Android - obecná diskuze

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BreC 15. 7. 2010 20:42

já se do toho ani pouštet neudu ;)
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasooo 16. 7. 2010 08:28

Wlashack píše:Ano, jde to i bez toho.


Takze nemusim s telefonem provadet zadne upravy systemu nebo neco takoveho s cim bych prisel o zaruku? Staci nakopirovat na kartu a nainstalovat?
tomasooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wlashack 16. 7. 2010 09:02

Ano :)
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samo151 21. 7. 2010 08:26

Zdravim, mam T-Mobile G2 Touch (Hero) a chcel by som si stiahnut free aplikaciu z Marketu (jedna sa o aplikaciu British Airways, ktora by sa mi v blizkej dobe dost hodila, kedze s nimi mam viac letov). Podla ich vyjadrenia by mala byt dostupna celosvetovo a viem ze uz je publikovana, lebo viac ludi ju uz pouziva (vysla 19.7.), ale ked ju dam na Markete hladat, nic mi nenajde. Nepomohlo ani nacitanie QR kodu a vyhladanie prostrednictvom neho... Neviete kde moze byt problem? Vopred diky za pomoc.
samo151
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mrazakkuba 21. 7. 2010 23:04

BreC: nevim jak na i5700, ale na Desire to složité vůbec neni... nebo teda mně to složité nepříde... jednou jsem si to přečetl a mít ty odkazy po ruce, tak to udělám ještě teď po skoro 2 měsících z hlavy ;)
ale třeba na Milestone to bylo trochu složitější, ale dá se to...
Apple iPhone 6
Mrazakkuba
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 22. 7. 2010 10:42

samo: Ja tu aplikaci normalne vidim.....dej email a ja ti ji nekde sezenu a poslu ti apk....

edit: nevsinl jsem si mailu v profilu....
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M4jkeee 22. 7. 2010 15:15

Mám takový hloupý dotaz, chystám se koupit nějaký mobil s androidem (asi samsung galaxy 3) ale asi se mi nebude chtít moc platit za mobilní net (nemám potřebu pořád synchronizovat, být na fb atd :-) ). Takže: lze android nějak jednoduše přepnout do offline režimu je pak normálně použitelný? Díky ;-)
M4jkeee
Junior

Odeslat příspěvekod Wlashack 22. 7. 2010 16:06

Ano, buď hromadně vypnout přístup k mobilním datům přes APNdroid, nebo zákaz přímo v systémovém nastavení. Vše pak bude samozřejmě plně funkční s vyjímkou toho, co on-line režim vyžaduje.

ale jak už jsem několikrát napsal, mít telefon s Androidem (a obecně s OS) je jako jezdit v BMW, kde se dá řadit jen do trojky.
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M4jkeee 22. 7. 2010 21:57

Díky moc, aspoň se nebudu bát že za chvíli utratím dvojnásobek ceny telefonu :) No, android chci hlavně kvůli scrobblení na last.fm... a kdoví co ještě objevím...
M4jkeee
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 9. 8. 2010 21:51

prosim vas jedna taka mozno blba otazka-- prechod zo strnuleho symbianu na Android ma prekvapi? Je to citit v uplne inom OS,alebo je to podobné?
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 9. 8. 2010 22:20

Překvapí, moc podobnosti v tom nevidím :)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 9. 8. 2010 22:25

ja sa bojm hlavne aplikacií. teras mam Vivaz,a to neustale podpisovanie apll,a potom mnohe nefunkcnosti tychto aplikacii ma uz unavuju. symbian aplikacie viac idu na Nokiách, na SE je to skoro vzdy problem,buď nejde apliakcia ako má ,alebo aplikacia nejde vobec,a je viac prisposobena nokiackemu symbianu.

ako je to u androidu? stiahnutim z marketu mám istotu že tato apl.pojde? alebo tiez je to také neisté?
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 9. 8. 2010 22:34

Pokud se ta aplikace na Marketu ukáže, tak na 99% půjde. A nějaké podepisování fakt nehrozí.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SethJerome2 17. 8. 2010 15:31

Chtěl bych se zeptat na Android market je aplikace weather wigdet(mám X10 mini) a vůbec nevím jak to mám nastavit,ptalo se mě to jestli chci nastavit aktualizaci denně atd. a všechno(aspoň myslím)jsem nastavil a nechce mi to uznat. Jestli ji někdo má tak prosím napište mi návod.

Díky

-- 17. 8. 2010 16:45 --

Jo a ještě jak přenastavit uživatele na Gmailu. Kvůli marketu sem tam měl sestry a těď mám svůj učet.
SethJerome2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GiFu 23. 8. 2010 09:48

Zdravím všechny, jelikož jsem nikdy android ani neviděl, rád bych se zeptal, když se připijím na Wifi, tak musím mít Gmail? Email.cz to neukáže? Připojuji se na seznam. Díky za odpověď.
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků