nakup na App. Store

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod surfer27 7. 9. 2012 08:53

potreboval bych radu od nekoho kdo se vyzna.
uz zhruba rok bezproblemu nakupuju v App. Store, ale najednou to prestalo fungovat a dokonce se mi nedari stahnou ani FREE aplikace.
pise to: Verification Reguired: Continue to sign in then verify your payment info.-> tak dam CONTINUE a zadam heslo -> to me ale hodi na ACOUNT kde to pise: You must verify your payment info before you can make purchases. (coz nechapu kdyz uz sem tech nakupu na App. Store udelal uz celkem dost) -> tak tam dozadam Secue Code a dam DONE -> no a pak to napise: Your payment method was declined. Please enter another pyment method. (pripominam ze se tak deje i u FREE aplikaci)
surfer27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eRiper 7. 9. 2012 09:23

Zřejmě si budeš muset aktivovat na své platební kartě Secure 3D. Co vím, tak všechno co spadá pod Eru to musí mít pro platby přes internet aktivované.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rewolwer 7. 9. 2012 09:25

Ja platím přes GiftCards na US AppStore a před měsícem mi to vyskočilo taky - pomohla změna hesla, zkus to taky...
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod surfer27 7. 9. 2012 11:22

kartu mam pro nakup na pres internet aktivovanou takze to musi byt neco jinyho, ale vubec to nechapu kdyz nakupy na App. Store do stredy fungovaly bez problemu a u aplikaci zadarmo se jen napsalo heslo a aplikace se zacala stahovat...
surfer27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eRiper 7. 9. 2012 11:59

Ano, ale třeba u Poštovní spořitelny (patří pod Eru) se musel do konce května aktivovat 3D Secure, jinak mi to vypisovalo úplně tu samou hlášku. Tak se prosím podívej, jinak se tady na tebe může každý vykašlat, když jsi si se svou pravdou 100% jistý.
eRiper
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků