Zálohování a obnova dat z Google účtu

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Topes 9. 5. 2019 13:15

Co všechno se přesně zálohuje a obnovuje když v novém telefonu dám obnovu dat? Vždycky jsem si vše zpátky nainstaloval pro jistotu manuálně znova. Budu teď dávat mobil do servisu takže počítám že bude zase čistej systém, tak bych zkusil tu obnovu, ale jen pokud to obnoví vše (kromě fotek atd) - aplikace, veškeré nastavení, rozvržení ikon na ploše atd. Díky
Topes
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka996 10. 5. 2019 16:30

Zdravím, potřeboval bych poradit. Na Samsungu Galaxy J3 2016 jsem si omylem smazal všechny kontakty (Google). Naštěstí mi zlobí synchronizace, tak jsem ji stihl úplně vypnout a v druhém mobilu a v PC přímo na stránce kontaktů Google je naštěstí mám. Obávám se, že když v Samsungu obnovím a dám do pořádku synchronizaci, tak zmizí i z ostatních zařízení.Jak je mám dostat do Samsungu zpět, resp.jak udělat, aby se synchronizace udělala podle druhého mobilu (webové stránky)?
Jirka996
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 10. 5. 2019 18:51

pokud je máš v PC tak udělej zalohu v PC (preventivně) a pak dej obnovit v telefonu.
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 11. 5. 2019 21:09

Topes píše:Co všechno se přesně zálohuje a obnovuje když v novém telefonu dám obnovu dat? Vždycky jsem si vše zpátky nainstaloval pro jistotu manuálně znova. Budu teď dávat mobil do servisu takže počítám že bude zase čistej systém, tak bych zkusil tu obnovu, ale jen pokud to obnoví vše (kromě fotek atd) - aplikace, veškeré nastavení, rozvržení ikon na ploše atd. Díky

Google účet - záloha kontaktů, seznam hovorů, Wi-Fi hesel, všech nainst. aplikací, prostě data uložená v účtu Google.

Ovšem zálohovat rozložení ikon na ploše neumí, k tomu doporučím použít zálohovací SW od výrobce telefonu, většinou to umí zazálohovat úplně všechno.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod Topes 12. 5. 2019 14:28

Aha díky, tohle jsem potřeboval vědět.
Topes
Junior