrala dobre i kdyz oproti mymu mp3 prehraci za 1000 korun ji porad neco chybelo. Dale taky prihlizim k tomu, aby mobil obstojne fotil coz je spolu s kvalitnim zvukem asi nemozny sehnat pokud nechci padlo za 15 litru. Kdyz tak koukam jak ty dnesni mobily fotej tak musim smutne rict, ze lip fotil samsung star kterej me tehdy stal 2500 a to v porovnanim s mobilama za nemalo penez. Napriklad ta sola mi prisla co se tyka fotaku dost tragicka za tu cenu a ten blbej samsung bez AF , bez blesku, bez niceho fotil proste lip. A to byl snad nejlevnejsi dotykac !
Huawei ascend G620s
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepiinoo 2. 9. 2012 09:16

Zdravím!
Chtěl bych rootnout svůj Huawei Honor. Nemá s tím někdo zkušenost? :-)
pepiinoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fan.tomCz 2. 9. 2012 10:59

http://www.7droid.net/tips-trick/6-step ... nor-u8860/

Rootnutím příjdeš o záruku, ale možná pokud telefon uvedeš do původního stavu (unroot apod.), tak o záruku nepřijdeš, tedy pokud Huaweie nemají počítadlo rootu jako to je např. u Samsungu. :-)

A když už jsem u toho -> mají telefony značky Huawei "Počítadlo rootu" nebo něco podobného? :hm
G300|Official ICS|16GB

AMD Phenom II x4 965BE @ 4GHz, nVidia GTX650ti Boost 1GB, 4GB DDR2 A-DATA Extreme Vitesta, 320GB+40GB+1000GB HDD, Gigabyte MA78GM-UD2H, Tranquillo rev.2
fan.tomCz
Junior

Odeslat příspěvekod pepiinoo 24. 9. 2012 22:46

Root podle návodu 7droid.net prostě možný není. Už jsem to zkoušel asi tisíckrát, a nic.. :/
pepiinoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MK 8. 12. 2012 17:13

Ahoj. Mohl byste mi tu, prosím, někdo, kdo tento telefon vlastní, odpovědět, jak je na tom Honor po upgradu na ICS s volnou RAM? S Androidem nemám moc zkušeností a někde jsem viděl, že na telefonech s 512MB RAM to není nic úžasného. Nejde mi číslo, jde mi o funkčnost, prostě jestli na ICS není pak problém při spouštění víc aplikací najednou. Jestli třeba když v prohlížeči otevřu několik náročnějších webových stránek a pak spustím PDF o 100 stránkách, tak jestli to Honoru bude dělat problém, nebo ne. Děkuji za odpověď.
MK
Junior

Odeslat příspěvekod kolkyno 10. 4. 2013 22:28

ja mam na mojom Honore ICS uz od konca roka a nechapem co tu myslite tym spomalenim?! Ja ako som kupil telefon (dotovany u operatora) som ho zapol a rovno instaloval ICS, 2.3 som tam nechcel ani vidiet, to uz maju v dnesnej dobe kalkulacky od Casia... Mobil ide do pohody. Ja som sa uz venoval novej verzii myslim JB ale robia stym len rusi kedze tam je ten telefon ako skoda v cesku :) No rusakom hnusakom neverim a zas cinania do tohto uz oficialne nove nic nedaju...
kolkyno
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků