Zvuky a hudba z iPhone do přeinstalovaného iTunes

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Vitezslav2 3. 5. 2014 20:04

Můžete mi poradit?Přeinstaloval jsem na PC Windows a potřeboval bych převést z iPhone zvuky(vyzvánění) a hudbu do nově nainstalovaného iTunes.Do ted mi nabízí iTunes akorát opak a to je že se mi smaže vše v iPhone.Děkuju za radu.
iPhone 6 64GB Space Grey,Samsung Galaxy A7
Vitezslav2
Junior

Odeslat příspěvekod Skijumper 3. 5. 2014 23:42

Dobrý večer, oficiálně to nelze. Jde to ale řešit například aplikací iBackupBot. Po připojení telefonu se zobrazí v Devices, tam lze zvolit položku Raw File System, dále složku iTunes_Control, a v ní Music. Je tam trošku nepořádek jak si to sám naorganizoval telefon, nicméně soubory lze vyexportovat a pak přetáhnout do databáze iTunes. Tu je ideální si připravit v nastavení iTunes tak, že v Předvolby > Pokročilé zapneme funkci "Udržování uspořádání mediálních složky iTunes", "Soubory přidávané do knihovny kopírovat do mediální složky iTunes", a v "Umístění mediální složky iTunes" si zvolit cestu, kam poputují naimportované soubory. Po tomto nastavení a přetáhnutí vytáhnutých soubourů z iTunes do databáze iTunes už si to nastavte jak je libo.

// Postup jsem zrovna zkoušel na iPhone 5S a nebyl jsem úspěšný, hudba z telefonu nebyla otagovaná a tudíž guláš zůstal. Nicméně za pokus to stojí, mám většinu nakoupenou v M4A, možná máte jiný formát. Ještě jsem našel aplikaci SharePod, CopyTrans a iRip které tvrdí, že by toto měli umět.
Apple iPhone 7 128GB Mate Black + iPad Mini 4 Cellular 128GB Silver
Skijumper
Junior

Odeslat příspěvekod Chr1s 4. 5. 2014 00:37

Hudba a zvuky by mely jit vyexportovat pres program iFunbox :-)
Chr1s
Junior