iPhone 4S - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Burina 5. 10. 2011 10:02

Nevíte jaká velikost SIMky bude v iphone 4S ?
Burina
Junior

Odeslat příspěvekod arnie222 5. 10. 2011 10:06

burina, to iste .. microsim ..
arnie222
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swenak 8. 10. 2011 14:10

Jak už jsem psal jinde, taky jsem zklamán, ale za to nemůže Apple, nic nebylo slíbeno, vše to bylo jen odhadování novinářů. Mně osobně by 4" display bodnul, nový vzhled jsem taky očekával, hlavně kvůli hranám na IP4. Ani velikost čipu mi neudělala radost. Zato 64GB verze mně potěšila. Výkon ale asi ocením, od dob, co testuju iOS5 je zjevné, že to už není no, ač se to ještě může zlepšit (GM je lepší, ale pořád to není ono), taky TomTom je od doby podpory retiny trhaný. Takže já sice jsem zklamán, resp. nejsem nadšen, ale i tak do 4S půjdu, rovnou do 64GB verze, ať je klid s místem :-)
swenak
Junior


Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 10. 10. 2011 09:34

T-MobileCZ inzeruje uvedení na trh 28.října...
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mary-jane 11. 10. 2011 21:41

První testy Siri mě mile překvapily.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... q-UTP9YU_Q

a

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... KRwV3DTVLo

A funguje tam i toto: Nadiktujete Siri "My Brother is ***** ******" a Siri si to zapomatuje na pořád. Dále už nemusíte používat celé jméno, ale pouze jaký je to člen/přezdívka atp. A pak už jen "Send a message to my brother".
Apple si nenechává diktovat. Apple diktuje! :-)
mary-jane
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iggi 11. 10. 2011 21:56

Problem bol v tom ze vsetci ocakavali brutalnu masinu z buducnosti.... Potom su sklamani.
Predstavili presne to co mali... nemozu hned menit rocny design... naco aj, ked ten stavajuci este nik neprekonal
Ved nepamatate uz 3G > 3GS :) tiez sa design nemenil, len vnutornosti...
iggi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 13. 10. 2011 17:48

Jenže současný design má několik problémů,jako např ostré hrany,které řežou do ruky nebo antena gate
portapro
Junior

Odeslat příspěvekod Fickr 13. 10. 2011 17:59

Problém s anténou Apple již v modelu 4S odstranil.
Mě teda osobně hrany vůbec ostré a nepříjemné nepřijdou :)
Fickr
Junior

Odeslat příspěvekod iggi 13. 10. 2011 19:53

Asi si nemal iphone v ruke. Hrany ostre niesu, antenaate je vyriesena v 4s a konstrukcne lepsi telefon nekupis. Mne sa drzi perfektne
iggi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 13. 10. 2011 20:20

Hlavně si většina lidí kupuje nějaký ten kryt, zabrání se poškození při drobných nehodách.
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 13. 10. 2011 20:38

iggi píše:Asi si nemal iphone v ruke. Hrany ostre niesu, antenaate je vyriesena v 4s a konstrukcne lepsi telefon nekupis. Mne sa drzi perfektne

Měl jsem iPhone 4,teď mám motorolu photon a proti iphonu je to procházka růžovým sadem,krásně se drží v ruce,větší displej je lahoda,iPhone mě pořád řezal do ruk,blbě se držel
portapro
Junior

Odeslat příspěvekod white.haven 13. 10. 2011 20:44

portapro píše:Jenže současný design má několik problémů,jako např ostré hrany,které řežou do ruky nebo antena gate


Ja nevim. Ja mam novy IP4 (za super cenu) a samozrejme jsem ho zkousel vselijak chytat, obemykat atd. Nikde nic, zadny pokles. Do ruky trochu reze, ale to je naprosto nic proti tomu, jak je precizne zpracovany a elegantni.
white.haven
Junior

Odeslat příspěvekod LucassX 13. 10. 2011 20:46

Jo tak iPhone tě řezal? A Razra jsi v ruce měl? Ten byl taky pěkně ostrej. :-P
LucassX
Junior

Odeslat příspěvekod fulminatrix 15. 10. 2011 14:03

Tak som dnes stravil s 4S asi 20 minut a porovnaval som ho so stvorkou, SGSII a Sensation. Posledne dva su sice rychlostou na podobnej urovni, ale celkovy dojem je taky, ze im ani vacsia uhlopriecka nepomoze aby posobili ako plnohodnotna alternativa (samozrejme, subjektivne z mojho pohladu). Skoda sice ze nema 4S vacsiu uhlopriecku, ale ten displej mi aj tak pride lepsi a prijemnejsi na pracu.
Co sa tyka porovnania 4 a 4S, tam maju vsetci asi rovnaky nazor. 4S ako novy telefon ano, ale ako upgrade sa to asi neoplati. iOS 5 vylepsuje par nedostatkov a pridava aj nieco navyse, par novych funkcii, trochu rozsirene moznosti nastavenia, takze zacina byt konecne ako tak znesitelny. Este by to chcelo mass storage, 3G videohovory a funkcne bluetooth a dalo by sa hovorit o najlepsom telefone na trhu.
fulminatrix
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků