iOS 7 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Majkl 13. 6. 2013 09:29

Je toho sice už teď všude plno, ale pojďme v poklidu o iOS 7 diskutovat i zde. My, co ho testujeme a statečně jsme si odepřeli návrat na plnou verzi iOSu 6, můžeme zodpovídat případné dotazy v reálném čase. :-)

Doprovodné počtení k tomuto od kolegy Tomáše Vrabce je k dispozici na jeho blogu: http://hnizdo.blog.zive.cz/2013/06/ios7 ... y-vyvojaru
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladin2 14. 6. 2013 01:10

funguje beze ztráty kytičky a vypadá to moc pěkně na první pohled
ladin2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vicini72 14. 6. 2013 02:26

Asi 2x nebo 3x se mi stalo , že po ukončení programu v multitaskingu došlo k zaseknutí a přechodu na obrazovku s logem Applu. Stalo se vám to taky? Taky mi nemůže najít u aut. hodin časovou zónu. Jinak po prvních rozpacích si začínám zvykat a na 6ku už se vracet nebudu.
Ještě jedna věc. Funguje vám AirDrop ?
vicini72
Junior

Odeslat příspěvekod ladin2 14. 6. 2013 08:35

airdrop nemám na čem vyzkoušet a asi to nijak nevyužiji
ladin2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 14. 6. 2013 11:00

AirDrop mezi iPhonem a iMacem zatím nefunguje. Nejsem si ani jistý, jestli je to úmysl, nebo beta chyba.
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papouchx 14. 6. 2013 13:36

Ahoj ios 7 testuju už 2 den zatim jsem zjistil nefunkční airdrop,pár aplikaci mi pada na pozadi,větší vybíjení baterie,pomalejší načítaní map,při psani zpráv se mi obcas ztrati řádek s psaným textem ,tudiž nevim napsany text máto jestě plno much ale s tim se musi počítat jde o betu ,ale až se to doladí bude to OK.
papouchx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Johny. 14. 6. 2013 15:29

Tak jsem přemýšlel, že si to nahodím abych to vyzkoušel ale když to tak čtu co tam všechno nejde tak si asi počkám na další betu, tak už snad bude odladěnější ...
Johny.
Junior

Odeslat příspěvekod pepino34 14. 6. 2013 15:49

Kde jste k němu přišli?
iPad 3 nic nehlásí nového.
pepino34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny. 14. 6. 2013 15:52

Na iPad to asi zatim neni, na iPhone je beta verze, jak nainstalovat bezplatne je plnej internet ...
Johny.
Junior

Odeslat příspěvekod iggi 14. 6. 2013 15:55

bude aj na iPhone 4 ten iOs 7 ?
iggi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny. 14. 6. 2013 18:34

Ano, je i na iPhone 4 :) Ale některé funkce tam nepůjdou ...
Johny.
Junior

Odeslat příspěvekod vicini72 14. 6. 2013 18:52

Johny. píše:Tak jsem přemýšlel, že si to nahodím abych to vyzkoušel ale když to tak čtu co tam všechno nejde tak si asi počkám na další betu, tak už snad bude odladěnější ...

Není se čeho bát. Systém funguje dobře až na pár drobností.
vicini72
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 14. 6. 2013 18:55

Škoda ze na 3GS jde maximálně tak téma iOS 7...
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny. 14. 6. 2013 20:16

vicini72 píše:
Johny. píše:Tak jsem přemýšlel, že si to nahodím abych to vyzkoušel ale když to tak čtu co tam všechno nejde tak si asi počkám na další betu, tak už snad bude odladěnější ...

Není se čeho bát. Systém funguje dobře až na pár drobností.


Já se nebojim, jen chci aby vse fungovalo aspon trochu normalne ale jak prolejzam fora i zahranicni tak kazdej pise, ze ma problem s necim jinym ...
Johny.
Junior

Odeslat příspěvekod Majkl 15. 6. 2013 07:06

Já třeba nemám problém s ničím konkrétním. Sem tam se objeví chybka způsobená novou grafikou - ať u nativních aplikací, kdy se něco nezachová, jak má (tam ale většinou problém není), nebo u aplikací třetích stran, které zatím s novým vzhledovým rozvržením nepoćítají. To se pak stane, že nějaká lišta odletí z kraje doprostřed displeje, nebo že zobrazený prvek je z části překrytý průhlednou vrstvou apod. To jsou všechno věci kosmetické.

Sem tam mi nějaká aplikace zkolabuje, ale stejně jako u plné verze iOSu je její nahození do předešlého stavu otázkou okamžiku (snad kromě poněkud humpoláckého Facebooku, který kolabuje i na iOS 6). Společná chyba se projevila u nativní aplikace Twitter, kde nejde načíst tweety předcházející zvolenému příspěvku - to je trošku problém; thready konverzací se tak nedají moc sledovat.

Každopádně iOS 7 připomíná spíš nějakou hlubší alfu - to je fakt. Beta iOSu 6 loni byla v podstatě použitelná úplně normálně; tady jsme díky kompletní přestavbě v trochu hlubší fázi vývoje.

-- 15. 6. 2013 08:07 --

Tonda512 píše:Škoda ze na 3GS jde maximálně tak téma iOS 7...

3GSko už se celkem trápí na šestce. Sedmu bych tam snad nechtěl cpát, ani kdyby to šlo. :-)
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků