iPhone 11/Pro/Pro Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stanli89 30. 12. 2019 12:41

BreC píše:Tak s bleskem tam takový mléčný opar nemám. Jinak ten noční režim je vážně top.


Díky moc za info a zkoušel si za úplné tmy a ideál třeba místnost?
resp mám pocit, že díky menší svítivosti mého blesku neosvítí místnost dostatečně.

Jinak přikládám tu samou fotku, kterou sem fotil na ten Samsung.
Přílohy
8AC0B082-034B-4DDE-BE42-016E91726C79.jpeg
stanli89
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 30. 12. 2019 12:51

Já v noci nic takového nemám (iPhone 11 Pro). Určitě bych očistil objektivy, blesk a hlavně, jestli máte telefon v pouzdře (jakože tohle je typický výsledek fotografie z pouzdra, které je hluboké nebo úzké), tak vyjmout. Nesmí být žádná překážka v okolí objektivů (prsty, obal, ruka...).
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BreC 30. 12. 2019 13:28

Večer to taky vyzkouším a hodím sem nějakou fotku.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiras7 30. 12. 2019 16:29

stanli89: Taková mléčná fotka většinou vznikne, když je znečištěné sklíčko nebo je telefon v nevhodném krytu, který hází nevhodné odrazy.
jiras7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 30. 12. 2019 17:07

Apple iPhone 11 Pro, téměř úplná tma:

S bleskem - https://www.dropbox.com/s/adoytw4gzppjt ... 1.jpg?dl=0
Bez blesku (3s noční režim) - https://www.dropbox.com/s/7fekufpgxv71b ... 2.jpg?dl=0

Drženo pouze v ruce, tak to asi nebude úplně nejostřejší.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rewolwer 31. 12. 2019 12:00

Moc pěkný.

Včera to nevyšlo otestovat, ale vyfotil jsem 3sec night modem skoronoční Brno ^^

https://imgur.com/UxMBpXP
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BreC 31. 12. 2019 12:23

Fotka top. To je z Kohoutovic nebo z jaké části Brna?
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanli89 31. 12. 2019 12:42

Tak jsem zkoušel odendat kryt, to nepomohlo, ale když jsem to zkoumal více, tak jsem zjistil, že mi v práci před při nalepování tvrzeného sklíčka nalepili i tvrzená sklad na jednotlivé čočky a asi se v nich ten blesk nějak lámal.
Taková blbina, ale člověk si toho nevšimne, když o tom neví.

Teď už je to jak má, každopádně díky vám všem za pomoc a přeju super novej rok (p.s. noční režim se bude myslím docela hodit dnes večer.. :-).

Díky
Standa
stanli89
Junior

Odeslat příspěvekod rewolwer 31. 12. 2019 13:58

BreC píše:Fotka top. To je z Kohoutovic nebo z jaké části Brna?


Je to focené z Líšně nad roklí
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 9. 1. 2020 23:10

S tím DSDS to je trošku oříšek. Dnes jsem si teprve poprvé vyzkoušel nepříjemný stav, kdy mám soukromou SIM, data jsem na ní zrušil. A pak firemní eSIM, na které mám data neomezená. Když pak volám ze soukromé SIM, tak jsem offline, protože data z firemní SIM přestanou fungovat. To jsem úplně nečekal :-(

-- 9. 1. 2020 22:16 --

FatalError.cz píše:Zdravím,

Mám Iphone 11 Pro 256 Gb z iWantu, jedná se o můj první Iphone, dříve vždy Android.

Když mi někdo volá a já to zvednu ihned řeknu "Ahoj,Dobrý Den Novák" tak oni mě neslyší a musím to říct znova, pak již není problém při volaní. Prostě jako kdyby se mikrofon na Iphonu aktivoval třeba až po 1 sekundě při zvednutí telefonu. Mám Vodafone SIM

Nesetkal se někdo s podobnou chybou?


Tohle se mi občas stává u příchozích hovorů s aktivní funkcí WiFi Volání, síť Vodafone. Už jsem se naučil cca vteřinu-dvě po přijetí hovoru počkat a pak až mluvit. S VoLTE se mi to nikdy nestalo. Každopádně tohle se mi dělo na všech iPhonech, kde jsem WiFi volání (VoWiFi) používal (iP6, iP8 i teď 11 Pro). Odchozí hovory vždy 100% v pořádku.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martyczz 12. 1. 2020 12:37

No nedá mi to napsat..

Kupuji si asi každou generaci co vyjde. Na iPhone 11 Pro jsem přešel v září z XS. Musím říct, že je to první iPhone, u kterého nevidím žádný rozdíl. Kdyby tam nebyl ten širokouhlý foták, tak si řeknu, že tam není nic. Kromě toho, že je těžký jak cihla, tak nic nepozoruji. Co tam vidíte vy nového?
martyczz
Junior

Odeslat příspěvekod cz.hook 12. 1. 2020 17:38

Lepší kvalita fotek - jak obecně tak i s pomocí deep fusion, noční režim, ultrawide, lepší portrétní režim a kvalita + rychlejší ostření, kvalita se zvedla i u videa, i rawy jsou lepší, selfie kamera má 12mpx a 4K a celkově fotí lépe ... Tohle se fakt povedlo

Baterie o mnoho lepší - XsMax měl výdrž průměrnou, 11 Pro Max mi vydrží mnohem déle, pro mě osobně cca 2-3 denní mobil, ale samozřejmě dokážu ho vybít i za den, když hodně fotím a natáčím, jenže tam už by XsMax byl dávno na powerbance

Displej mám nakalibrovaný přesněji, bílá je víc bílá a teplejší nádech z XsMax je pryč, ale to jsem měl možná jen štěstí na kus, nicméně na přímém slunci má vyšší jas a lepší čitelnost

Mám dojem, že mám lepší signál než s XsMax a buď to je kvůli novějšímu čipu od Intelu nebo placebo

No a pak takový drobnosti jako lepší IP krytí - 4m vs 2m atd
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 1. 2020 20:17

Měl jsem oba a u 11 Pro jsem si všiml maximálně lepší výdrže na baterku a hezčí barvy na zádech :)
Jinak to bylo úplně to samé.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 13. 1. 2020 13:59

Já jsem přecházel z iP8 na iP11Pro a tam už je samozřejmě skok obrovský. Sice o dost těžší telefon, ale paradoxně mi to nevadí, to držení je takové jistější. V ostatních věcech samozřejmě skok (výdrž, fotoaparát, displej a v neposlední řadě i výkon - asi díky větší RAM, kdy telefon udrží více spuštěných aplikací). Tím samozřejmě iP8 nehraním, stále je to luxusní zařízení :-)
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rewolwer 15. 1. 2020 10:10

martyczz píše:No nedá mi to napsat..

Kupuji si asi každou generaci co vyjde. Na iPhone 11 Pro jsem přešel v září z XS. Musím říct, že je to první iPhone, u kterého nevidím žádný rozdíl. Kdyby tam nebyl ten širokouhlý foták, tak si řeknu, že tam není nic. Kromě toho, že je těžký jak cihla, tak nic nepozoruji. Co tam vidíte vy nového?


V pohodě, to cos napsal je pravda a proto je od věci kupovat každou novou generaci. Buďto se smíříš s tím, že těch viditelných a citelných změn bude minimum anebo upgraduješ jednou za 2-3 roky a tam už je uvidíš. Upgradovat z XS na 11 Pro je prakticky nesmysl pokud není absolutní prioritou foťák/kamera.
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků