iPhone 5 - diskuze před uvedením do prodeje

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mary-jane 18. 9. 2011 19:07

Už mě nebaví čekat na nový iPhone 5. Každý den se dívám, jestli není něco nového.. a moc toho není. Tak moc se na něj těším!
Apple si nenechává diktovat. Apple diktuje! :-)
mary-jane
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arnie222 18. 9. 2011 19:09

zas to neprehanaj .. ked to bude tak to zistis, zi si svoj zivot ;) je to len pristroj :)
arnie222
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swenak 18. 9. 2011 19:11

arnie222: Je to mimo téma a nedpostatné, ale byl to iphone.cz, kde, abych prokázal, že nekecám se zkušenostmi, tak jsem to musel ještě nafotit, což ale bylo už myslím pár dnů po uvedení a foto dát jednomu z adminů. I tak tomu lidi nevěřili, že jsem to měl :-) Ještě větší zábava byla ale s MDAIII, který jsem soukromě vlastnil dříve, než svět tušil, že se něco takové chystá :-) To byl teprve průser, když se fotky objevili na netu, nebo v Mobilitách :-)
swenak
Junior

Odeslat příspěvekod mary-jane 18. 9. 2011 19:28

arnie222: Nepřeháním;) Pokaždé, co jsem na PC tak se dívám na telefony a sleduji. A jestli je na tom něco špatné, tak to je Tvoje mínus:)
Apple si nenechává diktovat. Apple diktuje! :-)
mary-jane
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 18. 9. 2011 19:42

Dokud neproběhne Media Event, tak se stejně nic nedozvíš.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod arnie222 18. 9. 2011 20:57

swenak: no fajne, tak mas dobre kontakty resp zdroje na techniku :)

mary-jane preco ? vsak to bude predstavene na evente ako vzdy, takze staci si pozriet datum a v ten den sa pozriet ;) ale je to Tvoja strata casu ;)
arnie222
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swenak 26. 9. 2011 18:37

Zítra bych měl vedět, jak bude nový IP vypadat, snad se mi dostane i do rukou, tak pak poreferuju ;-)
swenak
Junior

Odeslat příspěvekod mary-jane 26. 9. 2011 19:36

Já jdu zítra na kávu s Timem Cookem :-)
Apple si nenechává diktovat. Apple diktuje! :-)
mary-jane
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozenka 26. 9. 2011 20:32

Toto vlákno mi příjde jako naprosto zbytečný. Psát o něčem co ještě neni.
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mary-jane 26. 9. 2011 20:51

diskuze před uvedením do prodeje - Tak je jmenuje téma. Pokud s tím máš problém, Tvoje mínus:-)
Apple si nenechává diktovat. Apple diktuje! :-)
mary-jane
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swenak 26. 9. 2011 20:53

mary-jane píše:Já jdu zítra na kávu s Timem Cookem :-)


Mě vždy pobaví, jak někteří mají někdy problém dohlédnou za své možnosti. Jsem sice v podstatě nula, ale ... http://jablickar.cz/cesky-uzivatel-testuje-iphone-4-ukazky-fotografii-a-videa-z-iphone-4-v-clanku/. Originální nezmenšené foto mám pořád k dispozici.

Pak pošlete fotky s Timem ;-)
Naposledy upravil swenak dne 26. 9. 2011 21:08, celkově upraveno 1
swenak
Junior

Odeslat příspěvekod mary-jane 26. 9. 2011 21:06

Já to nemyslel zle proti Vám. Jsem jen zvědavý a možná závistivý, že ho někteří budou mít dříve než já:) Ale každopádně pokud ho budete mít dříve než ho Apple představí, tak by nebylo na škodu ukázat ho a něco nám o něm říci. Ať už do soukromé, mail nebo veřejně:-)

Vážně jsem to nemyslel zle, máte můj "respekt":P

A 4. pád se píše MĚ a ne mně O:-) 8-P
Apple si nenechává diktovat. Apple diktuje! :-)
mary-jane
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swenak 26. 9. 2011 21:12

V pohodě a opraveno (to nebýt moja rodná jazyk), dík :-) Ukázat ho nepůjde dřív, než bude představen, jsou určitá pravidla. Snad se to povede a alespoň zjistím, jestli to bude 4S, nebo 5, nebo oba a nějaké osobní zkušenosti a pocity. Každopádně se za ten rok hodně změnilo, když jsem to teď četl, protože iPhone miluju, což v té době nebylo myslitelné :-)

Dovoluji si odhadnout, že opravdu bude brzo představen, dokonce (pokud si pamatuji, jak to bylo u IP4) bych se nedivil, že by to bylo dřív, než toho 4. října.
swenak
Junior

Odeslat příspěvekod mary-jane 26. 9. 2011 21:22

Uh, už jsem myslel, že budu muset čekat až do listopadu :-] :D To je mi jasné, že jsou určitá pravidla. Už jen cca týden. No snad nezklame. Ale já si ho koupím určitě. Ale na zahraničních serverech se řeší, zda to bude 4jádro nebo 2jádro. Ono by to 4jádro nebylo mimo mísu, protože hned na začátku nového roku bude mít Samsung nebo LG 4jádro a Apple zas cca jeden rok do vydání iP6. Ale není to jen o počtu jader jako spíš o celkovém provedení telefonu.

Jsem zkrátka nedočkavý..
Apple si nenechává diktovat. Apple diktuje! :-)
mary-jane
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swenak 26. 9. 2011 21:28

No, já popravdě doufám, že nebude ani omylem, že snad Apple má "rozum" a nejde směrem podobně, jako Android zařízení, tedy přes nějaké tabulkové hodnoty. Nikdy nepochopím, jak někdo dá přednost pocitu, že má 2/4jádro před tím, že "prostě to vše je rychlé a plynulé". Měl jsem SGSII a ano, je to rychlé, ale nic závratné protvůči tomu, co znám z IP4 a i s SGSII byl problém. Nemluvě o tom, že HW je sice fajn, ale když to OS nedokáže ani měsíce po uvedení využít, tak mi je to nanic. No, ale to je jedno, toto je vlákno o IP4S/5.
swenak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků