google play

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod janekjankovatej 14. 5. 2019 05:24

Zdravím jde nějak v google play vypnout nabídku na aktualizování aplikace - potřebuji nechat starou verzi a nechce se mi dávat furt bacha abych se neukliknul
Díky
janekjankovatej
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 14. 5. 2019 06:07

Google Play - Nastavení - Automatické aktualizace - Neaktualizovat aplikace automaticky
Jestli jsem dobře pochopil dotaz, tak toto je asi jediné, co můžeš bez většího zásahu do systému udělat.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod janekjankovatej 14. 5. 2019 07:12

Když já bych nechtěl aktualizovat jenom tu jednu aplikaci (Mi Fit).
Celkem jich v telefonu používám hodně a až na tu jednu se nové aktualizace hodí

-- 14. 5. 2019 06:14 --

janekjankovatej
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 5. 2019 07:17

To nicemu nevadi, kdyz to takto zakazes, i tak se aktualizace ukazou, ale budou cekat na rucni potvrzeni, takze vzdycky aktualizujes jen ty, ktere chces. Take to tak mam.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod šulda 14. 5. 2019 10:07

Jenže autor témy se ptá na něco jinýho :roll: On právě nechce, aby se daná aplikace zobrazovala v té nabídce aby ji někdy omylem neaktualizoval.
šulda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 5. 2019 10:31

Nejde nijak odstranit aplikaci ze seznamu k aktualizaci, jedině pokud se aplikace deaktivuje, tak se neobjeví
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sonix 31. 5. 2019 10:37

Najednou mi začal zlobit mobil, nešlo se přihlásit do aplikace Můj Vodafone nebo převádět kredit v aplikaci KAKTUS. Zkusil jsem tedy aplikace aktualizovat, ale stále se mi zobrazovala hláška o potřebě uvolnit místo. Takže jsem smazal fotky, videa a další aplikace, ale ani to nepomohlo. Tak jsem výše uvedené aplikace smazal, ale i přes 2GB volné paměti nešlo nic instalovat z důvodu nedostatku místa.
Ze zoufalství jsem tedy resetoval mobil do továrního nastavení. Následně po kliknutí na ikonu Google Play se zobrazila hláška o povinnosti aktualizovat tuto aplikaci. Pak už se mi zase při dalších instalacích aplikací zobrazovala hláška o plné paměti. To mi došlo, že bude chyba v této aktualizaci. V NASTAVENÍ - APLIKACE - OBCHOD GOOGLE PLAY jsem kliknul na odinstalování aktualizace a naštěstí už Google play netrvá na opakované aktualizaci a vše jede zase normálně. Takže pokud se vám omylem aktualizuje tato aplikace, tak se v pohodě můžete zase vrátit na předchozí verzi.
PS: Podobné problémy s poslední verzí jsem se dočetl i na webu Google play.
sonix
Junior