Apple vs Google a Windows

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martas.scoop 8. 12. 2012 20:35

Apple vs Google a Windows? Co je lepší? Mýt iPad, iMac, MacBook a iPhone nebo Tablet s androidem, mobil s Androidem, notebook s Windowsem a desktop s Windowsem? Co je lepší z těchto dvou variant pro člověka, který se chce bavit (dívat na filmy, poslouchat hudbu,...), hrát nový hry, používat dobrý aplikace a hry, synchronizovat a pracovat? Co je lepší teda lepší varianta, kdyby člověk nehleděl na náklady?
martas.scoop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenecek5 8. 12. 2012 21:06

Tak objektivně ti na tuto otázku asi nikdo neodpoví, jelikož téměř nikdo asi neměl možnost zkoušet v plném rozsahu obě dvě varianty.
Co se týče her, tak definitivně Windows má navrch oproti macům. Zase na Android je kvalitních her také dost, ale pro iphone je jich prozatím o něco více. U tabletu je to úplně jasné, rozsah app pro androidí tablety je prozatím slabý. Takže tak půl na půl.

Co se týče práce tak pro mne je nepředstavitelné pracovat na něčem jiném než windows, kvůli office, mail atd. Na tabletu a mobilu stejně nebudeš moc pracovat. +Problém s přílohama u ios a různými soubory atd. Pro mě zde vyhrává druhá varianta.

Synchronizace bude fungovat nejlépe v rámci jednoho ekosystému, tzn. zde vítězí apple.

Já osobně jedu na druhou variantu. Nelze říct která varianta je lepší. Obě mají své výhody a nevýhody.

Je tu ale ještě třetí varianta. A to brát všechno od MS. A mohl bys ušetřit i jedno zařízení. PC + Windows8 Tablet Transformer + Windows Phone8.
Z3C
Zdenecek5
Junior

Odeslat příspěvekod Stein 8. 12. 2012 21:12

Pokud ti jde o umývání, tak je to celkem jedno, protože plochy těchto přístrojů jsou téměř shodné a nadřeš se s houbičkou stejně, bez ohledu na použitý OS ;-)


Multimedia- jedno jaká platforma, běží v pohodě na všech, které máš v dotazu.
Aplikace- opět je to zhruba jedna jedna.
Hry- záleží jaké tituly, na PC je rozhodně cesta MS Windows (na Mac lze přes WM s Windows).
Práce- jaká?
Stein
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků