Aplikace a hry na iPhone

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod darkman48 28. 10. 2010 16:04

Toto téma bude určené pro tipy a rady ohledně aplikací a her na iPhone. Doporučte aplikace nebo hry ostatním. :)

-- 28. 10. 2010 17:28 --

Tak napíšu svoje oblíbené hry: Cut the Rope - logická hra, kde pomocí řezání, navíjení provazů krmíte žábu :D rozhodně doporučuji, na App store za 0.79€ nebo můžete zkusit Lite verzi
Parking mania - jezdíte s různými auty po úzkých silnicích, vašim úkolem je zaparkovat auto, kamion, motorku, traktor nebo čtyřkolku na určeném místě nebo připojit přívěs, hra má asi 80 levelů, na App store za 0.79€ nebo pro vyzkoušení Lite verze
Modern Combat 2: Black Pegasus - akční střílečka s úžasnou grafikou, ale ani na iPodu Touch 2G jsem nezaznamenal žádné zasekávání, na iPhone 4 ovládání groskopem, multiplayer přes bluetooth, lokální WiFi nebo s lidmi z celého světa po internetu, cena je vyšší, ale za tu kvalitu to stojí :) 5,49€ (lite verze momentáně není, je možné, že se objeví - hra je na App store několik dní)
Real racing - asi pro všechny známá závodní hra na iPhone s hezkou grafikou a propracovaným ovládáním, cena: 3,99€
iBomber 2: bombardování nepřátel za druhé světové z letadla, hodně chytlavá hra s propracovanou grafikou a hezkým menu :), cena: 2,39€ nebo Lite verze
Driver - hra stejná jako první, oblíbený Driver na PC, hra je prakticky totožná s PC verzí, plníte mise nebo se jen tak projíždíte po městě a provokujete místní policii, ve hře funguje fyzika a vše je realistické - (ne, nitro nebo podobné věci nečekejte - ale zábava se tím neubírá, právě naopak), cena: 3,99€ nebo lite verze (v té toho na vyzkoušení moc není...)
Grand Theft Auto: Chinatown Wars - prostě GTA, hara je hodně propracovaná do hloubky, může plnit mise nebo se jen tak procháze po rozlehlém městě a krást auta :), i když už jsem hru hrál možná i několik hodin, stále nacházím nové věci - dám příklad - jdu a najednou vidím dívné auto, natoupím do něj a spustí se mini mise - jedu hasit požár, najdu barg nebo třeba jezdím na lodi, cena je vyšší: 7,99€ nebo lite verze
Zombie highway - jedete po silnici a na auto vám skáčou zombie, musíte je srazit o trosky o statních aut nebo střelit, hra je ve skutečnosti opravdu zábavná :), cena: 0,79€
Plants vs. Zombies - ničíte zombie pomocí rostlin, cena: 0,79€
Aplikace: iKatastr - katastr nemovitostí do iPhone, zdarma
Planets - aplikace s informacemi o planetách, zdarma
OPlayer - univerzální přehrávač na všechno :), přehraje i titulky, cena: 2,39€ nebo lite verze
Opera mini - prohlížeč, podle mě nedosahuje ani z poloviny kvality Safari, ale má více fukcí, které se občas můžou hodit, zdarma
ČT 24 - online televizní vysílání (možnost i samostatného audia) a zprávy, zdarma
Flight Radar 24 - pomocí internetu vám ukaže jaké kde letí letadlo, typ letadla a jeho specifikace, rozšířená realita, cena: 2,39€ nebo dobře použitelná lite verze zdarma
Evropa 2 - rádio po internetu, zdarma
ČRo - rozhlasové stanice Český rozhlas, zdarma
SMS zdarma - posílaní SMS po internetu zdarma (jen datové spojení), zdarma
České SMS - jako SMS zdarma, ale s více funkcemi - uložení odeslaných zpráv, číslo odesilatele, oblíbené kontakty atd..., cena: 0.79€
PreSize - šuplera na iPhone :), zdarma
darkman48
Junior

Odeslat příspěvekod u2kuba 29. 10. 2010 00:53

V tom souctu mi chybi urcite Angry Birds. OPlayer nemuzu posoudit, ale pouzivam CineXplayer a obrovska spokojenost!

Doplnil bych o Shazam, ktery ale nepochybne kazdy zna (umi rozpoznat hrajici pisnicku) a dale pak Appshopper, ktery, mimo jine, po registraci hlida cenu zvolene aplikace a v pripade jeji slevy vcas upozorrni. Dale umi zobrazit vsechny prave zlevnene aplikace.

Pro multiplayer je dobra napriklad aplikace Fruit Ninja za 0.79€.
Nokia 3210 > Siemens S35i > Siemens ME45 > Siemens CX65 > Sony Ericsson K700i > Nokia 6230i > Nokia 6120 classic > Samsung U800 Soul b > Nokia 6120 classic > iPhone 2G 16GB > iPhone 4 16GB
u2kuba
Junior

Odeslat příspěvekod darkman48 29. 10. 2010 22:10

Angry birds mám. Tu hru jsem si stáhl, protože o ní všichni na internetu mluví, ale nějak mě nechytla. Mnohem víc mě baví třeba Parking mania.
darkman48
Junior

Odeslat příspěvekod metalhonza 17. 11. 2010 11:34

Já doporučuji vtipy pro iPhone http://itunes.apple.com/cz/app/vtipy/id403103582?mt=8 . Grafika není nic moc, ale obsah stojí za to.
metalhonza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adissek 18 17. 11. 2010 13:10

Ahoj, potřebuju poradit s aplikaci facebook pro iPhone, vše funguje jak má jen chat mi blbne, někomu vklidu napišu, ale odpoveď mi nedojde, mám nejnovější aktualizaci tehle aplikace.. díky za radu..
adissek 18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Imhotep 1. 12. 2010 15:12

na to si zvykni. FB aplikacia na iPhone neni 100%. Ja som rad aj za to ze ma vobec pripoji.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 1. 12. 2010 15:36

adissek: Kdejaký IM klient umí i Facebook chat. Já používám Nimbuzz.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sattero 2. 12. 2010 18:54

Já teda na IM BeeJive (nebo jak se to jmenuje). Spolehlivé, nemá problémy s MSN a ani s FB, má skvělé updaty. Nimbuzz je taky fajn, ale Bee je Bee :)
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod marthaaa 3. 12. 2010 14:19

ahojte, všetci
no nevím, či je to pravda, ale niekde som čítal, že často je nejaký problám, ked inštalujú nové hry na ten mobil...co poviete vy?
marthaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eRiper 3. 12. 2010 17:03

Že to není pravda. Klikneš v App Store na Free/Buy a hned se to stahuje a instaluje. Nic víc, nic míň.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Stealth Man 8. 12. 2010 17:19

Česká hra DiceBall je do pátku zdarma.

Obrázek
Stealth Man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod darkman48 15. 12. 2010 18:57

Skyfire Web Browser - prohlížeč, který umí přehrát flash videa (ne zas všechny, ale většinu ano - např. stream.cz)
-na App store za 2,39€
http://itunes.apple.com/us/app/skyfire- ... 41497?mt=8
darkman48
Junior

Odeslat příspěvekod lnx 16. 12. 2010 00:18

skyfire je bomba pre iphone, nelutujem peniaze
lnx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adissek 18 20. 1. 2011 20:18

Ahoj, existuje na iphone hra bulanci?
adissek 18
Kolemjdoucí