iPhone 3G - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod chatumbabub 15. 2. 2009 10:48

Nevadilo by mi blokovani na urciteho operatora. Ale ja prave nekde cetl, ze je to blokovane na konkretni sim. Tj ze nejde prehodit jedna sim od tmobile za jinou od tmobile...

jj mam na mysli lock-screen. A jak teda poznam ze mi nekdo volal?
chatumbabub
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 2. 2009 11:07

Tak to se ti tam zobrazí (missed call) i jméno :)

Co se týče blokace na jednu určitou SIM, o tom sem neslyšel...
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Survival 15. 2. 2009 12:26

Ja jsem o tom taky slysel, ale muzes byt v klidu, to plati je na nektere 2G iPhony. ;-)
Survival
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chatumbabub 15. 2. 2009 12:46

tak jsem si ho objednal za 2999:)

Mel bych ale jeste otazku. Existuje slusny ICQ klient? Cetl jsem o tom dost, ale kazdy tvrdi neco jineho. Nejlepe aby umel bezet na pozadni a umel icq a msn.
chatumbabub
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 2. 2009 12:48

Prý Fring + backrounder. Nevím, jestli umí msn. Co jsem četl, tak backrounder je dostupný jen pro jailbreaknutý iPhone :hm


edit: msn taky zvládne http://www.iphone.cz/?text=301-skype-ic ... pro-iphone
Naposledy upravil seterwohipikule dne 15. 2. 2009 12:52, celkově upraveno 1
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chatumbabub 15. 2. 2009 12:51

hm.. JailBreakovat nehodlam..
chatumbabub
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 2. 2009 12:52

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 2. 2009 13:43

A co takhle oficiální ICQ aplikace na App Store? Popřípadě nejlepší multifunkční klient zdarma je Fring, Nimbuzz a Palringo. Nejlepší klient jako takový je Beejive, ale je hodně drahý...
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boris094 17. 2. 2009 14:37

ahoj. sattero ty určitě víš, chtěl bych zjistit, proč není v beejive, nimbuzz, IM atd. u ICQ-když s někým komunikuješ a on ti odepisuje-vidíš malou tužku někde v rohu obrazovky, která značí, že ti zrovna odepisuje. Je to někde?? myslim že to je u Meebo ale to je něco jiného. Díky za odpověď
boris094
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 17. 2. 2009 17:25

Jo tak po tomdle sem nepídil... IM používám tak, že až přijde odpověď, možná si i přečtu, když budu mít dobrou náladu :D Já si myslím, že to asi nemá žádné IM pro iPhone a nesetkal sem se s tím ani u Symbian a WM IM...
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boris094 17. 2. 2009 17:42

dík za odpo. myslím ale, z vlastní zkušenosti (jako starej nokiák) vím, že smaper nebo slick na symbian to mají. je to super, když můžeš čekovat, jestli ti zrovna někdo píše nebo jestli nereaguje. Jak říkám, meebo na iphone to umí, ale to je pouze internetová záležitost, ne aplikace na IP.
boris094
Junior

Odeslat příspěvekod boris094 17. 2. 2009 17:47

myslím, že když už to přímo nemůže jet na pozadí (jede, ale musí člověk čekat na mejl, funkce push-fatch = nejméně po čtvrthodině jestli se nemýlím-a to je málo!!), tak je to dobrá pomůcka, abych věděl, když mám aplikaci otevřenou, jestli dotyčný reaguje. Abych ji zrovna v tom nezavřel. nevim no
boris094
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 17. 2. 2009 18:42

No push mail je právě okamžitá funkce... Data totiž odesílá server na iPhone :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boris094 17. 2. 2009 19:09

Mě chodí mejly po strašně dlouhý době. Někde jsem se dočet, že push podporují např. gmail nebo yahoo. Založil jsem si je jako účty v iphone. Psal si přes beejive na icq. Aplikaci jsem nevypinal, pouze vyskočil. Dotyčný mi stále psal, ale mejl o došlé icq zprávě mi došel až za 10 minut. Štve mě to. Na nokiich to došlo hned. jak sms např.
boris094
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 17. 2. 2009 21:44

Tak já mám mail u Live.com, který využívá MAPI a POP3, nikoli IMAP tak jsou trochu problémy. U POP3 mi nový mail iphone oznámí ihned, snad rychleji než u MSN Messengera...
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků