Rozsvícení displeje po události

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martinchylek 30. 12. 2014 16:57

Ahoj,

na starém telefonu (HTC Desire X) se mi vždy po nějaké událost (SMS, kalendář apod.) rozsvítil displej. To se hodilo, když jsem třeba nechal mobil na vibracích, tak jsem hned věděl, že se něco dělo. V novém telefonu (Nexus 5) jsem tuhle možnost vůbec nenašel, neznáte nějakou aplikaci, která by to uměla? Jsem na to dost zvyklý

Díky :)
Auto: Škoda Rapid Spaceback 1.2TSI (77kW) (2014)
Moto: Suzuki GSX-F 750
MMania: Honor 9
Živě (PC/Tablet): Acer V15 Nitro Black Edition/Asus T100TA
martinchylek
Junior

Odeslat příspěvekod Roda 30. 12. 2014 18:12

Myslim ze tam máš ledku. Jinak jsou aplikace treba ze ti bliká sviti blesk a nebo beha po displayi.
https://play.google.com/store/apps/deta ... ghtmanager
Naposledy upravil Roda dne 30. 12. 2014 18:21, celkově upraveno 1
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod Beavers 30. 12. 2014 18:16

Vyzkoušej aplikaci Smart Notify, která toho hodně umí. Je od českého autora.
Beavers
Junior

Odeslat příspěvekod martinchylek 30. 12. 2014 18:16

Roda píše:Myslim ze tam máš ledku. Jinak jsou aplikace treba ze ti bliká sviti blesk a nebo beha po displayi

Ledku mám, ale bliká v úplně blbém intervalu - nepostřehneš to jen tak lehkým mrknutím na telefon

-- 30. 12. 2014 18:16 --

Beavers píše:Vyzkoušej aplikaci Smart Notify, která toho hodně umí. Je od českého autora.

Díky, vyzkoušim :)
martinchylek
Junior

Odeslat příspěvekod martinchylek 2. 1. 2015 17:17

Tak bohužel Smart Notify moc nepomohlo - sice v nastaveni je moznost rozsvitit displej, ale me nefunguje :/ nastaveni diody pomohlo - ted si toho i vsimnu - co mi ale vadi je, ze ta aplikace po me chce abych ji pouzival i na SMS - na to mam jinou (lepsi) a nechci se ji vzdat. Takze mam ted zdvojene notifikace :/

Nejake dalsi napady byste nemeli? :)
martinchylek
Junior

Odeslat příspěvekod Beavers 2. 1. 2015 17:35

Nemusíš používat SMS ve Smart Notify. Zaměř se více na nastavení v aplikaci, kterou na SMS používáš. Já používám Chomp SMS a mám ji nastavenou jako defaultní, takže ani původní aplikace, ani ta ze Smart Notify mě neobtěžují. Od Chomp SMS používám vyskakovací okno při příchozí zprávě. Smart Notify samozřejmě používám také, ale vyskakovací okno mám zakázané.
Beavers
Junior

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 2. 1. 2015 20:10

martinchylek píše:Ledku mám, ale bliká v úplně blbém intervalu - nepostřehneš to jen tak lehkým mrknutím na telefon
na svojom smartfone pouzivam pre nastavenie LED notifikacii free aplikaciu Light Manager, kedze na SGS4 je notifikacna dioda a jej standardne blikanie na dve veci... Nastavil som si rozne farby na rozne udalosti a co je najhlavnejsie, nastavil som si rychlejsie blikanie (da sa nastavit aj suvisle svietenie tusim), takze hned pri pohlade na mobil viem, ci blika, alebo neblika... :) za pokus nic nedas... :)
zive: Lenovo Z570 (i5 2430M, RAM 8GB, GF GT540M 2GB)
digiarena: Nikon D5000 + 18-55mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Panasonic TX-P46ST30E + VU+uno + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S7 Edge
THeBaNDiT
Junior

Odeslat příspěvekod martinchylek 5. 1. 2015 14:03

Tak asi zkusím ještě prozkoumat to Smart Notify, zatím se mi to nějak nepodařilo. Byl jsem třeba zvyklý i ve škole že telefon byl na lavici s úplně vyplým vyzváněním (ani vibrace) a upozornovalo me jen rozsviceni displeje..
martinchylek
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 1. 2015 14:21

Ještě vyzkoušej LED Blinker Notifications a Light Flow
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod oooooooooo 5. 1. 2015 16:32

AOSP notification - zkus si vygooglit a podivej se jestli můžeš rozběhat,už bys myslim nikdy nic jinyho a jinak nechtěl,ehm mimo jine slavne knock na LG co spousta lidí mysli jakej je to bonus LG je od J.B dostupny na každym telefonu kterej nema nějakou zapr.anou nadstavbu ktera ztěžuje rozběhaní ...
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak