iPhone 11/Pro/Pro Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 26. 9. 2019 10:40

NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 9. 10. 2019 06:19

https://mobilenet.cz/clanky/displej-iphonu-11-je-extremne-nachylny-naposkrabani-zakaznici-sopti-hnevem-39109
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod rewolwer 17. 10. 2019 13:31

Asi nejlepší recenze iPhonu 11 Pro: https://www.anandtech.com/show/14892/th ... max-review

-- 17. 10. 2019 14:48 --

Jinak, už roky si objednávám z US pouzdra od Caudabe a nikdy jsem nic lepšího neviděl. Jejich Sheath řada je top, doporučuju: https://www.caudabe.com/collections/iph ... ccessories

K iP 11 Pro mám ten šedý a esteticky sedí perfektně.
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joshuax_ 19. 10. 2019 23:57

Jaká je doba dodání toho pouzdra do ČR a objednáváš od nich i ochranné sklo?
Joshuax_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rewolwer 20. 10. 2019 05:49

29.9. jsem ho objednal a 11.10. bylo doma.

Ne, jenom to pouzdro, sklo jsem koupil lokálně “v akci” - Spigen za 300,- CZK. Ze zkušenosti se vyplatí spíše to značkové - menší trable s nalepování a následně delší výdrž. To, které prodává Caudabe, je top, šel bych do něj.
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 20. 10. 2019 07:48

Také poradím velmi dobré pouzdro za rozumnou cenu: https://www.amazon.de/gp/product/B07TS1 ... UTF8&psc=1
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod rewolwer 20. 10. 2019 19:57

Vypadá taky dobře!
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 21. 10. 2019 10:39

Zdravím,

Mám Iphone 11 Pro 256 Gb z iWantu, jedná se o můj první Iphone, dříve vždy Android.

Když mi někdo volá a já to zvednu ihned řeknu "Ahoj,Dobrý Den Novák" tak oni mě neslyší a musím to říct znova, pak již není problém při volaní. Prostě jako kdyby se mikrofon na Iphonu aktivoval třeba až po 1 sekundě při zvednutí telefonu. Mám Vodafone SIM

Nesetkal se někdo s podobnou chybou?
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod polda 21. 10. 2019 11:49

Se stává i na obyčejnejch. Máš sim nebo eSim ? Nebo zapnuté wifi volání?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rewolwer 21. 10. 2019 13:52

FatalError.cz píše:Zdravím,

Mám Iphone 11 Pro 256 Gb z iWantu, jedná se o můj první Iphone, dříve vždy Android.

Když mi někdo volá a já to zvednu ihned řeknu "Ahoj,Dobrý Den Novák" tak oni mě neslyší a musím to říct znova, pak již není problém při volaní. Prostě jako kdyby se mikrofon na Iphonu aktivoval třeba až po 1 sekundě při zvednutí telefonu. Mám Vodafone SIM

Nesetkal se někdo s podobnou chybou?


Tohle je chyba operátora, určitě bych to prověřil s něma. Mám T-Mobile se zapnutým WiFi calling a druhá strana mě slyší okamžitě.
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 10. 2019 07:45

Jak na iPhonu zapnout novou funkci Deep Fusion?

Pro aktivování Deep Fusion stačí jít do Nastavení > Fotoaparát > a pod kolonkou Kompozice deaktivujte možnost Na fotkách zachycovat okolí snímků. I když bude nutné zbavit se celkem příjemné funkce zachycování okolí snímků, funkce Deep Fusion také stojí za to.

Obrázek

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rewolwer 30. 10. 2019 14:26

Jenom doplním:
1) Make sure you’ve updated your iPhone 11, 11 Pro, or 11 Pro Max to iOS 13.2
2) Head to Settings > Camera > and make sure Photos Capture Outside the Frame is turned off
3) Make sure you’re using the wide or telephoto lens (1x or greater in Camera app)
=> Deep Fusion is now working behind the scenes when you shoot photos (won’t work with burst photos)
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 11. 2019 10:20

iPhone 11 Pro nemá nejlepší foťák současnosti, potvrdil DxOMark

Jablečná novinka dokázala přesvědčit a od redakce DxOMark si odnáší souhrnné skóre ve výši 117 bodů. Za fotoaparát dostal iPhone 124 bodů, za video pak 102. Celkovým počtem bodů ztrácí čtyři body na Huawei Mate 30 Pro a Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition (v Evropě prodávaný jako Xiaomi Mi Note 10 Pro). Video má již tradičně Apple opravdu perfektní a v této oblasti je tak spolu s Xiaomi na prvním místě.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mišelin224 2. 12. 2019 12:31

zumzumzum píše:Jak na iPhonu zapnout novou funkci Deep Fusion?

Pro aktivování Deep Fusion stačí jít do Nastavení > Fotoaparát > a pod kolonkou Kompozice deaktivujte možnost Na fotkách zachycovat okolí snímků. I když bude nutné zbavit se celkem příjemné funkce zachycování okolí snímků, funkce Deep Fusion také stojí za to.

Obrázek

Obrázek


Si si istý, že takýmto spôsobom zapneš/vypneš Deep Fusion? Tu (https://svetapple.sk/navody/ako-spustit ... e-odpoved/) sa píše, že sa to nedá. Podľa tvojho návodu som to skúšal ale rozdiel som nevidel (čo samozrejme nemusí znamenať, že nefunguje) :D
mišelin224
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rewolwer 2. 12. 2019 13:15

How to use the Deep Fusion camera feature on iPhone 11 and iPhone 11 Pro:

1) Make sure you’ve updated your iPhone 11, 11 Pro, or 11 Pro Max to iOS 13.2
2) Head to Settings > Camera > and make sure Photos Capture Outside the Frame is turned off (disabled)
3) Make sure you’re using the wide or telephoto lens (1x or greater in Camera app)
4) Deep Fusion is now working behind the scenes when you shoot photos (won’t work with burst photos)
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků