Launcher bez menu

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jakub.O1337 18. 5. 2014 20:10

Zdravím, hledám launcher, který vypadá jako MiUi (neni tam menu), ale aby byl v češtině a nezabíral 70% z ram.. Mám jenom 1gb ram.. Jestli to bude za peníze tak nevadí, ale max do 50kč. Jo a taky by tam měli jít widgety.. něco jako emotionUI u huawei, ale ten launcher nejde stáhnout a když najdu link tak nefunguje... Předem díky za odpověď :) v miui jsou čínské hodiny a jiné mi tam nejdou a navíc bere půl ram.. POZOR! Hledám launcher, ne jinou rom
Jakub.O1337
Junior

Odeslat příspěvekod estec 29. 5. 2014 10:34

Myslíš, že s tímto launcherem přímo od tvůrců MIUI ti nešly jiné hodiny?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miui.mihome2&hl=cs
U mě byla funkčnost i rychlost v pohodě...
estec
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 14. 6. 2014 01:10

Není problém si vytvořit launcher bez menu např. z velmi přizpůsobitelného Nova Launcheru. Prostě si do lišty nevložíte odkaz na menu - to neznamená, že nebude existovat, jen ho budete ignorovat.
Mimo jiné má velké možnosti přizpůsobení vzhledu složek, rozmístění ikon a překrývání widgetů... a zdarma.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 6. 2014 10:12

On je nějakej problem si to vytvořit z drtive většiny launcherů?Jinak teda nevím co použivaš a co s telefonem dělaš že ti launcher bere 70 procent RAM ale mně appex bere zavratnych 50 mega.
Klidně ho můžeš mit že budeš mit čistou plochu,plochy zapraskanou ikonama nesmyslně,zapraskany widgetama,spouštět můžeš cokoliv gestama na obrazovce ktery si nadefinuješ,dock můžeš mit viditelnej,neviditelnej,malej,velkej,pruhlednej,nepruhlednej,s počet stranek nadefinovat,horizontalni okraj - nadefinovat nebo nic,překrytí,složky si můžeš nadefinovat atd.prostě aby něco nějak vypadalo je třeba vlizt do nastavení a tam si to nastavit k obrazu svemu.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Mobil-man 14. 6. 2014 15:24

Souhlas. Pointa je proč se omezovat, když tyto vyspělé a přizpůsobitelné launchery umožňují udělat si to podle svého a navíc - podle mé zkušenosti - mají menší nároky na RAM a vyšší rychlost, než default od výrobce.
Mobil-man
Junior