Koupě iPhone 4G

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kuby05 28. 6. 2010 12:47

Ahoj, poradíte mi, jak nyní lze koupit iPhone4 ze zahraničí? Nechce se mi čekat až do zaří. Čeština už je v základu telefonu, tak jde jen o to, jak ho sem dopravit a aby byl odblokovanej.
Prosím o radu. Díky
Kuby05
Junior

Odeslat příspěvekod SudruhStopa 28. 6. 2010 14:47

No jedna z moznosti je najst nejakeho znameho z krajin, ktore uz iPhone maju, ktory by ti ho poslal kurierom. Pripadne mozes vyuzit shipito alebo jednu z podobnych sluzieb.
SudruhStopa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuby05 28. 6. 2010 15:10

Hm, spise bych vyuzit shipto..takze doprava by byla vyresena. Ale co funkcnost? Pojedeme mi tady v CZ?
Kuby05
Junior

Odeslat příspěvekod SudruhStopa 28. 6. 2010 15:39

No ak budes brat z USA, tak bude zablokovany na AT&T. Teda budes musiet cakat na unlock, ktory neviem kedy bude (alebo uz je?) a navyse nik nezarucuje, ze vobec bude. Preto je lepsie to brat z inej krajiny, vid napriklad tento clanok http://www.9to5mac.com/node/17998
Podla neho maju neblokovane iPhony v UK, Kanade a Francuzsku.

Ked sa dostanes cez tento blok na operatora, tak ostatok pojde, FW je rovnaky pre vsetky krajiny, AppStore cesky funguje bez problemov a cestina tam je.
SudruhStopa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darkman48 28. 6. 2010 16:09

Tak trochu OT, ale co, s IPhonem 4 to souvisí. :)
Dnes jsem šel po městě, měl jsem čas, a tak jsem obešel všechny operátory a ptal jsem se jich na datum začátku prodeje a cenu IPhonu 4.
Vodafone: Nic nového - srpen nebo září.
Cena okolo dvaceti tisíc, ale když jsem odcházel, tak jeden prodavač řekl: "Ale možná zákaníky i mile překvapíme." :)
T- mobile: Prý nejspíš srpen. (?) - Prý už doprodávají (poslední kusy) 3G S, takže by to bylo i možný.
Cena - tam mě překvapili (ne výškou) - stejná jakou mají u 3G S - 20 tis. - Řekli to jako fakt.
Zároveň 3G S a 4 mít nebudou - škoda... :)
O2: Prý zatím neví vůbec nic.
Určitě je potřeba to brát s velkou rezervou. :)
darkman48
Junior

Odeslat příspěvekod Kuby05 28. 6. 2010 20:41

Take jsme slysel, ze iPhone koupeny ve Francii ci Uk by mel byt v pohode, odblokovany a plne funkční. Jak je to se zarukou, myslite, ze budu moc reklamovat i tady v CZ?
Mate nekdo zkusenost s http://www.ukservis.cz ci nejakou podobnou sluzbou z Uk ci Francie.
Mam takovy pocit, ze nasi operatori budou chtit opet z prodeje iPhone vytriskat co nejvice, takze necekam zadne prekvapeni.
Kuby05
Junior

Odeslat příspěvekod darkman48 28. 6. 2010 21:12

Myslím, že tady v ČR v Istyle budeš mít záruku 1 rok a ve Fr. dva.
darkman48
Junior

Odeslat příspěvekod Kuby05 29. 6. 2010 10:47

Tak ted uz jenom zaridit nejak to zaslani z Francie ci UK...poradte,. Shipto umi jenom USA.
Nemyslim si, ze by nas nasi operatori nejak prekvapili..spise naonak. Bavit se o tom nesmí..skoro ani o microSIM, kterou budou nabizet od 1.7...des bes!
Kuby05
Junior

Odeslat příspěvekod GeorgeLP 29. 6. 2010 14:26

zrovna sem usa a za dva týdny se vracím domů. takže tady můžu koupit iphone a dovézt ho. jestli máš zájem tak se domluvime na mailu jirkamichal(zavinač)seznam(tečka)cz
GeorgeLP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SudruhStopa 29. 6. 2010 16:19

Nasiel som podrobnejsi zoznam krajin: http://support.apple.com/kb/ht1937 ak by si rozmyslal este o dovoze z inej krajiny.

A dodatok: nie v kazdej krajine ktora je spominana uz maju iPhone! Ak s nemylim, tak este isla iba prva varka priblizne 5 krajin, v druhej bude 18 dalsich.
SudruhStopa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuby05 29. 6. 2010 19:19

Diky, super seznam...
Kuby05
Junior

Odeslat příspěvekod MrViki 30. 6. 2010 17:55

Já si ho objednal z Apple UK a přes jednu slovenskou firmu si ho nechám poslat do ČR.
MrViki
Junior

Odeslat příspěvekod Kuby05 1. 7. 2010 08:15

Super, konecne poradnej prispevek...a jak to probihalo? Jaka firma to je? Mas nejake zkusenosti..povidej, prehanej
Kuby05
Junior

Odeslat příspěvekod MrViki 1. 7. 2010 08:28

No zatím není moc o čem psát. Založil jsem si účet na NakupyvAnglicku.sk, tam jsem získal UK adresu a na tu jsem si na apple.com/uk objednal Iphone 4. Bude odeslán až 19. července, takže budu teď čekat. A vzhledem k problémům se signálem atd. ještě zvažuju storno objednávky, ale uvidím, času dost :-)
MrViki
Junior

Odeslat příspěvekod Kuby05 2. 7. 2010 09:35

Tak ja se na tü stranku take podivam...a poslou Ti to potom i do Cech?
S tim siganlem bych si nedelal hlavu. Uz tu byla prvni ceska recenze na mobil.cz a vse je ok. Vcera jsme ho mel take v ruce a u Vodafone je signal v pohode, at ho drzis, jak ho drzis. Fakt to bude problem AT&T. Je uzasnej, znamej si ho privezl z Frnacie. Super vec...
Urcite Te do nej jdu...
Kuby05
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků