Program pro vzájemné sledování polohy na Iphone

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod neumi_nic 18. 9. 2019 09:12

Dobrý den. Mám tady specifický dotaz.

Známý, 60ti letý pán, potřebuje na svuj a manželčin iphone dostat nějakou aplikaci, která mu řekne danou polohu dané osoby. Jelikož je dotyčný vážně nemocný, je potřeba aby dotyční cca o sobě alespon polohově věděli, kde se nachází. tzn. pán občas potřebuje vědět, kde se nachází jeho paní. To samé naopak, paní potřebuje vědět kde se nachází pán-manžel, toto bude využiváno asi více než naopak, jelikož paní je v pořádku , ale pán má občas záchvat (nepravidelně, nelze tomu předejít) a rád chodí po okolí po procházkách. V případě že se ve smluvený čas pán paní neozve, paní ví že je něco špatně a proto potřebuje něco (appku, či nějakou fuknci iphone, klidně placenou) která ji hned řekne, kde se daný pán nachází a podle toto se zařídí.

Snad se chápeme. Já iphone nemám, proto se ptám zde, vás odborníků, třeba někdo něco podobného používal.
neumi_nic
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 18. 9. 2019 10:02

Pokud mají oba iPhone, tak normálně sdílení polohy (přes kontakt / sdílet polohu), případně to lze třeba přes WhatsApp a další...
Apple iPhone 8 64GB Space Gray | Vodafone OneNet (VoLTE a VoWiFi) + Apple Watch 4
Xiaomi Mi 8 6GB/128GB Black | Vodafone OneNet + Emtéčko
Pár mých referalů: [Richee - 10121757]
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod Mizi 18. 9. 2019 17:29

Mizi
Kolemjdoucí