iPhone 3G problém s wifi

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod F1.2000 5. 9. 2009 09:08

zdravim, mam problém s wifi na mém iphonu 3g, nechce se mi připojit k wifi co mám doma, zadám heslo a napíše nelze se připojit k... heslo dávám správně, když aktivuji wifi v telefonu tak se připojí ale hned odpojí, nevíte co s tím?
F1.2000
Junior

Odeslat příspěvekod P-atr1k. 6. 9. 2009 08:57

Zkus se připojit na nějakou jinou wi-fi sít... Stačí třeba wifi zdarma v nějaké kavárně nebo tak... To se ti připojí? Nebo se ti to nechce připojit na žádnou wifi?
P-atr1k.
Junior

Odeslat příspěvekod F1.2000 6. 9. 2009 08:59

to se připojí, ale to je mi pak wifi v telefonu k ničemu když se mi nepřipojí doma
F1.2000
Junior

Odeslat příspěvekod F1.2000 7. 9. 2009 17:19

očividně nikdo neví, a na iphone manii nic není aktuální a ani registrovat do fóra se tam nedá!!! to jsou pak stránky uplně na ho....
F1.2000
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 7. 9. 2009 17:39

Že by si iPhone neporadil se zabezpečením sítě?
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod maraaaaa 8. 9. 2009 10:27

A máš povolenou iPhonovo MAC adresu v nastavení routeru?
maraaaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod F1.2000 9. 9. 2009 15:00

ale on se sem tam připojí třeba po třech hodinách co to nechám zapnuté-wifi, ale pak to třeba vypnu a zase se nepřipojí, v routeru nemám nastaveno filtrování mac adres... nebo jak se tomu říká... s nokié e51 se připojím uplně ok, s etenem x800 taky, s notebookem taky...
F1.2000
Junior

Odeslat příspěvekod F1.2000 9. 9. 2009 15:07

router mám zabezpečen na wpa2-psk nebo tak nějak
F1.2000
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 18. 9. 2009 08:59

Používám totéž zabezpečení a iPhone se připojí bez problémů. Ale vím, že problémy mohou způsobovat různá APs - prostě se chovají divně s některými zařízeními. Například mi s AP Eximax nejde macbook - ale jen pokud je připojený k síti. Na privátě se zase Nokia nechtěla připojit s týmž zabezpečením, přestože LG se připojilo bez potíží.

Asi bych zkusil změnit úroveň zabezpečení na AP a pak to zkusil.
Jiří Kuruc
Junior

Odeslat příspěvekod angelfury 19. 9. 2009 08:38

Také jsem měl na domácí wifi WPA2-PSK a stejný výsledek, iPhone se připojil ale tvářil se jako že na wifi není, při změně typu zabezpečení např. na WEP se mi přihlásil okamžitě, jenže to z dlouhodobého hlediska není moc dobré k používání :-)
about:blank

Sókratés: Scio me nihil scire
angelfury
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 29. 10. 2009 21:32

Divné, WPA-PSK používám na všech sítích, ke kterým se připojuji - na D-Link, Ovislinky, dokonce i ten Edimax a vše funguje...
Jiří Kuruc
Junior

Odeslat příspěvekod Wayne 2. 6. 2010 12:37

Měl bych také problém. iPhone najde signál routeru, ale opravdu jen velmi slabý a ztrácí ho Při pokusu se připojit se vypíše neustále "Nelze se připojit k síti". Mám hned vedel něj macbook pro a ten má signál naplno a nemá sebemenší problém s připojením. Potřeboval bych poradit co s tím mám dělat.
Wayne
Kolemjdoucí