blokování vybraných hovorů

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 21. 5. 2013 17:29

Zdraívm,

rád bych se zeptal zasvěcenějších, zda-li poradí nějakou opravdu kvalitní aplikaci na blokování hovorů, která bude umět spolehlivě úplně přesně toto:

1. protistraně, která mi volá, bude připadat, že telefon klasicky vyzvání (a to i v případě, že s někým právě hovořím)
2. Já o tom čísle ovšem vůbec vědět nebudu
3. manuálně půjdou přidávat do blacklistu čísla
4. sms blokovány nebudou

dík moc za radu
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 5. 2013 17:35

Aplikace těžko změní obsazovací či jiný tón sítě.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 21. 5. 2013 17:43

aha..A bylo by možný prostě jenom to, aby to volajícímu vyzvánělo na jeho straně, ale já o tom nevěděl, že volá? abych prostě moch mobil používat i přes to, že mi někdo volá a neotravovalo mě zvonění a upozornění..
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nighthawk 21. 5. 2013 20:16

já jsem si zakoupil easy filter (za 38 korun), exituje verze zdarma na vyzkoušení. Má široké možnosti nastavení, na výběr je ze tří režimů oznámení:
1. end call (zavěsit) - používám
2.turn silence ( tiché vyzánění ?)
3. once connected (hovor se jedou spojí a poté ukončí)

lze blokovat příchozí hovory, sms nebo obé dohromady.
block list podporuje přidání z:
kontaktu, výpisu hovorů, výpisů sms nebo ručně

oznámení o zablokování je zobrazeno v notifikační liště formou červeného sluchátka či červené obálky. Upozornění lze vypnout. Mám vodafone, takže protistrana slyší, že volaný účastník hovor nepřijímá.
verze zdarma: https://play.google.com/store/apps/deta ... 5kcm9pZCJd

verze pro: https://play.google.com/store/apps/deta ... W0uY28iXQ..
Nighthawk
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 21. 5. 2013 21:34

Driv jsem pouzival blokovani hovoru, myslim ze tam slo vse krome bodu jedna, ale je to velmu jednoducha app, zdarma, mohla by vyhovovat.
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 22. 5. 2013 12:42

opasino: Dík za tip, akorát pokud vyškrtnu bod jedna, tak to už si můžu stáhnout pravdu jakoukouli app. :-)

Nighthawk: dík za doporučení

Chlapy zeptám se ještě jinak. Mám Noteho II od Samsungu, když mi na něj někdo volá, najednou nelze používat mobil, pokud mu to nezvednu nebo nepoložím..Existuje prostě něco, co tohle vyruší? Rád bych, aby se aplikace telefonu pro hovory a telefonování, nechovala tak drasticky nadřazeně všem ostatním funkcím..

Ideálně si představuju, když mi právě někdo volá, jen takový křížek třeba v horním rohu, na který když tapnu, mobil vyzvánět přestane a upozornění na to, že mi někdo volá se schová třeba do notifikační lišty..Mobil půjde používat i tak aboslutně neomezeně..

Na tohle přece něco musí bejt, ta appka nemůže bejt složitá, akorát nevim jak to teda hledat, podle čeho..
Terry.Cooper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nighthawk 22. 5. 2013 14:34

jestli máš note II (mám ho taky) , tak ten má blokování hovoru v základu (nastavení - režim blokování), ale zdaleka nevím jak funkční a jak se chová, neboť jak je uvedeno výše- používám easy filter.
ad volání: tak to ti neporadím, ač by mě to taky zajímalo. Já zatím otáčím telefon displejem dolů, čímž ztiším vyzvánění, ale nezruším hovor.
Nighthawk
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 22. 5. 2013 15:25

Sakris, ja mam taky note2, no, zrejme dobrej model :-)
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 22. 5. 2013 19:58

nejlepší :mrgreen:

No jinak jsem trochu pohledával a našel tohle vlákno:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1465247

Zabývají se přesně tím samým a vypadla z toho appka Small Call, která by mohla být skutečně funkční..Trošku ale dražší :-)
Terry.Cooper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MMKS 28. 6. 2013 16:38

a co jinak. Někdo mě volá a místo zavěšení, nebo ignorace se prostě by mu to nahlásilo, že nejsem dostupný. Mám otravného šéfa a nevzít volání, nebo pak nezavolat zpět je dusno v práci. Takto bych mohl tvrdit, že jsem byl mimo signál, mobil se vypnul atd. Existuje nějaký takový Blacklist?
Co jsem hledal, tak vše buď hovor ignoruje a nebo ještě nabonzuje, že s ním nechci mluvit a to nepotřebuju.
MMKS
Junior

Odeslat příspěvekod teplice 29. 6. 2013 20:00

To nelze, jestliže je telefon zalogovaný do sítě, tak pomocí aplikace nejde obejít, aby se tvářil že je nedostupný.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania