iPhone 3G - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod fridge 28. 10. 2010 23:53

No, já nemám breaknutý phone, takže nospot ani podobné věci nepřipadají v úvahu, ale k určitému zrychlení došlo i při samotném vypnutí spotlightu, takže díky.
Vždy možnost volby. Zvolit si nesvobodu je taky volba.
fridge
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dalibor 4. 11. 2010 19:42

Ahoj všem.Delší dobu řeším problém se zaloupením nawigatonu pře iTunes.Napíšu tam číslo karty od Visy a pořád to hlásí errory.Neví někdo jak na to?
dalibor
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 4. 11. 2010 20:10

A co si tak tu chybu přečíst a nejlépe ji sem napsat? :)
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod dalibor 4. 11. 2010 21:23

Ahoj píše to:
There were errors or omissions in the information.Please correct the indicated items.
Your payment method was declined.Please enter valid payment method information.
dalibor
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 4. 11. 2010 21:43

Špatně zadané údaje (nejspíš označeno červenou šipečkou), případně karta co nepodporuje online platby nebo je kreditní, nikoli platební.
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod dalibor 4. 11. 2010 21:54

Takže běžnou kartou to nezaplatím.Dík
dalibor
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 4. 11. 2010 22:15

Ne ne, musíš skočit do banky a povolit platby kartou na internetu nebo zřídit e-card, případně vyměnit za embosku svoji nynější kartu :)
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod efkoefko 1. 12. 2010 22:21

Lidi, pri mazání dat nebo jak se to nazývá, obnova nastavení.. je tam koment potrvá to hodinu.. no už tam to jablíčko je dobrejch pár hodin, co stím? poradte mi... prosím nebo tu stupidní věc zahodim! názory na mail FilipekFilip@gmail.com
efkoefko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Imhotep 1. 12. 2010 22:49

obnova nastaveni cez telefon neni spolahliva. Ja som to skusal x krat a nikdy mi to neislo, tiez sa mi to zaseklo na logu jablka. Obnovuj len pomocou pocitaca.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 2. 12. 2010 00:57

Me se to nikdy nezaseklo jen netusim proc format vnitrni pameti trva pres hodinu.....to se apple moc nepovedlo pres PC je to otazka pri rychlem internetu cca.15minut.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Jackobee 17. 4. 2011 11:17

Zdravim vas, mam delsi dobu problem s wifinou. Kdyz jdu do nastaveni je zasedla moznost zapnout wifi. Nevite nekdo co s tim? Driv to obcas naskocilo, ale ted uz to dlouho nejde.
Samsung i9000 GALAXY S - Android 4.0.4 AOKP build 40
Jackobee
Junior

Odeslat příspěvekod iphonfanatic 24. 4. 2011 19:16

Ahoj, chtěl jsem aktualizovat Iphon na aktuální verzy 4.2.1 - úspěšné...jak překvapivé..) Potom jsem udělal JB podle návodu na: http://www.mujiphone.com/2010…hone-jailbreak-ios-421-navod/ - na první tři pokusy se nepovedlo...://...Napočtvrté ano ale něco se asi pokazilo...ne asi ale určitě pač nechytám signál. Telefon jsem připojil k pc - windows 7 proffesional. Zapnul iTunes. Zadal restore a v provedl. Ke konci restoru to po mě chce abych připojil iPhon k pc a zapl iTunes - udělal ale iPhon pomne chce heslo k sim karte - zadam, napise ze jako ok, ale v iTunes mi to píše že mám zamklou SIM kartu...ale tu jsem odemkl jak to mám připojit k pc a zapnout iTunes...Následně mi to napíše to samé jen ve zkrácené verzi...://
Nevíte někdo jak na to?...byl bych moc vděčen..D
iphonfanatic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 24. 4. 2011 19:48

Zapnul iTunes. Zadal restore a v provedl. Ke konci restoru to po mě chce abych připojil iPhon k pc a zapl iTunes

Co prosim ? Jak to po tobe múže chtít ke konci připojení iphona k itunes když iphone by měl být stále připojený při restoru ? :shock: Zkusil si vyndat SIM kartu a dat ji tam zpet ? Není Iphone dovezen z ciziny ? Udlej znovu restore .

EDIT: aktualni 4.2.1 ? Ted si nejsem jistej jak je to s dostupností nových IOS pro straší zařízení. Přece aktualni je 4.3.2 .
Naposledy upravil FILIPSN007 dne 24. 4. 2011 19:54, celkově upraveno 1
FILIPSN007
Junior

Odeslat příspěvekod iphonfanatic 24. 4. 2011 19:53

nwm jak zjistit jestli je dovezeny, simku nemam jak vyndat pac nemam tu jehlu..:DD
iphonfanatic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 24. 4. 2011 19:56

Kde si Iphone koupil ? Byla v Iphone nekde aplikace cydia ? Problém vidím v SIM. (asi)
FILIPSN007
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka