Emailový klient s podporou POP3?

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Loader 19. 6. 2019 09:46

uiqjirka píše:Ja ji kupoval hned jako ostrou v Google Play a ted jsem koukal do historie, stala pred rokem jeste pouhých 259kč. :-)) ;-)


Protože žijeme ve světě "everything is subscription". Je to velice otravné a zároveň například na iOS je to až ke vzteku.

K tématu, já používám MS Outlook a je to velice šikovný e-mailový klient, i mimo korporát. Navíc ještě tento rok uvedou podporu pro digitální podpisy. Je zadarmo, bez reklam.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 6. 2019 11:17

Outlook na Androidu je hrozny klient, navic kdyz pouzivas dva telefony a na jednom si prectes email a zapnes pak ten druhy, spusti se kadence jiz prectenych emailu na telefonu prvnim, nebo jiz prectenych emailu na pc. A druha stranka veci, opravdu strasne malo moznosti nastaveni, neumi ani nastavit, kdy se nemaji emaily synchronizovat a kdy ne. MS Outook je opravdu jen zaklad. Aquamail je luxusni klient a vyplati se za nej priplatit.
Naposledy upravil uiqjirka dne 19. 6. 2019 15:23, celkově upraveno 1
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 19. 6. 2019 13:39

roy1. Ten BlueMail jsem zkousel na mesic starem Samsung Galaxy S10+. A ac mam vsechno nastaveno dobre, tak si zije sam svym zivotem. Cely den zadna upominka, tak se ani do aplikace BlueMail nedivam. Prijdu domu, zapnu PC a ejhle v Seznamu mi sviti dorucene, neprectene maily, ktere prisly brzy rano. BlueMail nic, az ho otevru, tak tam vidim ty same maily, jako neprectene. Synchronizaci mam nastavenou po 1 hodine. Maily prectu a vsechno je ok. Vecer po 20te hodine chodi v nedeli a ve stredu vysledky Sportky. Kdyz nemam vsazeno, tak je ani neoteviram. Na PC mi sviti jako dorucene, neprectene a na mobilu v BlueMailu zase ticho. No a pak treba ve 2 rano se Bluemail probudi a oznami mi prichozi mail, ktery prisel po 20te hodine od Sazky s vysledky Sportky. Takze asi takhle nejak u me funguje BlueMail. A to jsem ho zkousel odinstalovat, znovu nainstalovat, nastavit a furt si dela co chce. Nehlede na to strasne pomale odesilani. Odeslu mail s malickou fotkou a deset minut se nic nedeje. Na PC ve slozce odeslane proste neni. Odeslu ten samy mail z jineho telefonu, L950XL a na PC se okamzite ve slozce odeslane objevi ten co je odeslany z L950XL. A az pak po par minutach se tam objevi ten, co byl odeslany z S10+ z BlueMail.
Telefonem to neni. Z S10+ a AquaMailu to chodi stejne dobre, jako z L950XL.
Je to skoda, protoze jinak se mi ten BlueMail libi.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 19. 6. 2019 14:52

Nic z toho nepozoruji, vše chodí jak má, chybu bych hledal v nastaveni správy baterie, zřejmě mobil zabíjí běh BlueMail.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 19. 6. 2019 15:06

Tam problem neni. Vsechno je nastaveno tak, jak ma byt.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 19. 6. 2019 16:32

Když myslíš... Funguje to, ale neseje to.... Znova, apka dělá to co má, chyba je u tebe nebo v samsungu.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 19. 6. 2019 17:09

A ja Ti rikam, ze chyba neni ani u me ani v Samsungu. Vsechno je nastaveno dobre a s jinym emailovym klientem to funguje naprosto fantasticky.
Momentalne mam nainstalovane oba emailove klienty. Z PC jsem si poslal zkusebni mail.
AquaMail pohotove a bezchybne ohlasil novy mail jak zvukem, tak notifikaci.
BlueMail mi zadny novy mail neohlasil. Po otevreni tam mail je a sviti jako doruceny, neprecteny. Ale oznameni zadne.
A znovu zduraznuji, ze vsechno je nastaveno dobre. Zadny sporic energie, nebo podobnou kravinu nepouzivam a nikdy jsem nepouzival.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 19. 6. 2019 17:16

Hmmm a co vlastní systém samsungu, ten šetří sám, no nic, víc než 5 milionů stažení, známka 4,6 ze skoro půl milionu recenzí, opravdu typická apka co nefunguje, určitě je chyba v ní, ne u tebe... Jasně. Je to tvůj boj.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 6. 2019 17:32

Jelikoz Aquamail funguje bez potizi, pak ano, chyba u bluemailu je v ne dobre napsane apce.
Bluemail me nechodil spolehlive ani na Sony a ani nyni na Samsungu.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 19. 6. 2019 17:37

No tak nejake znamky ve store fakt nejsou znamkou kvality. Ted jsem si taky stahl jednu aplikaci na hudbu, znamka 4,6 a po deseti stazenych pisnicek je aplikace nefunkcni. A neni to jen moje zkusenost. Kolega v praci s jinym telefonem stejna zkusenost.
System Samsungu je v poradku, BlueMail ma vsechno povoleno na pozadi, stejne jak AquaMail. Kdyby to bylo setricim systemem Samsungu, jak tvrdis, tak by nefungoval ani ten AquaMail.
Tohle neni Huawei, ktery vsechno co je na pozadi sestreluje, aby setril baterku.
Kazdopadne BlueMail pujde do kose pro jeho nespolehlivost a zakoupim plnou verzi AquaMail, ktery i ve verzi free funguje naprosto ukazkove.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 19. 6. 2019 18:26

Ok, tobě nechodí, mně přes dva roky funguje bez problémů. Ale blbě je napsaná, naštěstí to neví a funguje.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 6. 2019 18:45

Ano, funguje, ale jak kde, takze je spatne napsana, bohuzel. Jinak by chodila vsude.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Helle 21. 6. 2019 18:39

Myslím, že nejlepší je https://play.google.com/store/apps/deta ... email.mail. hlavně pokud se týká práce s přílohami. Navíc alespoň na telefonech Xiaomi ( ostatní nevím) je perfektně integrován do možnosti sdílení. Umí všechny typy účtů, je celý free
Helle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 21. 6. 2019 19:38

Helle, kdyby jsi precetl cele tema, zjistil by jsi, ze ten prave ne, ten uz tu byl probiran a nefunguje zcela vsude a spolehlive. Vyhral jednoznacne AquaMail. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 21. 6. 2019 19:53

Mýlíš se (stejně jako při hodnocení OS, tvůj favorit je mrtev), u mne jednoznačně vyhrál BlueMail.
roy1
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků