Samsung Galaxy S2 problém s nedostatkem místa

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Smith4you 16. 11. 2014 14:21

Zdravím všechny,
potřeboval bych prosím poradit se svým mobilem. Hledal jsem všude možně a nejsem schopný se dostat k nějakému uspokojivému výsledku a asi ani nevím, co přesně hledám.

Mobil: Samsung Galaxy S2 i9100XWLDS / fw 4.1.2 root

Problém mám s malým místem v paměti zařízení, kde mám po odstranění všech her a aplikací (cca 8) a ponechání pouze nezbytných (facebook, messenger, runkeeper, clean master, es file explorer) a neodstranitelných aplikací, pouze 299MB z 1,97GB. Nemůžu instalovat žádné další aplikace, protože mi google play zahlásí chybu s nedostatkem místa v cílovém uložišti a nemám možnost přesouvat aplikace na interní usb paměť, když dám možnost ve správci aplikací (základní v androidu nebo přes clean master) přesun na sd kartu, tak dostanu hlášku, že je na paměti nedostatek místa, přitom bych tam měl mít volných 7,95GB.
Podle mého to bylo způsobeno tím, že jsem před delší dobou zakoupil 16GB sd kartu a z usb paměti jsem ručně přesunul (přes počítač) soubory aplikací na onu sd kartu. Od té doby mi začali blbnout aplikace a později i telefon, že se i při běhu dvou aplikací (internet, hudební přehravač např.) sám vypnul/restartoval. Dokoupenou sd kartu jsem přestal používat, mobil vrátil do továrního nastavení a vše šlapalo do té doby, než se opět zaplnila z větší části paměť zařízení (ta co má těch 1,97GB) a nejsem schopný odhalit, jaké soubory zbytečně užírají nejvíc místa a jak spravit funkci, abych mohl přesouvat data nainstalovaných aplikací z paměti zařízení do interní usb paměti. Podle mě se ty aplikace chtějí přesouvat na tu extra sd kartu, kterou v mobilu nemám, proto mi to hlásí chybu o nedostatku místa.

Prosím o rady a předem moc děkuji. Snad jsem vystihl vše důležité.
Smith4you
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků