Android v nových zařízeních Microsoftu

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Paja-indian 30. 1. 2020 20:58

Ahoj všem. Snažil jsem se marně dopátrat jak to bude s Androidem u Microsoftu Surface duo ohledně funkce rozšíření platformy o monitor. Jako první s touto funkcí přišel právě Microsoft a nazýval ji Continuum. Mobilní Windows se tak na velkém monitoru prakticky proměnily v desktopovou verzi (škoda, že plnohodnotně to umělo jen pár aplikací). Navíc to šlo udělat bezdrátově nebo za pomoci Continuum Docku (a připojit periferie jako klávesnice, myši, monitory, usb disky...). A taky šlo používat mobil nezávisle na připojeném monitoru nebo ho proměnit v touchpad. Než se všechny tyto drobnosti naučila konkurence v podobě Samsungu DeX trvalo to skoro tři roky. Pak ale nastal zvláštní zvrat a DeX začal spouštět místo Linuxu také Windows. A tak mi není jasné, zda v Microsoftu Surface Duo bude Continuum/DeX, který by proměnil Android zase ve Windows?
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod Paja-indian 3. 2. 2020 07:19

Nemáte nikdo podrobnosti k Surface Duo? A je tu alespoň někdo, kdo používá DeX? (jede opravdu s Windows nebo zatím jen Samsung zahájil spolupráci s Microsofem a ukončil podporu Linuxu?)
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod Paja-indian 12. 2. 2020 20:12

Tak aspoň že foťák by měl být na úrovni

https://www.techradar.com/uk/news/surfa ... -microsoft

Mimochodem, gsmarena.com má možnost porovnat parametry libovolých telefonů.u těch lepších pak ke konci porovnání nabízí porovnat fotografické schopnosti daných mobilů.a již několik let fotí stále ten samý obrázek. Je na něm několik grafických obrazců a pak také část s barvičkami. A zatím se mi nepodařilo najít telefon (byť zcela nové iPhony, Samsungy, Xiaomi, Sony, LG, Huaweie...), kde by bílé Y ve žlutém kroužku vypadalo lépe než u Microsoft Lumia 950XL. Jak je to možné?
Paja-indian
Junior