iphone 4- problém s aktivací

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod pepílos 7. 10. 2013 08:35

Dobrý den, na foru jsem hledal, ale nikde nenašel přesně ten můj problém co ty vyřešilo. Nejprve bych chtěl nejdříve trošku objasnit situaci. Mám iphone 4 s ios 7. ios 7 mám circa půl roku? Od tý doby co byla beta verze. najednou z ničeho nic (včera večír) se telefon uzamknul. a chce po mě aktivaci. Když jí chci provést v telefonu, tak mi to píše: Váš iPhone se nepodařilo aktivovat,protože aktivační server je dočasně nedostupný. Zkuste svůj iPhone aktivovat v iTunes nebo to zkuste znovu za několik minut..... Pokud to chci aktivovat v itunes, tak to nejde už vůbec, protože to normálně nalazne již aktivovaný a pojmenovaný iphone, ale nejde tam nic dělat, itunes po připojení píše: Váš software je již zastaralý a potřebuje aktualizovat. Přitom tam mám nejnovější aktualizaci ios 7. Telefon je z CZ distribuce, mám ho 3 roky, a nikdy s ním problém nebyl. Taky jsem včera zjistil že se mi někdo chtěl dostat na účet na FB, a ten účet se taky zablokoval, tak jestli se někdo třeba nedostal i na icloud, a ted se to zablokovalo... opravdu nevím Děkuji za radu jak bych můj problém vyřešil.
pepílos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kadliwt 8. 10. 2013 00:13

Nemas nahodou porad beta verzi iOS 7 ? Nenni nic jednodussiho, nez si u Apple ID zmenit heslo, pokud uz ti byl ucet ukraden, tak to resit pres Apple. Takhle ti tezko radit, kdyz nevime jestli tohle ma nejakou spojitost. Jestli ti nekdo pres icloud.com smazal telefon, tak by po tobe mel pri obnove chtit prihlaseni na Apple ID cos tam pouzival. Idealne kdyz sem hodis screeny telefonu a itunes a vyresis si veci kolem tvejch uctu...
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod vicini72 8. 10. 2013 08:51

Udělej restore v iTunes a pokud nemáš nejnovější iTunes tak je stáhni a nainstaluj před restore telefonu.
vicini72
Junior

Odeslat příspěvekod pepílos 8. 10. 2013 09:11

beta verzi asi nejspíš mám, nic jinýho jsem od tý doby neinstaloval. Apple ID po mě telefon nechce... nejnovější itunes mám, ale když chci udělat restore tak mi to háže chybu
pepílos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vicini72 8. 10. 2013 09:50

A smazat z menu telefonu jde?
vicini72
Junior

Odeslat příspěvekod pepílos 8. 10. 2013 09:52

do žádnýho menu se nedostanu :/

-- 8. 10. 2013 10:21 --

podařil se mi restore, a vše už fachá :) díky vám za rady :)
pepílos
Kolemjdoucí