iOS 8 - Obecná diskuzia

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod karel1892 20. 9. 2014 10:54

zmizely vám po aktualizaci taky fotky? měl jsem jich tam okolo 250 a najednou asi 50. vim, že itunes provedl backup, nebo aspon doufám:D, před updatem, ale i tak mě to sere, že budu muset dělat restore jenom kvůli fotkám kdyžtak. dá se to vrátit nějak jednodušejc?
karel1892
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 21. 9. 2014 16:56

Fotky mi nezmizely, ale s IOS8 skončila podpora aplikace iPhoto, kde člověk mohl taky mít nějaké fotky. Nicméně při pokusu o spuštění iPhoto se nabídne že systém z něj fotky přesune do normálních obrázků - což u mne fungovalo.
marts
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 24. 9. 2014 19:25

Já z upgrade na iOS 8 moc nadšený nejsem (těšil jsem se). Bohužel mám nový/starý model iPhone 4S a zde je to hodně zdát, že systém moc odladěný není. Ten telefon se mi moc líbí, systém taky, ale upgrade výhra nebyla.
Apple iPhone 8 64GB Space Gray | Vodafone OneNet (VoLTE a VoWiFi) + Apple Watch 4
Xiaomi Mi 8 6GB/128GB Black | Vodafone OneNet + Emtéčko
Můj referal pro Twisto: PETRM264 (500,- pro oba)
dj.kure
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Johny. 25. 9. 2014 07:45

Zdravim lidi, chci se zeptat na pár věcí. Včera jsem stáhl aktualizaci 8.0.1 ale pak jsem se dočetl, že to způsobuje chyby ta jsem ji nenainstaloval a teď mi tam visí, nevíte jak to dát pryč? Dál by mě zajímalo jestli by mělo fungovat odpovídat na zprávy přímo z lišty i na WhatsApp. A ještě jestli někdo neví jak vyzkoušet ten barometr. Díky
Apple iPhone 6 64GB Space Gray
Johny.
Junior

Odeslat příspěvekod Manek49 27. 9. 2014 11:09

Nastavení > Obecní > Využití > Spravovat úložiště a tam tu aktualizaci smaž. Pak ti už najde aktualizaci na 8.0.2 Na quick reply musí developeři upravit aplikaci.
Z Trutnova od 1582 :-)
Manek49
Junior

Odeslat příspěvekod caramelbiscuit 29. 9. 2014 11:49

Neexistuje nejaká appka na fotky, ktorá by mi zobrazovala fotky ako predtým? V jednom albume a v kope bez rozdelenia podľa dátumov?
caramelbiscuit
Junior

Odeslat příspěvekod karel1892 29. 9. 2014 13:31

marts píše:Fotky mi nezmizely, ale s IOS8 skončila podpora aplikace iPhoto, kde člověk mohl taky mít nějaké fotky. Nicméně při pokusu o spuštění iPhoto se nabídne že systém z něj fotky přesune do normálních obrázků - což u mne fungovalo.

fotky mi ty chytráku zmizely! žádný iphoto sem nikdy nepoužíval. používám furt jenom klasickou appku, která tam je "photos" před updatem sem měl okolo 250 fotek, ted mám tak 50, řekni mi, kde je mám teda ty fotky?
karel1892
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radek_03 29. 9. 2014 14:42

karle, karle, je mi tě líto, nejspíš jsou nenávratně v ,_!_,
radek_03
Junior

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 29. 9. 2014 15:14

karel1892 píše:kde je mám teda ty fotky?

Máš je v aplikaci obrázky. Akorát potom nemačkáš na "Alba" a "Všechny fotky" ale vlevo dole mačkáš na "obrázky" kde je máš nepřehledně podle data.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Junior

Odeslat příspěvekod tynano 29. 9. 2014 17:52

Já jsem strašně moc spokojená, myslim, že je i super app Tipy, ktera uci novy veci. Je to takovy sprtacky, ale bavi mě, že se mobil furt vyvíjí. Ovšem fce timelaps mě dost zklamal, zatím jsem nenašla žádný nastavení. To jde opravdu jen jedno sbírání časosběru? Trochu trapný ... ale samospoušt boží:)
tynano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p4li12 4. 10. 2014 08:28

Ja osobne som po aktualizacii na 8.0.2. celkom spokojny.. Co sa tyka baterie, nemal som s jej vydrzou problemy ani na 8.0.1. avsak ak sa teraz zvysila o par minut ci pol hodinu, tazko sa to sleduje, kedze nie kazdy den clovek vyuziva a vybija telefon rovnako. S jasom som tiez nemal problemy, takze rovnako stale dobre. Co ma stvalo na safari, ze prechodom na iOS8 zle vykresluje mobilne verzie webov (mobilmania sa mi zobrazuje ako na iPade) to ostalo nevyriesene a momentalne musim teda fungovat na Chrome, ktory sice na desktope milujem, ale na telefone je to piece of *****. Takze jedina moja vyhrada ide voci tomu. Co do rychlosti pripojenia cez wifi, tam to stale nejde tak plynulo ako na iOS7. Time Lapse vo fotaku je bez nastaveni uplne k nicomu. Ale na to mam zakupenu verziu LapseIt.

Celkovo asi budeme musiet pockat este par updatov, kym bude vsetko znovu stabilne :)
p4li12
Junior

Odeslat příspěvekod pota 4. 10. 2014 18:11

Moje zkušenost s iOS8 na iP5:
Občas se stane, že spadne app Facebook, jednu dobu jsem dokonce nemohl otevřít zprávy v Messengeru od jednoho konkrétního přítele, app vždy spadla.
Druhá věc, co mě dost štve je, že si Fotoaparát nepamatuje zapnutý režim HDR, takže ho musím zapínat vždy při zapnutí foťáku.
pota
Junior

Odeslat příspěvekod tynano 16. 10. 2014 15:19

Do této chvíle jsem byla z nových ios nadšená, ale ta osmička mi pořád nějak zlobí. Většinou trochu zmrzne, tak ho vypnu a pak se vůbec nechce zapnout ... To bylo asi nejhorší, myslela jsem, že ho už nerozchodim. Naštěstí se chytl ... tak by mne zajímalo, jestli mate podobnou zkušenost ...
tynano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Grimjaur 19. 10. 2014 17:11

V krátkosti zkušenost iOS 8 na obstarožním iPad2. Den po updatu mi pajda zamrzl, pořád se objevovala jen uvítací obrazovka a jinak doba ledová. Nechal jsem to vybít a pak se povedl start. Tablet byl poměrně lenivý, tak jsem se rozhodl pro obnovu systému a . Rovnou se mi tam nahodila 8.0.2(trefil jsem update z 8.0.1) a od té doby to jede skvěle. Vše je rychlé a nic nemrzne.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod zplzne10 20. 10. 2014 18:56

mam prosbu ohledně iOS 8.1.:

1) je nutné k tomu, abych mohl přes ipad brát hovor z iphonu nebo odpovídat na sms nutné mít i nějaký Mac?

2) je možné vzít hovor i na iPadu bez LTE?

3) když budu mít iPad s LTE, tam sim, mohu si vIBER, WHATSAPP propojit s číslem z ipnonu? vím, že u verzí bez sim to lze, tak prosím o zkušenosti, zda máte, jestli tam ta karta pak nezlobí...

Díky
zplzne10
Junior

Předchozí stránka