iPhone 4S - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Mike-biker 16. 5. 2012 01:30

Já například nemám se Seznamem sebemenší problém. 8-)
iPhone Xs Max 256GB Space grey.
iPhone 7 32 Silver as reserve.
APPLE MacBook Pro 15". 4 x 2,5 GHz Intel i7 + 256GB SSD.
Mike-biker
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Darebak95 18. 5. 2012 19:51

Ahoj chtěl bych se zeptat zde, jistě zkušený, "iPhonistů" jak to Apple dělá když jim vyjde nová generace iPhonu. Zjistil jsem nejspíš že se nadále minulá generace iP prodává již pouze s vnitřní pamětí 8GB. Prodává se to takhle hnedka v den uvedení nové generace, nebo nejdřív vyprodají zásoby? jak jde cena dolů po uvedení nové generace.

Ptám se protože za měsíc bude představen(nejspíš)iPhone 5. Tak se chci zeptat za kolik myslíte že bude pak třeba 4S 16 GB.

Předem díky :-)
Darebak95
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 18. 5. 2012 20:34

Nejspíš stejně jako teď iPhone 4.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod CrackonoS 18. 5. 2012 20:59

A hlavne je malo pravdepodobne ze bude iP5 prestaven ted. Pocita se s rijnem aby dodrzeli cyklus. Ted v cervnu ma wwdc patrit novym macum a os x + ios.
CrackonoS
Junior

Odeslat příspěvekod MSwamp 18. 5. 2012 21:01

Taky si myslím a doufám v to, když jsem si dnes koupil 4S :-)
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Junior

Odeslat příspěvekod Darebak95 18. 5. 2012 21:07

Aha tak to jo, přece jenom všude se píše něco. A Nevíte teda jak to stím když uvedou novou generaci? hnedka prodávají 8GB nebo doprodávají?
Darebak95
Junior

Odeslat příspěvekod lokS4 18. 5. 2012 21:24

Proč by měli jít s cenou dolů? Apple si myslím ani nechce aby klesl nějak na úrověn Samsungu 60 mobilů za rok a kvalita na nule..Oni by klidně teď mohly vyrábět plasťáčka za 5 tisíc..Prostě buď na iPhone máte a nebo nemáte (tak si běžte koupit to na co máte) ..Nechápu lidi co si berou něco na splátky..Koupím si to na co mám..iPhone je jedinečný a právě toto se mně líbí u Apple že dělá 1 verzy mobilu tabletu..Žádný složitý výběr..Prostě beru to co je momentálně TOP..

Osobně si myslím,že žádný iPhone 5 NEBUDE ..ale bude to jen iPhone stejně jako u iPadu ..
1)Nový iPhone dostane 4 display (retina 100%) ..Ta 4 tam bude na 75% protože hodně lidí v Americe řve po větším display..ale na druhou stranu 3,5 vyhovuje..(Aspoň mně)
2)Dále 1 GB ram (safari si bude víc pamatovat,živější systém,zapamatuje si víc věcí)
3) Nový procesor ? 4 jádro? Ale musí se chlapci zaměřit na baterii ..pač 4S už papá až moc energie
4) Podpora LTE
5)Lepší baterie
6)Fotoaparát bude zachovaný (8mpix dostačuje) jen si pohrají s čočkou aby to dělalo ještě krásnější fotky
7)Vzhled- Rozhodně sklo a kov ..Už v knížce o Steve Jobsovi se píše to,že jednoho dne by se rádi dočkali toho,že chtějí iPhone ze skla..Je to vidět všude na jejich prodejnách..Steve miloval sklo..Takže opět bude sklo+kov..vsadím za to svoje boty,že to tak bude..Mně na iPhone 4S nic nechybí je to ťutan luxusní..ten mobil nemá prostě chybu !..
Proč sklo?
1) je to luxusní
2) nádherné na pohled
Jediná věc která je na 2 věci tak je (praskání skla)
6)Větší podpora pamětí 16Gb je už žalostně málo ..Viděl bych to na (16,32,64,128)

Celkově když to zhrnu,iPhone 4S mně maximálně postačuje..Kdyby na nečem ještě zamakali rád to uvítám..Když zhrnu Apple ..tak ta firma nemá konkurenci..Jejich iCloud..pokut člověk vlastní iPhone..iPad..Apple TV..ipody..Jak to všechno společně funguje..je to radost užívat..Rozhodně se těším na nový iPhone...doufám,že mně nesklamou..
lokS4
Junior

Odeslat příspěvekod Darebak95 18. 5. 2012 21:47

Bože to je někdy jak se bavit s šutrem :-/. Osobně neznám člověka který by utratil 15k když může utratit 11k. Prostě se ptám, protože jestli mám kvůli měsíci (nebo kvůli 5 měsícům) počkat a ušetřit 4k - to je docela dost. bavil se tady někdo o 5 tisících a plasťáku? bavil se tady někdo o S60 Samsunzích? Ne! O nějakejch splátkách sem taky neřekl ani slovo, nejde o to jestli na to mám, ale pravda je, že 4 tisíce na vyhození nemám! Ptal sem se pouze jaká je cenová politika Applu, což koukám se od vás stejně nedozvím.
Darebak95
Junior

Odeslat příspěvekod MSwamp 18. 5. 2012 22:06

Poslední zkušenost ukazuje, že Apple prodává oficiálně na svém shopu apple.cz pouze aktuální model a minulý v 8 GB verzi za sníženou cenu a to počínaje dnem zahájení prodeje nové verze. Viz prodej 4G s 8 GB paměti. Samozřejmě je možnost ještě nějakou dobu jinde sehnat nepoužitou původní verzi v původních paměťových kapacitách avšak cena příliš neklesne, maximálně v bazaru. Apple výrobky neslevňuje, ale nahrazje novým modelem.
MSwamp
Junior

Odeslat příspěvekod pota 18. 5. 2012 22:25

Kámo běž si 4S koupit na aukro. Viděl jsem tam nové za 13k. Btw já takového člověka znám, chtěl Nokii E7 a tak si jí šel koupit. No a za 14 dní už nestála 15k, ale asi 12 a má si kvůli tomu urvat hlavu?
pota
Junior

Odeslat příspěvekod Darebak95 18. 5. 2012 23:06

MSwamp: Díky za objasnění situace ! :-)

pota: ne o to nejde já sem prostě chtěl vědět jak to u Applu chodí..
Darebak95
Junior

Odeslat příspěvekod kadliwt 20. 5. 2012 19:36

narazil sem na celekm blbej problem, iphone si neustale mysli, ze je zandanej v docku, takze neprehrava zvuky z repraku, chybi posuvnik hlasitosti atd. nevite nekdo co s tim ? je to docela otravny a do VF se mi to davat fakt nechce...
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod MSwamp 20. 5. 2012 20:26

Pravděpodobně vlhkostí nebo nějakou nečistotou propojeny piny na dokovacím konektoru. Zkus to něčím vyčistit případně profouknout vzduchem, ale opatrně.

-- 20. 5. 2012 21:27 --

Samozřejmě napřed restartovat, případně vypnout a znovu zapnout.
MSwamp
Junior

Odeslat příspěvekod flshman 20. 5. 2012 20:35

Chtěl bych se zeptat,jak je na tom iPhone 4S s odolností displeje a zadní části.Je potřebná nějaká ochrana,jako folie,nebo je to sklo nějak tvrzený proti poškrábání,jako třeba gorilla glass.
Jsem zvyklej všechny telefony nosit bez obalu v kapse.
Cowon J3 + BRAINWAVZ Alpha Pro
Fiio E17 Alpen + Shure SRH440
Apple iPad Air + Cowon SP2
flshman
Junior

Odeslat příspěvekod CrackonoS 20. 5. 2012 20:57

Ta zadni strana je docela nachylna na mikroskrabance a predek, ac je pevnejsi, s klici v brasne take nevydrzi bez ujmy.

Ja pouzivam Sena Cases. Pouzdra jsou na miru, takze zadne zbytecne mm navic a v kapse nezabira o nic vic, nez samotny telefon. A mam alespon jistotu ochrany obou stran. Obcas pridam na zada sticker.

http://www.senacases.com/apple/iphone-4s-cases/
iPhone 4 + AKG Q460 Black
iPad Mini 3G/64GB Slate Black
CrackonoS
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka