iPhone 6S - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sebasten 4. 7. 2016 20:30

Ahoj, měl bych jednoduchý dotaz :)

Chci si koupit iPhone 6S a nevím jestli počkat do září/října, kdy vyjdou nové iPhony a cena by tak mohla klesnout. Nebo zůstanou ceny stejné a nové iPhony budou ještě dražší ? :D

Myslím, že by se to celkem pěkně dalo odvodit jak to bylo když přišel iPhone 6S, 6, 5S, atd.., zlevňovaly v tu chvíli předchozí modely ?

Předem díky ! :)
Sebasten
Junior

Odeslat příspěvekod osobne2 4. 7. 2016 20:33

Jo zlevnovaly.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod Sebasten 4. 7. 2016 21:42

A alespoň hrubá představa o kolik zlevňovaly ? :)
Sebasten
Junior

Odeslat příspěvekod SaLwY 4. 7. 2016 22:28

Urcite pockej, bude stat tak 15K, pokud mas moznost dovezt napr. z USA, tak tam bude doslova za babku.
SaLwY
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šuhaj 5. 7. 2016 06:20

Za patnact asi nebude, možná za osumnáct 16 GB, ta je ovšem na normalní použití téměř nepoužitelná, za chvilku ji budeš mít plnou. Teď má slevu Istyle 2 tis. buď doneseš něco jako šrotovné, kabel, stary telefon a pod. Nebo objednaš v eshopu a zvolis slevu 2 tis. Vzal jsem si stříbrnou 64 gb, nebudu čekat pul roku, stejně to nic převratného nebude, na pruhy kašlu, mám tam kryt.
šuhaj
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 5. 7. 2016 07:26

Není to můj inzerát, ale kdybych teď chtěl zase iPhone 6s tak sáhnu po tomto s osobním předáním či aukrem. A s tím čekáním, to bys čekal pořád na něco, ber pokud se naskytne zajimavá nabídka;).
iPhone 13 Pro/Apple Watch 7/iMac M1>iPhone 12 Pro>iPhone XS>iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>...
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod tristazmista 5. 7. 2016 07:48

Ja vcera koupil pul roku starej 6s plus 64gb za 18, taky z ew... Jinak na tu historii cen se muzes mrknout na heurece, je tam graf i s minimalni a prumernou cenou atd...
tristazmista
Junior

Odeslat příspěvekod šuhaj 5. 7. 2016 07:57

Možností je hodně. Já jsem ješte zvažoval zánovní z Mobil pohotovost, ale nakonec jsem vzal ten z Istyle, je to ofiko distributor, jasná záruka, novej. Koupit z aukra nebo podobně je vždycky riziko, nikdo ti neřekne kolikrat mu spadnul, jestli ho nenamočil a podobně. Jinak měl jsem 5s, super dizajn, tahle 6s je fakt dělo, škoda, že nema displej 5", čočka děs, bez pouzdra to nejde.
šuhaj
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 7. 2016 21:19

Měl bych dotaz, jak jste spokojení s citlivostí dotykové plochy? Mám občas problém, že musím nějakou operaci potvrzovat nadvakrát, obzvlášť v oblastech kolem krajů displaye..je to vlastnost nebo může být vadný kus?
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šuhaj 6. 7. 2016 08:17

Citlivost se mě zdá stejná po celé ploše. Folii nepoužívám.
šuhaj
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 6. 7. 2016 08:20

To s tím okrajem potvrzuji dělal to hlavně 5s podle mne zkratka jejich displeje nejsou tak citlivé jako třeba samsung
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 7. 2016 05:51

Šuhaj a jakou citlivost musíš vynaložit..letmé dotykání plochy vůbec nereaguje..myslím tím, že se sotva dotýkám obrazovky a vůbec nevynakládám žádný tlak..to na samsungu neexistuje, tam se jen prstem přiblížím a telefon ví co po něm chci
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šuhaj 7. 7. 2016 09:03

Stačí lehce přiložit prst.
šuhaj
Junior

Odeslat příspěvekod therage 7. 7. 2016 19:29

Souhlasím, taky mě zlobí dotyková plocha na krajích (6S i 6S Plus - u obou se to projevilo, projevuje).
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SaLwY 7. 7. 2016 21:34

Muze to byt take tim, ze to iOS vyhodnoti jako dotyk omylem a neprovede akci. Pokud po nem lehce prejedes a sotva se ho dotknes, neni se cemu divit.
SaLwY
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků