iPhone 3GS - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod fulminatrix 24. 3. 2012 11:07

V takomto pripade pomoze asi iba prehratie SW a nasledne obnova z poslednej zalohy. Telefon musis vypnut (ak nejde vypnut, tak drzanim oboch tlacidiel naraz). Potom si otvor i Tunes a zapoj kabel do PC. Na vypnutom iPhone drz stlaceny home button a pripoj kabel k iPhonu nstale drz stlacene to tlacitko az kym iTunes nevyhodi informacne okno a na iPhone nabehne obrazovka s logom iTunes a USB kablom. Potom mozes tlacitko pustit a preinstalovat iOS podla pokynov v iTunes
fulminatrix
Junior

Odeslat příspěvekod nevazsa 24. 3. 2012 11:19

Diiiiiiiiiiky moc uz mi to funguje!!! vytrhl si mi trn z paty az budes mit cestu kolem Jihlavy dej vedet skaknem na pivo:))))

-- 24. 3. 2012 12:31 --

tak iphone udelal sice pokrok z cerne obrazovky,ale nejde obnovit haze to nejakou chybu :( co a tim?

-- 24. 3. 2012 12:50 --

hm tak co se mi podarilo najit na netu tak to vypada, ze podle hlasky s chybou se jedna o nejakej dil hardware z cehoz teda radost rozhodne nemam:(((
Přílohy
Bez názvu.jpg
nevazsa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chazyk 13. 5. 2012 09:35

Vím, že se tady několikrát řešilo, jestli po swapu běží nová dvouletá záruka, mě by spíš ale zajímalo, jak je to s odstoupením od smlouvy. Pokud si pamatuju, tak místo čtvrté reklamace měl zákazník nárok na vrácení peněz, funguje to tak i po swapu, tzn. že pokud jsem třikrát reklamoval a z toho mi byl dvakrát telefon vyměněn za nový, mám stále u další reklamace nárok na vrácení peněz? Nesetkal se s tím někdo?
Možná je to blbost, proto se radši předem ptám.
Edit: Telefon je kupován u vodafonu.
chazyk
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 13. 5. 2012 10:09

Zeptej se přímo na prodejně u Vodafonu a máš klid.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lokS4 15. 5. 2012 07:11

Nevíte někdo co s tím? Kamarád má problém
Přílohy
aksdsfd.png
Problém
lokS4
Junior

Odeslat příspěvekod markimark 15. 5. 2012 07:36

Má aktivovat iPhone a nemá tam SIM kartu.......... a nebo má podělanou čtečku SIM. A pak zjistíme, že jsou červená čidla po vniknutí kapaliny.
markimark
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gabka22 31. 5. 2012 16:27

Ahoj, poradíte mi? Dostala jsem nabídku na Iphone 3gs, 32gb, má být nový (nějaká výměna a je na něj 90 dní záruka) a cena je 5500kč. Vždycky jsem měla Nokii a Iphonům absolutně nerozumim. Je tahle cena přiměřená a vyplatí se to? díky
Gabka22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eRiper 31. 5. 2012 16:48

Cena OK, ale nevím, jestli je vhodné ještě kupovat 3GS. To už je lepší si připlatit za čtverku.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martaskaaa 18. 7. 2012 05:57

Ahoj,
Chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s tímto telefonem (iPhone 3GS)? Ráda bych si tento telefon zakoupila, ale hodně lidí mě od něho odrazuje. Také bych se chtěla informovat o jedné věci. Jsou tam nějaké apikace už stáhlé nebo si musím vše stáhnout, kde se dají dané aplikace stahovat a zda jsou zdarma nebo zpoplatněné.

Děkuji moc za odpověď :-)
martaskaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aacid 18. 7. 2012 08:09

je tu 20 stranok popisanych, tak asi niekto tie skusenosti ma, staci precitat... alebo este lepsie si nejaku recenziu najst, tych je tiez plno na internete.

aplikacie tam nejake su, hromada dalsich sa da stiahnut. vsetky aplikacie sa stahuju priamo v telefone cez app store (tiez vlastne aplikacia).
niektore su zadarmo, niektore spoplatnene.
aacid
Junior

Odeslat příspěvekod Lumcak02 29. 7. 2012 17:30

Ahoj všem, máte v 3gs iOS 5.1.1.? Cejtíte zpomalení telefonu po upgradu ze 4? Nebo to je stejně rychlý? Díky moc
Nokia 5110> Nokia 3310> Motorola V50> Nokia 6510> SE T630i> Nokia 3510i> Moto V3 Razr> SE W800i> Nokia N95> Iphone 3g> iPhone 3Gs 16 GB JB RedSn0w> Nokia Lumia 800> Samsung Galaxy S III> Nokia Lumia 925
Lumcak02
Junior

Odeslat příspěvekod retrocrew 3. 10. 2012 14:06

Dá se někde dneska koupit ještě novej 3GS?
retrocrew
Junior

Odeslat příspěvekod BreC 9. 10. 2012 16:01

Myslím, že ne. A určitě ne za menší cenu než 10 000,- za kterou se prodává iPhone 4 8GB.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 10. 2012 16:08

Kup čtvrtku, 3GS už v dnešní době ne.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod nomadm 11. 6. 2013 15:28

tk jsem nasel na inzeratu 3GS starou necele 2 roky (pry skooro nepouzitou) za 1200Kc vcetne dopravy, tak jsem ji zaplatil a cekam az prijde....bude to muj prvni dotykovy telefon...jsem zveda jestli me to chytne, nebo pujde z domu....:)

-- 12. 6. 2013 08:22 --

tak telefon asi nebude, poprvé jsem zřejmě narazil na podvodný inzerát...:(
nomadm
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka