Jeden WhatsApp účet na dvou telefonech

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ziki 6. 9. 2019 06:17

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s provozováním jednoho WhatsApp účtu na dvou telefonech?
Jde mi o to, že mám dva mobily, služební dual-SIM (ve kterém mám služební a soukromé číslo) a pak soukromý single-SIM (se soukromým číslem). Soukromé číslo mám u Vodafonu a je to DvojSIMka, tedy dvě SIM karty se stejným číslem. A byl bych rád, kdybych mohl používat WhatsApp (vázaný na soukromé číslo) v obou telefonech, ale nevím, jestli to nebude dělat neplechu. Na stránkách WhatsApp píšou o provozování na více telefonech nebo s více telefonními čísly toto:
Pokud budete příliš často střídat zařízení, na kterých svůj účet WhatsApp používáte, je možné, že vám po určité době už nebude umožněno účet znovu ověřit. Nestřídejte tedy opakovaně různá zařízení a telefonní čísla. viz https://faq.whatsapp.com/cs/android/210 ... ry=5245245

Neřešil toto někdo z vás? :hm
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 6. 9. 2019 07:00

kdyz je to samé čislo tak by neměl být problém ne?
to čislo mezi telefony přepínáš taky ne?. není to opruz když už máš služebák a soukromé v jednom? co tě nutí mít ještě svuj jednosim?
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szantus 6. 9. 2019 10:51

Při zapnutí v jiném přístroji (i se stejnou SIM) to bude chtít ověřovací SMS... Což při každodenním použití bude opruz.
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mas0n 6. 9. 2019 13:30

Neda se to pouzivat. Pri kazdem zapnuti telefonu to chce znovu overit pres sms, a kdyz to neoveris, pise porad otravne hlasky, ze je cislo zaregistrovane na jinem pristroji.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 6. 9. 2019 18:23

Škoda, doufal jsem, že by to mohlo fungovat stejně, jako třeba Messenger, který může být klidně na více zařízeních a se synchronizovanou historií. Ale když nad tím teď přemýšlím, tak by v těch dvou telefonech WhatsApp synchronizovanou historii komunikace asi neměl. Tak asi budu mít ten WhatsApp pouze na jediném telefonu.

freddy158158: ten jednosim má minimálně lepší foťák a jsem na něj zvyklý, tak proto by jej ještě rád provozoval :).
ziki
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků