iPhone 4S - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 14. 2. 2013 18:31

iPhone 4S, nefunguje mi power tlačítko..

Na reklamaci to bylo, bohužel byl kupován na firmu a je už po záruce (asi měsíc po...), tudíž to nepřipadá v úvahu, a litr se mi platit nechce, co si budem povídat..

Tudíž - co s tím? nějakej nápad? zkušenost? zkoušel jsem sundat zadní kryt, dát mezi kameru a tlačítko papírek, trochu s tím pohejbat, zatlačit, ale nic... To, že nejde zamknout by mi ani snad tolik nevadilo, vadí mi, že jakmile se mi jednou úplně vybije, už ho nezapnu..
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zafata 15. 2. 2013 07:19

Kdyz se ti uplne vybije a das ho na nabijecku ,sam se ti po chvili zapne. Aspon ja to tak u 4s a u ipadu2 mam. Takze pokud jde jen o to tak se bat nemusis.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod pota 17. 2. 2013 09:07

Potvrzuji u 4S. Pokud se telefon vypne vybitím, tak se i pak sám zapne, protože mu docela trvá, než je schopný se opět zapnout.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtek.cz 1. 3. 2013 14:05

Zdravím pánové,
Mám na vás dotaz kde se dá ověřit (když znám imei) jestli telefon pochází z české distribuce? Za rady předem děkuju
krtek.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 1. 3. 2013 16:55

Na IMEI se vyprdni, dej si Nastaveni->Obecne->Informace a tam MODEL. Z toho muzes poznat, pro ktery trh byl mobil primarne vyroben (nicmene pozor, u servisne menenych pristroju muzes dostat i treba mobil urceny pro belgicky trh, ale nicemu to nevadi). Dalsim krokem je cesky manual v baleni a zespodu krabicky ceske texty.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtek.cz 2. 3. 2013 13:51

Problém je že ten telefon nemám že ho teprve budu kupovat a z přiložených fotek sem vyčetl imei proto se ptám
krtek.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 2. 3. 2013 15:48

A proc se nezeptas prodejce a ptas se tady? Zjistit se to jiste da, a asi i to kdy byl uvedeny do provozu, jde o to jestli to umis zjistit ty. Napis nam imei a uvidime :-)

-- 2. 3. 2013 15:49 --

pota píše:Potvrzuji u 4S. Pokud se telefon vypne vybitím, tak se i pak sám zapne, protože mu docela trvá, než je schopný se opět zapnout.


Pri 5% nabiti.
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marius677 8. 3. 2013 02:52

Existuje odposlechový SW i pro iPhone 4S, který má hlavně funkci nahrávaní hovorů a nejen přeposílání SMS a emailů??? Myslím obdobné řešení odposlechového a sledovacího software, který je běžně k dostání pro telefony s OS ANDROID. Díky za tip. Doposud jsem na něho nikde nenarazil :-] .
marius677
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod morki 8. 3. 2013 04:43

Tady zjistis odkud je tvuj iphone http://iphonefrom.com/cs
City: Praha
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 8. 3. 2013 15:26

Mám takový možná hloupý, možná neobvyklý dotaz. Opět jsem začal používat iP jako hudební přehrávač a nějak se mi nechce ukazovat ovládání hudby na lock obrazovce po dvojkliku. To je nějaká novinka, nebo za to může JB a nějaká kravina z Cydie?
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tony Stark 8. 3. 2013 16:10

Me na IP4 s IOS 6.01 a JB to normalne funguje.
Tony Stark
Junior

Odeslat příspěvekod S474N 8. 3. 2013 17:19

Presne tak, kdovi co tam mas doinstalovane ze Cydie navic.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SoldierPuma 17. 3. 2013 12:13

Zdravím,
bohužel jsem nucena dát svůj iP 4S do servisu, proto řeším zálohu telefonu. Především nechci přijít o SMS, které v telefonu jsou.
Na netu jsem našla návod na backup (http://www.iphonedoktor.cz/iphone-servi ... ni-iphone/), ale mám nejnovější verzi iTunes a starší mi bohužel nejde nainstalovat. Chtěla bych tedy poprosit, zda by mi někdo moudřejší neporadil, jak telefon spolehlivě zazálohovat, abych i po restoru měla v telefonu vše jako dříve. Hrozně nerada bych přišla o sms za nějaký rok a půl, co telefon mám.
Předem děkuji a přeji krásný den :)
SoldierPuma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod giam 17. 3. 2013 13:13

Tohle je presne jedna z vyhod ip, staci jeden klik a zalohujete kompletne vsechno do pocitace nebo na icloud, vcetne sms,hovoru i nastaveni aplikaci.
https://www.mobilmania.cz/clanky/a-pak-verte-internetu-soutez-o-telefony-vybizi-k-psani-pozitivnich-recenzi/sc-3-a-1342908/default.asp

https://dotekomanie.cz/2016/11/adups-odesila-data-android-telefonu-cinske-servery/
giam
Junior

Odeslat příspěvekod SoldierPuma 17. 3. 2013 16:42

Ano, takto jsem to zazálohovala, ale mám obavu, zda se právě zálohovaly i ty SMS. Ale teď už jsem klidná :) Prostě jsem si to musela přečíst od někoho jiného, že je to tak správně :)
Děkuji a přeji krásný den :)
SoldierPuma
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků