Google Pay v ČR a SK

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 11. 2017 15:41

Android Pay, bezkontaktní placení mobilem také v ČR, zatím podporuje jen několik bank
https://www.cnews.cz/android-pay-cesko- ... 4315909228
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 14. 11. 2017 16:14

Mě by se to líbilo. Ale bohužel můj služební telefon nepodporuje NFC.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jiproko 14. 11. 2017 17:34

Nevíte někdo čím obejít odemčeny botloader a vlastní rom...LG G3 7.1.2..
Poco X5 Pro
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 14. 11. 2017 17:39

Pomocí systemless rootu a pak buď přes suhide a nebo přes magisk hide či jak se tomu nadává.
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod jiproko 14. 11. 2017 17:57

Pomohlo RootCloak + Stable Magisk Version: v14.0 už jde zadat kartu..
Poco X5 Pro
jiproko
Junior


Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 11. 2017 19:47

Zadal jsem svou kartu od Monety, ale chce to nějaké ověření přes telefonní hovor bance. Takže to nechám na zítra.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod guiz 15. 11. 2017 06:04

Včera jsem také aktivoval kartu Monety a odkázalo mě to na hovor.Tak jsem vytočil číslo,po zadání 1 zadal ještě rodné číslo,pak to zvedl borec,řekl jsem že chci aktivovat kartu v Android Pay,on hned že ano,pžádal mě o věření čísla účtu,karty a jména a za 2 minuty hovor ukončen. Mělo dojít potvrzení o aktivaci,sice zatím nic nedošlo,ale už vidím v Android Pay kartu aktivní.Takže to dnes vyzkouším. :D
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod truct 15. 11. 2017 06:50

Jsou znamy informace, jak postupovat v pripade kradeze nebo ztraty mobilu? Staci nekde u Googlu zablokovat tu aplikaci, nebo musi clovek obtelefonovat vsechny banky, u kterych ma platebni karty, ktere si do te aplikace vlozil a zablokovat primo ty karty?
truct
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 15. 11. 2017 09:04

opravdu musí být na telefonu nastaven zámek? přesunutí prstem se nepočítá? a platit lze pouze rozsvíceným nebo odekmnutým mobilem?
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 15. 11. 2017 09:46

Pokud nemáte mobil zabezpečený (PIN, vzor, heslo, otisk prstu, otisk obličeje), musíte tak učinit. Více na: https://www.mobilmania.cz/bleskovky/pla ... fault.aspx
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod KrodukCZ 15. 11. 2017 10:28

guiz píše:Včera jsem také aktivoval kartu Monety a odkázalo mě to na hovor.Tak jsem vytočil číslo,po zadání 1 zadal ještě rodné číslo,pak to zvedl borec,řekl jsem že chci aktivovat kartu v Android Pay,on hned že ano,pžádal mě o věření čísla účtu,karty a jména a za 2 minuty hovor ukončen. Mělo dojít potvrzení o aktivaci,sice zatím nic nedošlo,ale už vidím v Android Pay kartu aktivní.Takže to dnes vyzkouším. :D


JJ uplně stejně to proběhlo i u mě. Dnes na obědě vyzkouším s vypnutým displejem.
KrodukCZ
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 15. 11. 2017 10:43

S vypnutým displejem můžeš zkoušet co chceš. S uspaným telefonem totiž není aktivní NFC. Tak abys potom nebyl za blbce, že tam máváš nad terminálem s black screenem.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků