Apple TV 2 generace

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod lokS4 16. 5. 2012 18:53

Dobrý den,dnes jsem si zakoupil Apple TV 2 generace (720p) výstup (pro moje potřeby dostačující ) a zajímá mně možnost Jailbreak..První otázka zní když něco podělám při procesu jde vrátit původní originální iOS ? A další po připojení k TV mně Apple TV vyzve k update na 5.1 iOS s novým prostředím předpokládám..Na iOS 5.1 je nějaký jailbreak? Jde mně o možnost XBMC do Apple TV ..Nemám zkušenost s Jailbreak proto se ptám ...Díky moc :hm
lokS4
Junior

Odeslat příspěvekod pota 16. 5. 2012 19:47

Nevím, jestli na iTV běhá přímo iOS, každopádně pro 5.1 není JB! Dále pokud něco poděláš (mé zkušenosti s iPhone), tak připojíš k iTunes a dáš restore.
pota
Junior

Odeslat příspěvekod kadliwt 17. 5. 2012 01:39

pota: tos moc nepomoh... jailbreak na 5.1 je, ale jen tethered, takze kdyz odpojis ATV z elektriky, tak budes muset pripojit k pocitaci, coz by asi nemel bejt velkej problem, bo ji asi nebudes bezne vypinat... nicmene JB je na apple tv o neco slozitejsi nez na iphone/ipad, ale porad nic co by neslo zvladnout, pokud neco podelas, melo by jit obnoveni pres itunes... osobne taky o ni uvazuju, bo cena pouzitejch je jen o malo vyssi nez HDMI adapteru a umi daleko vic...
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod lokS4 18. 5. 2012 10:30

Takže mohl bych někoho poprosit aby mně udělal návod jak nejlíp využít Apple TV?
Mám v počítači hromadu filmů...Buď budu jak otrok převádět vše do MOV 720p (1080p) formátu a nebo ten crack..Takže pomůže mi někdo s někaým programem který by filmy upravil pro Apple TV? ..Prostě chci co nejvíc využít z té krabičky..a další věc ..Když zrcadlým iPhone 4S tak ten obraz je nic moc..rozmazaný..Nevím čím to je..Mám doma router s N standartem..zvládá všechno..nic se neseká všechno frčí rychle..jen zrcadlení se seká..Takže poraďte jak prosím z té malé krabičky vytřískat co nejvíc..
lokS4
Junior