Co misto iPhonu

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod D.U.K.E. 10. 9. 2014 07:27

Zdravim,

vezmu to takhle, v lete roku 2008 jsem si koupil iPhona 3G a od te doby uplne vsechny modely, konce 5S. Jenze ted si rikam, ze ty ceny fakt leti docela porad nahoru a uz tam moc nevidim tu pridanou hodnotu. Proto moje otazka zni, mozna to tu taky nekdo resil, jakej telefon pro cloveka, co je 6 let v ekosystemu applu? Premyslel jsem o S5, G3, ale porad to nejak neni ono....abych teda rekl co bych od telefonu pozadoval. Solidni zpracovani a sviznej system. O to mi jde predevsim.

Diky za nazory
D.U.K.E.
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 9. 2014 07:47

Co takhle Blackberry Z30 nebo Nokii Lumia 930?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod D.U.K.E. 10. 9. 2014 07:54

ta Lumia neni spatnej tip, ale co aplikace? mam obavu, ze na windows storu toho moc neni
D.U.K.E.
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 9. 2014 07:59

Tak chybí toho minimálně, podívej na viewtopic.php?f=6&t=1189103 teda spíš na poslední příspěvky, protože co chybělo před rokem dnes už chybět nemusí.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Stein 10. 9. 2014 08:05

D.U.K.E. píše:ta Lumia neni spatnej tip, ale co aplikace? mam obavu, ze na windows storu toho moc neni


Napiš, jaké aplikace často používáš.
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.U.K.E. 10. 9. 2014 08:23

dobra otazka, takze youtube, fb, skype, fb messenger, mapy od googlu, jizdni rady idnes, komplet aplikace ceske televize... no lepsi to bude takhle http://www.pictureup.cz/verejne/493405-obr%C3%A1zek
Naposledy upravil D.U.K.E. dne 10. 9. 2014 08:25, celkově upraveno 2
D.U.K.E.
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 10. 9. 2014 08:23

Ja sam chtel zkusit WP s Lumii 930, ale jsem celkem vasnivy hrac her a kdyz jsem videl tu trapnou nabidku her na windows storu, tak jsem si to rozmyslel.
Nehlede na fakt, ze vychazi nove hry na WP se zpozdenim oproti iOS ci Android nebo nevyjdou vubec :D

A zasadni hry typu Clash of Clans nejsou vubec pro WP dostupne.
Nepocitam ani umelecka dila typu Monument Valley.
I blbe Angry Birds vychazi se znacnym zpozdenim. Vubec tuto politiku nechapu, zbytecne prichazi o zakazniky.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klímy81 10. 9. 2014 09:25

ja bych hlavne pockal na android L v nejakem htcku, taky citim ze ten apple tel je uz prestrelenej a uz to nema takovej wow efekt, celou dobu jsem proti samsung oblazkum a do te same vody spadne i jablicko

Jedina vec co jsem nikde na droidu nevidel je prace s gyroskopem a dalsima vecma pri pouziti nejake night sky aplikace, v ios je to tak plynule a presne, ale zadny android ani zdaleka tohle neumel.
Klímy81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ramses33 10. 9. 2014 09:28

Stein píše:
D.U.K.E. píše:ta Lumia neni spatnej tip, ale co aplikace? mam obavu, ze na windows storu toho moc neni


Napiš, jaké aplikace často používáš.



Souhlas.
A ještě by měl dopsat aplikace o kterých ještě neví že je bude používat důvodů nové potřeby v přístroji který je popřípadně bude umět po tom co se zbaví uzavřeného iOs
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jajar 10. 9. 2014 09:47

Jak už tady zaznělo, BB Z30 nebo Lumia 930 by byla v pohodě volba, ale přece jenom na WP je toho víc než na BB. Na druhou stranu na BB se dají rozjet i určitý Android aplikace.

Pokud ale chceš zůstat u podobných rozměrů jako 5S, tak za sebe můžu doporučit Xperia Z1 Compact, která je dneska za super cenu, případně počkat na Z3 Compact (jenom pozor u Z1 Compact - zadní strana není sklo, ale plast, jinak je ale zpracování u mýho kousku perfektní).

Taky by se dala BB Z10, má ji kolega v práci a krásně padne do ruky, prostředí hezky plynulý a svižný. Jen ta dostupnost aplikací na tom bude hůř (nicméně třeba takovej FB Messenger není potřeba, je zakomponovanej přímo v BB HUBu, jen nevím, jestli umí i různý doplňkový funkce Messengeru). A její cena je taky super.
Jajar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 10. 9. 2014 09:55

A proč nikdo nenapíše pravdu?
Android má nejvíce optimalizovaných aktualizací a nyní jsou firmy, které telefony vyrábějí ve vrcholné kvalitě za minimální ceny oproti zavedenýn zločinným firmám jako je Samsung, Sony a pod.
Viz novinky IFA 2014

http://tech.ihned.cz/mobily/c1-62749200 ... apphire-g7
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 10. 9. 2014 10:00

Souhlasim, ze tyto "noname" ziskaly na kvalite, ale oproti zavedenym znackam porad v necem zaostavaji.

At uz je to vyladenost systemu, kvalita foto, vydrz na baterii, vetsinou zadna podpora, zaruka apod ;)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 10. 9. 2014 10:06

Nepiš nesmysly.
Podporu dává Huawei celosvětovou, na správu baterie, spotřeby a rychlonabíjení má patent, jím vyráběný procesor Kirin Okta je nejrychlejší procesor který je osazen v telefonech a má implementovanou funkci LTE celosvětových frekvencí cat 6 , obsahuje koprocesory využívané v sleep modu a pro doplňkové funkce a pod. Foto je vynikající, má speciální processor, unikátní systém vyvážení bílé, stabilizace, objektiv má světelnost F2 ...atd...
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 10. 9. 2014 10:08

orgasmic píše:Souhlasim, ze tyto "noname" ziskaly na kvalite, ale oproti zavedenym znackam porad v necem zaostavaji.

At uz je to vyladenost systemu, kvalita foto, vydrz na baterii, vetsinou zadna podpora, zaruka apod ;)


jj a jejich TOP P7 s vlastnim procesorem je slaby jak čaj :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 10. 9. 2014 11:27

orgasmic píše:Souhlasim, ze tyto "noname" ziskaly na kvalite, ale oproti zavedenym znackam porad v necem zaostavaji.

At uz je to vyladenost systemu, kvalita foto, vydrz na baterii, vetsinou zadna podpora, zaruka apod ;)


No nevim nejhorsi vyladenost systemu co jsem kdy u telefonu potkal ma "noname" jmenem Samsung, proti nemu je kazdy Tamtung kralem.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků