iOS 7 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod olin7777 21. 9. 2013 09:11

Mám problém na iP4 s sms. Příchozí sms se nezobrazí ani na uzamčené obrazovce a ani čislem u ikony po odemčeni. Až po otevření složky zprávy vidím tečku u nepřečtené sms. V oznamovacim centru vše zapnuto. Jinak maily a zmeškané hovory jdou normálně.
olin7777
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 21. 9. 2013 09:54

Tak u mne zatím SMS normálně na zamčené obrazovce ukazuje.
marts
Junior

Odeslat příspěvekod 970ka 21. 9. 2013 11:30

panter34 píše:já tam mám normální modrou ikonu "videa"

O tu právě jde,prostě není,zmizela,ví někdo kde by mohla být ? Ja ji vyvolám zpět pls.:-))
Carrera S, Pana GZ 2000
970ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod panter34 21. 9. 2013 11:43

970ka: musíš ji tam někde mít, nejde ani smazat, tak pořádně pohledej :D
panter34
Junior

Odeslat příspěvekod 970ka 21. 9. 2013 12:05

Teď mi tam odněkud skočila,jak jsem začal přesouvat ikony,ale uniká mi princip.
Carrera S, Pana GZ 2000
970ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepazdepa123 21. 9. 2013 12:53

Zdravim,
mam iPhone 5 , ugradoval jsem na iOS 7. Pri zamknute obrazovce na horni liste mam nastavenej kalendar ale nezobrazujou se mi akce , ktere mají zaskrtnuto "cely den" v kalendari. Ani v aktualnim dnu, ani na dalsi. Jde jen o listu se souhrnem, jinak v kalendari akce je. Nevite jak to dostat do rychleho souhrnu?

diky
pepazdepa123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod game over 21. 9. 2013 16:55

Tiskové oddělení Vod - díky už jen poupravit nabídku tarifů a jsem po těch letech spokojen :-)
jinak už mi iOS 7 snad fachá tak jak má... a počasí se nezobrazuje klasicky v rychlém menu, ale jen slovy, jelikož je mám s akciema vypnuté, šetří to baterii
game over
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 21. 9. 2013 18:39

já tam tedy položku "videa" mám tam, kde byla i u iOS6
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Johnnny64 23. 9. 2013 06:56

Ahojte,

po aktualizacii na iOS 7 sa automaticky prestala vypinat obrazovka/zamikat tablet (iPad Mini). Toto sa deje aj na ploche. Proste sa denne stava, ze pol pol hodine nic nerobenia je iPad stale rozsvieteny. Riesil tu niekto podobny problem ? Vdaka
Johnnny64
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zhago 23. 9. 2013 10:46

Ahoj, mam iPhone 5 16GB a po aktualizaci na iOS7 mi nejak blbne prijimani hovoru klasickym "slidem" po displayi. Po cca 5-10 vterinach hovor jde prijmout, ale driv ne. Nemate s tim nekdo zkusenosti pripadne typ jak to poresit? Diky za pripadny napady :)
zhago
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 23. 9. 2013 18:09

Jsem si toho všimnul i5 také,ale stačilo na slide poklepat a hovor se přijal,ale teď už mi slide normálně hovor přijímá,tak nevím,kde byla chyba..
Carrera S, Pana GZ 2000
970ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 23. 9. 2013 19:50

Tak dálkové ovládání pro Apple Dock a iPhone 4 pod iOS7 teď ovládá jenom hlasitost. Na ostatní tlačítka jako hraj/pauza, menu, ani prostřední tlačítko nereaguje.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Junior

Odeslat příspěvekod jannk 27. 9. 2013 07:33

Umi uz iOS7 založit v kalendáři (exchange, pomoci standardního poštovního klienta) neveřejnou událost? Tj abych ji videl jenom ja? (V 6 jsem to proste nenašel)
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Max Awesome 27. 9. 2013 08:50

všechny vás zdravím,
poraďte mi, prosím, s jednou věcí. Mám nainstalovaný "IM+ PRO" (program na chatování) a nechci aby mi posílal upozornění když je vypnutý (i z task man.).

Dřív stačilo program vypnout a neposílal upozornění. Teď posílá i když je vypnutý - jako by běžel "víc" na pozadí :D což je dost nepříjemné když sedíte u počítače a píšete si s někým a paralelně to chodí i na telefon...

Jde nějak nastavit aby program reagoval jen když je spuštěný v pozadí a aby nereagoval když ho vypnu?

Díky za pomoc
Max Awesome
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod game over 27. 9. 2013 17:18

game over
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka