Extrémní vybíjení baterie iPhone

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Caudy 30. 12. 2009 10:18

Hoj, mám trochu problém... Cca 2 měsíce jsem jel s nejnovější verzí FW na iPhone 3GS a všechno OK. Pak se z ničeho nic telefon začal rychle vybíjet (ze 100 % k vypnutí za cca 3 hodiny). Normálně baterka mizela před očima. Dal jsem obnovit nastavení sítě a baterka se najednou vrátila třeba na 82 % ale za chvíli začala mizet dál. Udělal jsem restore a vše fungovalo cca měsíc i se zapnutými Push notifikacemi, občas 3G, wifi, BT atd.
Po měsíci se z ničeho nic situace začala opakovat a nepomohl už ani restore. Baterie se vybíjela i v offline módu rychlostí cca 30 % za hodinu. Tak jsem to poslal do servisu. Kamarád má taky iPhone 3GS, používá ho úplně stejně a má i stejné aplikace jako já (až na pár blbůstek co má navíc) a nemá žádný problém s baterkou.
Nemáte někdo podobnou zkušenost?
Samsung Z-400, Nokia 6233, Nokia 6131, SE K800i (všechno současně)
Caudy
Junior

Odeslat příspěvekod Ivoš262 2. 5. 2010 07:34

Ahoj, mám 3GS a měl jsem podobný problém. Najednou se dlouho nabíjel a zahříval se. Po nabití,
aniž by se s ním cokoliv dělalo (pouze pohotovostní stav) se za cca 6 h úplně vybil. Byl 2x v servisu
poprvé mi přehráli stejnou verzi sw a situace se opakovala. Myslím, že to nikdo ani nevyzkoušel,
jinak by ho tak nemohli poslat zpátky. Za 2 dny jsem ho tam nesl znova. Tentokrát nahráli nejnovější verzi sw a vypadá to zatím dobře. Uvidíme co bude dál.
Ivoš262
Kolemjdoucí