iPhone 4S - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod javak810i 5. 2. 2012 23:18

Tak u low-end a mid-end Androidů se to stává nejspíš taky. Ale já jsmem zastáncem toho, že pokud si chce člověk užít systém naplno, tak by si měl pořídit vlajkovou loď (což je u iPhonu celkem jednoduchý :D). Nemám rád lidi, co pořídí androida za 3 tisíce a pak nadávaj.
HP Elitebook 8740W - Core i7, 8GB RAM, Geforce GTX460M
Sennheiser CX400 -> UE SuperFi 4 -> Jays D-Jays -> VSONIC GR07 -> Sennheiser HD 25 -> Sennheiser IE 60 + Sony MH1C -> Sennheiser IE80 (fake) -> Xiaomi Piston 2
javak810i
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 5. 2. 2012 23:30

Souhlas, na Android by měla být určena nějaká minimální konfigurace výkonu. Ty levné Androidy jsou něco hrozného.
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mike-biker 5. 2. 2012 23:34

Měl jsem HTC DEsire HD a celkově se systémem až na děsivě malou výdrž spokojenost. Za půl roku jsem ca 3x restartoval a asi 2x se to kouslo. Přesně - vina app. 3. strany.
iPhone 11 Pro Max Max 256GB Space grey.
iPhone 6 16GB Silver as reserve.
APPLE MacBook Pro 15". 4 x 2,5 GHz Intel i7 + 256GB SSD.
Mike-biker
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kadliwt 6. 2. 2012 00:03

me na 4S uz parkrat padlo nastaveni... pri spousteni aplikace hned pad... u ipadu 1 mi casto pada safari, kdyz pracuju s vice zalozkama, ta pamet mu opravdu chybi...
jinak neska sme mobil malem rozslapal, pul dne telefon bez signalu, ani prepinani do letadla, ani restar nepomahaly, takze sem stal s hezkym tezitkem v ruce... v miste ma VF normalne signal, ma smysl telefon reklamovat, nebo dostanu zase to samy ? vim, ze s timhle nejsem sam...
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod lachlach 6. 2. 2012 00:41

To samé je teď u mne na denním pořádku. Hlášení "žádná síť" se střídá s hlášením "neplatná SIM". Od telefonu chci především, abych se s tím dovolal. Tel. musím vždy zcela vypnout a zapnout, pak mi naskočí plný signál. Ještě mne napadlo zkusit výměnu SIM, ale jak tak koukám, asi to nebude to pravé ořechové. Má někdo nějakou radu? Díky.
lachlach
Junior

Odeslat příspěvekod javak810i 6. 2. 2012 01:00

Jinak už zase mi blbne wifi. Doma v přízemí, kde mám většinou 2 čárky signálu, to normálně fungovalo (předchozí 64GB verze i Galaxy S2). Teď jenom nekonečně dlouho načítá a nic nenačte..

Kdy už k sakru bude ten iOS 5.1? Všichni říkali, jak krásně se stará Apple o své zákazníky ohledně updatů a zatím skutek utek.
Sennheiser CX400 -> UE SuperFi 4 -> Jays D-Jays -> VSONIC GR07 -> Sennheiser HD 25 -> Sennheiser IE 60 + Sony MH1C -> Sennheiser IE80 (fake) -> Xiaomi Piston 2
javak810i
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 6. 2. 2012 01:10

Tedy chlapi to máte fakt smůlu. Já mám iP4 a iP4S a ani jeden se ještě nekousl, nebo nějak nezlobil. Párkrát mi spadl hovor, ale to nebude telefonem. Mám Vodafone.
iPhone 11 Pro Max Max 256GB Space grey.
iPhone 6 16GB Silver as reserve.
APPLE MacBook Pro 15". 4 x 2,5 GHz Intel i7 + 256GB SSD.
Mike-biker
Pokročilý

Odeslat příspěvekod giam 6. 2. 2012 01:21

Taky jsem mel problem, nemohl jsem volat,nesel net pri plnym signalu(vf).Reklamoval jsem, dostal jsem novy telefon a na vyjadreni britexu bylo, abych neupdatoval na 5.01 a pockal na 5.1 .Takze mam 5 a zadny problem.
https://www.mobilmania.cz/clanky/a-pak-verte-internetu-soutez-o-telefony-vybizi-k-psani-pozitivnich-recenzi/sc-3-a-1342908/default.asp

https://dotekomanie.cz/2016/11/adups-odesila-data-android-telefonu-cinske-servery/
giam
Junior

Odeslat příspěvekod lokS4 6. 2. 2012 01:46

Ke sluchatkam:) Zitra mrknu na PC diky za odkazy:) Jinak je lepsi vyhodit 7 tacu zaneco co mne vydrzi rok dva,nez za cca 7 patecnych veceru :D..(kdyz to jede a je hodne lidi) beru to takhle:)..Penize si vydelavam takze znam jejich hodnotu..jinak miluju bassy ..takze proto se mne celkem zamlouvaji..
lokS4
Junior

Odeslat příspěvekod kadliwt 6. 2. 2012 02:00

mno vypadavani hovoru je taky vec... casto mi prave vypadne sit pri hovoru a nekolik minut trva nez to zase nahodim... jak rika lachlach tak "neplatna sit" je celkem casta vec, dokud sem mel v mobilu O2 sim kartu, tak vsehcno v klidu, zkusim si do mobilu dat druhou kartu co mam z dvojsimky (ktera mela puvodne jit do ipadu, ale diky tragickymu pokryti 3G zatim zustavam u O2 a pouzivam ji v nahradnim mobilu...), docela me ty problemy stvou, precejenom telefon vyuzivam 90% na komunikaci a to plni dost spatne a navic, ta nejistota, ze kdyz potrebuju, tak si taky nemusim zavolat... pady aplikaci me tak netsvou, pred JB mi nic nepadlo, tak si za to muzu sam, ale doufam ze 5.1 krom reseni problemu se signalem prinese i podobny nastaveni jako SBSettings, to mi hodne chybelo...

-- 6. 2. 2012 01:08 --

lokS4: taky sem chtel Beats (konkretne Solo), za ty 4500 sem cekal, ze budou hrat paradne, ovladani ipodu na kabelu je pro me nutnost a hlavne vzhled je u nich super, na ten dam hodne... ale uprimne jestli je apple predrazenej, tak Beats je proti tomu naprosto jinde, sluchatka za 1500 kolikrat hrajou lip, pro me byly obrovskym zklamanim (zvlast, kdzy sem pred vanocema prisel do datartu, kde se chlubili, ze si maj vsehcny sluchatka na vyzkouseni a jediny tyhle mi nebyli schopny ani rozbalit...)
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod pota 6. 2. 2012 09:34

lokS4 píše:Ke sluchatkam:) Zitra mrknu na PC diky za odkazy:) Jinak je lepsi vyhodit 7 tacu zaneco co mne vydrzi rok dva,nez za cca 7 patecnych veceru :D..(kdyz to jede a je hodne lidi) beru to takhle:)..Penize si vydelavam takze znam jejich hodnotu..jinak miluju bassy ..takze proto se mne celkem zamlouvaji..

A proč si tedy nekoupíš Koss Spark Plug? Ty mají bass plnej náklaďák.
pota
Junior

Odeslat příspěvekod javak810i 6. 2. 2012 11:25

Se spark Plugem se člověk nemůže vytahovat ;). A jinak ty beats jsou plasťáky ;). Věř mi, že za 7,5k seženeš kopu lepších sluchátek ve všech směrech.
javak810i
Junior

Odeslat příspěvekod Kudli3 6. 2. 2012 11:47

No nevím, já osobně už bych nechtěl pecky a už vůbec ne ty spark s tím jak se dají celý do ucha. Vyzkoušel sem nějakej čas Senhheiser PX200 a výborný, malý, lehký a zvuk super. Poslouchám spíš elektronickou hudbu, takže mi vyhovují. Plánuju koupit PX200II-i tak uvidím.
Jinak pokud bych měl 7,5k na sluchátka, tak bych si vybral nějaký kvalitní ne jen s bassama, ale pěkně vyrovananý jak bassy tak výšky. A rozhodně ne pecky.
ALe tak každýmu vyhovuje něco jiného..
Kudli3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lokS4 6. 2. 2012 11:49

Tak existuji jeste nejake bile levnejsi?:) Jinam cetl sem ze se nekdo pta kdy vyjde iOS 5.1 ..mel by vyjit s iPadem 3..a mel by mit nove funkce a byt vice vychytany pro vice jadrove CPU..Jinak co myslite vyplati se koupit notebook nebo iPad pokut ho chci pro mamu a sestru ktera kouka na filmi,hudbu,hry,facebook..net..a hlavne vydrž baterie.. nevim jak na tom iPad s ni je:) diky moc;)
lokS4
Junior

Odeslat příspěvekod sharkee 6. 2. 2012 12:11

@ 2krakonos: vy znate nekoho, kdo zna dokonale to, co si kupuje? Ja tedy ne a jsem si jist, ze tomu tak je v99% pripadu. Opravdu neni v moznostech lidi, koupit si neco, co nejdrive nekolik mesicu zkousel.

Obecne pak ke spolehlivosti iOA vs AOS: Ten muj odkaz byl dan tvrzenim o nestabilite AOS o ktere applfans stale hovori, ale nejsou ji nikterak shcopni prokazat. Me zkusenosti s obema systemy hovori rovnez v prospech AOS, kde mi nepadaji zadne aplikace a uz vubec ne systemove, ci nativni. U iOS se mi jiz nekolkrate bohuzel stalo to, ze spadlo Safari (iPAD2), nebo nastaveni, tak jak jiz tady psalo nekolik lidi. Padani aplikaci 3 stran je bohuzel neojedinely jev. Na obou zarizenich je doinstalovano cca 30-40 aplikaci (podobnych, nebo stejnych) vzdy z AM nebo AS. Hovorim tedy osobne vzdy a jen vyhradne o svych zkusenostech, nikoliv o dojmech a povestech.
sharkee
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka