výměna baterie nebo na náhradní díly?

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nikeid 8. 8. 2019 13:41

Ahojte,

mám jeden nefunkční (ale velmi zachovalý) iP8 64gb, bohužel jsem byl trochu podveden... co už teď no. Každopádně - zařízení mělo nějaké samovolné restarty, zamrzalo, nešlo obnovit a tak.. v iStyle diagnostikovali tak, že zde byl "neoprávněný zásah do zařízení, manipulace s baterií, vadná jednotka." Je pravda, že v oknu asi 3 hodin, co telefon kdysi ještě jel, mi v nastavení -> baterie -> kondice systém nebyl schopen ukázat kondici v % a jen se tam točilo kolečko načítání, takže to asi ukazuje na opravdu nějakou špatnou baterii.

V iStyle mi navrhli výměnu přístroje za 11k. Myslíte, že to může být jen baterií? Že bych za 1500 nechal vyměnit a mohlo by to být v pohodě? Co ale ta "vadná jednotka"? Nebo byste to už radši ani nezkoušeli a střelili na náhradní díly?

Díky za tipy :-)
Nikeid
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 8. 8. 2019 15:24

Pokud je v záruce a tys do telefonu nijak nezasahoval, zkusil bych jiné servisní centrum a co oni na to řeknou.

Nebo bych si zajel do nejbližšího Apple Store (Německo, Rakousko) a tam to zkusil vyhádat na Genius Baru.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 8. 8. 2019 16:37

Ze by ten iPhone koupil od nekoho a ten "nekdo" provedl neopravneny zasah?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nikeid 9. 8. 2019 06:04

zivan: přesně tak to bylo .. nicméně přemýšlím co s tím, jestli to střelit na náhradní díly nebo zkusit ještě zainvestovat 1500 kč za novou baterii a tím ho třeba zprovoznit .. ale třeba taky ne a bude to vyhozených 1500

v záruce není
Nikeid
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků