Android

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 5. 1. 2008 10:05

hmm asi to nepojde na SDA:(
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 10. 1. 2008 18:51

Kód: Vybrat vše
http://www.mobile-review.com/fullnews/main/index_eng.shtml#17448

Uz je vonku zariadenie s Android

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 12. 1. 2008 11:38

erik.aragorn
Junior

Odeslat příspěvekod mach4 16. 10. 2008 08:49

ahoj snad to nevadí, že otvírám takto staré téma, ale hledám ANDROID nadšence, pokud nějakého znáte nebo jim sami jste ozvěte se mi tady to tohoto vlákna díky http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=15&t=1053183&p=5831497&sid=82b5b7373f6e703dbf88c042f241cf94#p5831497
na svých www se snažím shromáždit vše o HTPC na jednom místě!!!
mach4
Junior

Odeslat příspěvekod Kyselák 12. 10. 2009 17:16

Laická otázka když si pořídím Android tak budu mít telefon stále připojený k internetu?Jinak nebude makat?Díky za odpověď.
Kyselák
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 12. 10. 2009 17:32

Bude, ale nepůjdou ti fíčury jak počasí, email apod.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod fridge 12. 10. 2009 17:43

Android v základu nabízí víc online služeb, než např. Symbian nebo WM, ale je pravda, že i zmínění dva "matadoři" bez internetu ztrácejí minimálně polovinu svého potenciálu.

U všech operátorů seženeš mobilní net do dvou set (u T-Mobile ti ale asi nepůjdou aplikace, které nejedou přes HTTP port), takže by to neměl být problém.
Vždy možnost volby. Zvolit si nesvobodu je taky volba.
fridge
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kyselák 12. 10. 2009 18:05

Díky za odpovědi pomohli jste.Mám Vodafone,tak do toho asi půjdu a vezmu HTC Magic.
Kyselák
Junior

Odeslat příspěvekod Perry_ml 14. 11. 2009 00:10

Ahoj, uvazuju, ze si poridim Androida. Libi se mi Samsung Galaxy a HTC Hero. Oba maji neco do sebe.. Co si myslite? Ktery byste si vybrali vy? Dekuju za vase nazory.
Samsung Galaxy nebo HTC Hero? Ktery byste si vybrali?
Perry_ml
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gildiss 3. 12. 2009 17:24

Přiznám se, že jsem nikdy nepracoval s Androidem, můj vývoj šel stylem symbian S60 --> Symbian UIQ 2 --> WM6, se kterým pracuji asi 3 měsíce. Už pokukuji po něčem, na co bych mohl upgradovat ze svého Diamonda (který je fajn až na tu baterii a velikost displaye) - zaujalo mne pár přístrojů např. Omnia i8000 (ta by mi asi vyhovovala, ale raději bych ještě o něco větší display), HTC HD2 (u toho mne zrazuje kapacitní display) a pak se mi líbí SE Xperia X10 s 4" LCD a Androidem (i když má také kapacitní displej). Jenže se bojím Androidu, jsem zvyklý na WM používat dost aplikací a nevím, zda něco takového i pro tento systém. Vy, kteří Androida používáte, neporadili byste mi, zda taková aplikace existuje?
1.Práce s databází ve stylu MS Access (používám Data on the Run)
2.Správce financí
3.Správce hesel
4.Monitor akcií a ukazatel vývoje portfolia
5.RSS čtečka
6.Kecálek (mám Palringo)
7.Čtečka elektronických knih
8.Sdílení WiFi signálu (z komunikátoru do notebooku)
9.Programy pro čtení a úpravu dokumentů word, excel, čtečka pdf, přehrávač mp3, mp4 a avi souborů beru jako samozřejmost.
Díky
Samsung Galaxy S 2.3.3
C2D E8200, Sapphire HD3850 512MB GDDR3, Gigabyte GA-P35-DS3, A-Data Vitesta 2x1GB DDR2 800MHz, Corsair 620W
Gildiss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wojta 5. 1. 2010 00:58

Na Android je celkem dost věcí, zatím to asi není zase až tak horké, ale to předpokládám, že se v tomhle roce změní.
1. nevím
2. nevím
3. Ne uplně jen na hesla, ale používám aplikaci Notes, spíš takové šifrované poznámky
4. nevím, myslím, že jsou nějaké widgety na plochu, Google Finance, nezkoušel jsem
5. jsou tam různé čtečky, zatím mi vysloveně žádná moc nesedla
6. V telefonu je integrovaný GTalk, ten je asi celkem v pohodě, já pak ještě používám Meebo, to už bohužel tak v pohodě není (prý na ICQ běhá v pohodě, já ho používám na Jabber a je to slabota, hrozně nestabilní, ale ostatní klienti jsou na tom ještě hůř)
7. je několik čteček, zatím jsem moc nezkoušel, možná FBReader a PalmBookReader
8. Na rootovanném telefonu je k dispozici tethering, naprosto suprová záležitost, v počítači se to chová jako nová síťová karta a internet přes to jede okamžitě
9. O úpravě word a excel dokumentů Documents To Go (placený), mp3 přehrávač je integrovaný a je spousta i jiných variant, video přehrávač hlavně na internet přes youtoube je integrovaný, AVI to nepřehrává, jen mp4 a 3gpp, takže musíte převádět

Ovšem je možný, že ta Xperia má nějaký soft navíc, já to vztahuji ke G1.
C:\>ver
MS-DOS Version 5.00
wojta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.levymartin 20. 1. 2010 21:30

Chci se zaptat jak je to s aktualizaci androidu...Kdy bude k dispizici android 2 a je aktualizace automaticka? dekuju
m.levymartin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jsmach 8. 2. 2010 16:52

ano mělo by se aktualizovat automaticky pomocí OTA (upgade vzduchem) pokud přístroj vyšíší verzi OS vezme, např.G1 by údajně měla vzít i ver.2,0 ,
jsmach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cheetah007 8. 2. 2010 16:54

Hele jaký máte názor na HTC Magic? moc se mi líbí a zánovní jen vybalený se dá pořídit za 5.5k,je to dobrá koupě nebo sou i lepší?
Klávesnici ani tak nepotřebuji takže HERO či G1 pro mě nejsou.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Cheetah007 8. 2. 2010 16:56

wojta píše:Ovšem je možný, že ta Xperia má nějaký soft navíc, já to vztahuji ke G1.

Do Xperie jde údajně naprat AndroidOS zajímalo by mě jak potom fachá :-)
Cheetah007

Předchozí stránkaDalší stránka