iPhone 5 - Obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod eRiper 25. 12. 2012 17:19

Mě je úplně jedno, jaké potřeby mají ostatní. Oni se připravují o čas neustálým zapínáním/vypínáním funkcí a přemýšlením, jestli je mají vypnout.

Mimochodem, jakou máš výdrž ty (a na jakém stroji)? Web, mail, pár hovorů, Wifi, 3G, GPS a prostě taková ta denní směs?
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Loader 25. 12. 2012 17:53

Ukončovat neukončovat, věčný spor ... na co potom tak nadupaný telefon?
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod Maarrttiinn 26. 12. 2012 02:56

Jeste bych se chtel prosim zeptat nestli jde nejak vypnout u iphonu 5 automaticke otaceni obrazovky v nastaveni nsem nic nenasel ? :/
Maarrttiinn
Junior

Odeslat příspěvekod Cappi_206A 26. 12. 2012 03:41

V nastavení to ani nenajdeš. Stiskni 2x homebutton a scrollni doleva, bude tam ikonka pro uzamčení obrazovky.
ig: martincapal
Cappi_206A
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tony Stark 26. 12. 2012 09:40

eRiper píše:Mě je úplně jedno, jaké potřeby mají ostatní. Oni se připravují o čas neustálým zapínáním/vypínáním funkcí a přemýšlením, jestli je mají vypnout.

Mimochodem, jakou máš výdrž ty (a na jakém stroji)? Web, mail, pár hovorů, Wifi, 3G, GPS a prostě taková ta denní směs?

JIste, ze se pripravuji o cas. Protoze Apple neni schopen tam implementovat naprosto trivialni vec – vypnuti WIFI/3G/Edge/BT jednim kliknutim nebo v zavislosti na aktualnim case (napriklad v noci je uplne zbytecne, aby vsechno tohle bylo zapnuty). Jinak mam uplne stejny cas pouziti a pohotovosti a baterie je na 49 % (Rok a pul stary iPhone4). Jen mam třeba to 3G po větsinu času vypnuté.

Loader píše:Ukončovat neukončovat, věčný spor ... na co potom tak nadupaný telefon?

K čemu je ti nadupany telefon, co vydrzi jen par hodin?
Tony Stark
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 12. 2012 10:20

image.jpg
Maarrttiinn píše:Chtel bych se prosim zeptat jestli jde nejak zmenit na zamcene obrazovce ten rychly pristup k fotoaparatu na neco jineho treba na rychly pristup do hudby ? A kde se to da udelat v nastaveni jsem nic nenasel . :/

U iP5 nefunguje při zamknuté obrazovce dvojklik na homebutton jako přístup k ovládání hudebního přehrávače? U moji iP4 to jde.
Naposledy upravil myšpulín dne 26. 12. 2012 10:22, celkově upraveno 1
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 12. 2012 10:21

Ja se s 4S dostavam v extremnich pripadech na 7 hodin, pak uz musi do nabijendy, vyuziti 10% mobil, 70% net, 20% hry
Anonymni

Odeslat příspěvekod Loader 26. 12. 2012 10:44

Tony Stark píše:K čemu je ti nadupany telefon, co vydrzi jen par hodin?

Já aplikace nevypínám a vydrží mí více než pár hodin ;) (Třeba i den a půl)
Naposledy upravil Loader dne 26. 12. 2012 18:43, celkově upraveno 1
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod eRiper 26. 12. 2012 13:22

myšpulín píše:U iP5 nefunguje při zamknuté obrazovce dvojklik na homebutton jako přístup k ovládání hudebního přehrávače? U moji iP4 to jde.

Ale to víš že jde. Tady si prostě musel jenom někdo za každou cenu rýpnout.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod domunug 27. 12. 2012 01:02

Přicházím o hodně, když mám krom mejlů u dalších aplikací PUSH vyplý? Napadá mě jestli třeba nepřicházím o aktualizace nebo tak něco... Dá se to zpětně donastavit ne?? Dík a čuzz...
domunug
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 27. 12. 2012 13:56

Nepřicházíš o nic.
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod Kudli3 27. 12. 2012 14:08

K té výdrži, na 4Sku jsem schopnej se dostat na den a něco když omezím hodně internet, fb, psaní zpráv přes whatsapp apodobně. Nicméně jsem schopnej to vybit i za 5 hodin.......
Jinak docela mě překvapilo (i když je to pochopitelné), že jak je teď zima a používám iPhone venku (trochu internet, přepínání hudby..) tak už se mi vypl i 28% baterky, Ale po příchodu dovnitř a trochu zahřátí šel zase zapnout, ne jak u vybité baterky, kdy se musí dát do zásuvky a chvíli nechat než se nabije na 5%.
U 5ky to podle čtení diskuzí čekám aspoň stejně, nicméně jsem si objednal s iPhonem rovnou i Externí baterii Mophie Juice Pack Powerstation 4000mAh se kterou bych se mohl dostat v pohodě na 3 dny. Je to malý a vejde se mi to všude, stejně když někam jdu a nevím kdy se vrátím, beru si sebou nabíječku.
U iPhone jsem s tím počítal, ale do budoucna by přece jen kromě výkonu mohli pracovat i na baterce, nebo aspoň větší spolupráci výkonu a baterky..
Kudli3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod scripta 27. 12. 2012 15:24

... a nebo alespon pouzivat pro nabijeni standardni konektor microUSB, aby sis mohl pujcit i normalni nabijecku ...
scripta
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 27. 12. 2012 15:36

A bavime se o pouziti nebo pohotovosti? Pouziti rikam kolem 6 hodin, pohotovost neco pres jeden den, max 2.. Bez pouzivani podle me i tyden
Anonymni

Odeslat příspěvekod Kudli3 27. 12. 2012 15:42

scripta: No, uvažoval jsem o tom, jestli si objenat zároveň i ten konektor na microUSB, ale když jsem zvyklej brát si nabíječku, tak to nemá cenu a stejně je to malý a někde bych to ztratil..

Pardon, pro ty co začali jásat, bavíme se o použití, s tím jsem u toho dne/dne a půl max na 7-8 hodinách.
Kudli3
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka