sledování telefonu

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod klaveč 14. 2. 2016 19:56

Dcera má svůj první dotykový tel. s Androidem,já mám neustále svoji milovanou tlačítkovou Nokii a máme notebook se systémem W10.Jakým způsobem můžu sledovat pohyb jejího telefonu na svém notebooku?Chtěla bych jen odpověď na moji otázku a ne hodnocení mé výchovy či kritiku toho co chci.Vím co dělám!
Díky všem za odpověď
klaveč
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 14. 2. 2016 20:22

tu si nieco vyber: "Sledovanie osôb a vozidiel" http://www.spyobchod.sk/sledovacie-zariadenie/
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 14. 2. 2016 20:31

Pokud ma aktivni data, tak nejaka aplikace typu Android Lost nebo Cerberus.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 15. 2. 2016 22:38

Cerberus jsem zkoušel, zdál se mi v pohodě, ale už je to delší dobu, musí se to prostě vyzkoušet, zda to bude vyhovovat i Vám.
Huawei P9 lite mini - ano, i v Číně vědí, že čučím do mobilu i na toaletě
3x český sen jménem Škoda :-)
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod roy1 16. 2. 2016 00:01

Nejjednodušší je sledovat telefon pomocí google účtu.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 16. 2. 2016 09:00

Android Device Manager, nebo předpokládám, že to dokáže jakýkoli (placený) antivirus
libol
Junior

Odeslat příspěvekod klaveč 16. 2. 2016 10:30

roy1 píše:Nejjednodušší je sledovat telefon pomocí google účtu.

A jak?To by znamenalo mít dva google účty - jeden v notebooku a jeden v telefonu.Ale copak google nabízí nějaké sledování nebo to lze tak jednoduše přes určení polohy?A jak to mám tedy udělat?
klaveč
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 16. 2. 2016 10:33

jak dva účty? Ke stejnému účtu, který je v telefonu, budeš přistupovat z notebooku, v účtu je přímo volba pro sledování polohy a zobrazení na mapě.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod klaveč 16. 2. 2016 11:01

Super,dokonce jsem to i našla.Ale ještě jedna otázka?Dcera nemá internet mobilu,takže toto asi nebude fungovat,že?
klaveč
Junior

Odeslat příspěvekod karel.racek 16. 2. 2016 11:06

Stačí jeden. V mobilu i notebooků se prihlasíš a můžeš sledovat polohu.
karel.racek
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 16. 2. 2016 11:32

Bez internetu v mobilu se mobil sledovat nedá. Mobil samoszřejmě umí určit svou polohu i bez připojení k internetu, ale nemá polohu jak odeslat.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod roznožka 9. 8. 2019 07:18

dobrý den,jestli jsem to správně pochopila,tak sledovat pohyb mobilu lze jen takový,který má v sobě data a pokud tan žádná nejsou,nejde ten mobil ani přes google sledovat,uvažuji správně?
roznožka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 10. 8. 2019 09:00

Proč uvažuješ a proč Ti tu má někdo papouškovat? Jednodušeji a víc česky už to nejde, máš to hned nad svým postem.
šulda
Mírně pokročilý