3GS nebo 4?

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kudli3 24. 10. 2010 22:58

Poraďte jestli je lepší si počkat nějaký čas na 4 nebo si pořídit 3GS, když vemu v úvahu pár věcí:

iP4
1) pozoruju že nějak blbne volání
2) docela často vidím že home button nějak blbne
3) proximity senzor blbně při volání, ikdyž to asi opraví iOS 4.2
4) drahej

3GS
1) skoro o polovinu levnější
2) nějak nepozoruju mouchy, za tu dobu docela vyzkoušenej a spolehlivej
3) nemá HD a led blesk (ale obešel sem se bez toho do teď tak myslím že ještě nějaký čas vydržím

Jakej je Váš názor na toto? Myslíte, že se stále vyplatí pořídit iPhone 3GS? Nebo si počkat nějaký čas na iP4?
Kudli3
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emperor.B 25. 10. 2010 02:30

Koupil bych si Iphona 4 , volani neblbne u nas problem ze signalem neni. Home button blbne??? Rekni mi jak me tedea neblbne. a proximity senzor opravil uz fw 4.1
Iphone 4S 64GB Black
Iphone 5 64GB White
New Ipad 64GB Wifi White
Emperor.B
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 25. 10. 2010 07:20

Home button neblbne, kde's na to přišel? Pokud si vystačíš s foťákem bez LED a horším displejem, šel bych do 3GS.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod řidič BOB 25. 10. 2010 18:31

3GS jsem neměl, ale na iP4 nemůžu říct ani půl slova...fotí super, hraje i přes sluchátka BT Nokia nebo Motorola, JB bez problémů a celkově funguje velmi dobře... A to nejsem žádný Apple fanatik 8-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Junior

Odeslat příspěvekod !nt_ 25. 10. 2010 19:10

Měl jsem 3G a přešel jsem na 4ku... Evoluce to je orpavdu znatelná , vše je rychlejší , mobil se lépe držíi vypadá, reprodukto je hlasitější , displej lepší, fotky a video neporovnatelné, multitasking užitečný, dioda také dobrá věc, FaceTime jsem nepoužil, není ským, a ještě hry jsou zde parádní, 3G většinu nových nerozjede na stejné detaily...... Já jsem maximálně spokojený, s anténou problémy nemám ale bydlím v Ostravě, tak to je proto...
Pokud máš peníze, volil bych 4ku (mám z USA 32 gb vezri za 15000)
SE 4rever
!nt_
Junior

Odeslat příspěvekod Kudli3 25. 10. 2010 19:50

No, tak 3G jsem měl taky. A porovnávat 4-ku a 3G se moc nedá..Jde o to, že chcu hrozně iPhone, ať to zní blbě jak chce, ale měl sem již 2× a z jistých důvodů jsem se ho vždy vzdal :'( No, ale jde o to, že si chci pořídit telefon, ale jediný co připadá v úvahu je právě ten iPhone. Ještě jsem přemýšlel na Samsung Wave, ale prostě ne! Jenže buď si koupím 3GS tak za 8k teď nebo 4-ku tak od 13-15 za nějakej měsíc. Ano, může Vám to přijít ujeté, nebo měsíc že nic není, ale prostě ten telefon chci.
Ale ta 4-ka co tak čtu tak má nějaký problémy, ať už se týká home button a nepište že ne, dočetl jsem se to i zde na fóru i na iphone fóru, nebo proximity senzoru..přijde mi to prostě, jak kdyby ho udělali na rychlo a teď se začínají projevovat chybky. Kdežto 3G/S byl prostě zaběhlej, jen trochu upravili vnitřek (procák, paměť atd.)
Jasně, každej telefon má nějakou vadu a myslím že u té 4-ky to není nic vážný a je to kus od kusu. Ale prostě ten problém tam je. A to s tou anténou neberu jako problém ale celkem jako blbost..takže to sem ani nemusíte tahat.
Zkusím se teda ovládnout a ještě nějakej čas počkat, je to prostě super telefon a nový funkce se hodí!

to !nt_: Hele, a jak ti to funguje? Nebo jako koupil si neblokovaný nebo jak? Četl jsem, že když si koupím z Ameriky, tak se mi tady po přehrátí na novej FW blokne! A unlock jestli vůbec bude, se neví kdy bude.
Kudli3
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků