9fdXBzY2FsZSgpL2ltZw/8343341.jpg?v=0&st=VFgfoxNB4jMJqRXABsmE_Jx5KNH_Y3rMrgMfThE3pGg&ts=1600812000&e=0" alt="Otevírací doba ve státní svátky v květnu: Kdy mají obchody otevřeno a kdy zavřeno?" style="border: 0px solid black; margin: 3px;max-width:145px">
Otevírací doba ve státní svátky v květnu: Kdy mají obchody otevřeno a kdy zavřeno?
Daňové přiznání online: Výhody, kdy a jak přiznat daně elektronicky
Daňové přiznání online: Výhody, kdy a jak přiznat daně elektronicky
Kdy jsou zavřené obchody během státních svátků 2024?
Kdy jsou zavřené obchody během státních svátků 2024?
Novela zákoníku práce: Chystané změny přehledně. Co bude jinak?
Novela zákoníku práce: Chystané změny přehledně. Co bude jinak?
Bitcoin halving 2024: Dlouho očekávané půlení kryptoměny nastalo. Jak reaguje cena?
Bitcoin halving 2024: Dlouho očekávané půlení kryptoměny nastalo. Jak reaguje cena?
', 'reklama19_webu_cz5' => false, ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745399286, 'reklama19_webu_cz4' => 1713866887, 'reklama19_webu_cz7' => 1713866893, 'reklama19_webu_cz2' => 1713866889, 'reklama19_webu_cz10' => 1713866892, 'reklama19_webu_cz6' => 1713866894, 'reklama19_webu_cz8' => 1713866895, 'reklama19_webu_cz5' => 1713866897, ) ?> prechod z wp na android - MobilMania.cz

prechod z wp na android

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 5. 12. 2014 10:52

eLzyx píše:neuvěřitelné, že takto základní funkcionalitu neumí Android nejen v základu, ale neexistuje jediná aplikace, která by tohle uměla. Zlaté WP8


Tenhle příspěvek přece mluví jasně. Nebo jsem ho špatně pochopil?
Když jsi radu nedostal, tak asi nikdo tady neví nebo to tím TVÝM superman způsobem nejde. Nebo ještě počkej na radu.
Já to NEVÍM, ale chtěl jsem regovat na ten podle mě namyšlený příspěvek. Pokud jsem příspěvek špatně pochopil, tak promiň :-)

-- 5. 12. 2014 10:54 --

A přece ti dám jednu radu: Androidforum.cz - tam možná poradí.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eLzyx 5. 12. 2014 11:11

děláš jak kdyby to byla nějaká speciální funkcionalita, kterou nikdo nikdy nepotřeboval.

Prohledal jsem několik desítek webů, včetně zahraničních. Vyzkoušel jsem desítky aplikací, zbytečně se registroval do x služeb a přestože ty programy slibovaly, že umí, tak neuměly. Případně vyžadovaly nainstalování podobné aplikace do starého telefonu ... a pro WP7 ta aplikace neexistuje. Nicméně co kdybych ty kontakty potřeboval přenést třeba z 6310i?

Nediv se mému naštvání na Android, když tohle WP7-8 zvládne "na ťuk". A s do nebes vychvalovaným Androidem s miliardovou uživatelskou základnou jsem nad tím strávil hodiny.

Androidforum zkusím, ale ... moc nadějí tomu nedávám.
eLzyx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beavers 5. 12. 2014 12:06

Nevím, jestli tvůj problém blbě chápu, takže promiň mou - možná všetečnou - otázku: Opravdu se nelze dostat k tomu účtu v třeba v desktopovém Outlooku? Tam lze přeci kontakty spravovat, importovat je a další. Import do Google účtu a máš kontakty i v telefonu s androidem. Ano, podmínkou je, moci se přihlásit ke svému účtu v Outlooku. Mně není jasné, jak někdo může zapomenout heslo ke svému účtu.
Beavers
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 5. 12. 2014 12:47

úplně jednoduše ... koupíš si telefon, kterému nerozumíš, svěříš jeho nastavení někomu známému, ten ti vytvoří nutný @live.com účet, řekne ti heslo ... uplyne 5let a vzpomeň si, když jsi ho nikdy nikam nezadával. Obzvláště když ti je 50+

Nesmíš to brát z pohledu nás technicky zaměřených lidí, kteří mají tento účet skoro jako druhé klíče od bytu a kdyby to šlo, tak si jej spárují i s pračkou, mikrovlnkou ...
eLzyx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 5. 12. 2014 13:57

to je zvlastni ze neumi vytahnout kontakty pres bluetooth… kdyz jsem to xkrat delal pres myphone explorer…je to rukama sorry..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 5. 12. 2014 15:16

eLzyx píše:500 kontaktů přes vizitku? To můžou dělat jen androiďáci

To ten podle tebe skvělý systém neumí poslat víc než jednu vizitku? Sorry to opravdu není problém androidu, zrovna tak jak píšeš, kde všude jsi hledal a pak ti ujede, ze na wp daná apka není. Dám ti radu, zajdi do MP a tam ti za poplatek hravě data přenesou, kdo umí, ten umí, kdo ne platí.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tonda512 6. 12. 2014 01:42

Jak někdo dnes může mít nezálohované kontakty....

Moje babička, 69 let má online zálohu kontaktů. Samo že ne sama, ale od založení účtu si vše ukládá u Google a má klid.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 6. 12. 2014 03:22

eLzyx: Jak už tu někdo psal.. není chybou Androidu, že WP neumí poslat kontakty do světa. Android kontakty přijmout umí... Zkušebně jsem si poslal Kontakty z Nokia 5800XM do Xperia Z3 Compact. Naprosto bez problémů, přes BT. Bez párování....
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 12. 2014 05:01

z androidu jdou pres bluetooth hromadne exportovat i importovat.to i pro ty co toto voli misto dalsich dvou mnohem elegantnejsich zpusobu.
no a potom je tady jiny system kterej to evidentne neumi jinym nez jednim jedinym zpusobem,on toho kolem bluetooth v roce 2014 umi porad min nez jine systemy v roce 2010,ale zajimavym pohnutim mysli je to chyba androidu ..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 1. 4. 2015 14:18

Zdravím, zítra mi dojde nový mobil Sony Z3c, momentálně mám Samsung Ativ S kde mám WP 8.1. Rád bych přenesl všechny kontakty a SMS do nového telefonu. Počítám, že kontakty asi nebude takový problém ale SMS by mohl být. Máte někdo s tím zkušenosti? Děkuji

Tak vypadá, že kontakty půjdou jednoduše. Ted ještě nějak dořešit ty SMS.





Edit: Díky Myšpo
Naposledy upravil myšpulín dne 1. 4. 2015 14:21, celkově upraveno 1
Důvod: připojeno ke stávajícímu tématu
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 10. 6. 2015 05:52

narazil jsem na úplně stejný problém se stejným mobilem jdou nějak z WP přesunout sms do androida?
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků