iPhone 3G - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod oco1 25. 8. 2008 18:12

niio: nepotřeboval jsem nutně nový dotykový mobil s OS, ale chtěl jsem zkusit něco nového... proč bych si nekoupil, když mám tu možnost! argument o 24měsíční vázanosti? pro mě naprosto nepodstatné, navíc, když mám k telefonu skvělý paušal, tak není co řešit ;-) a vyhozené peníze? Jestli mám iPhone za pár tisíc nebo bych si koupil HTC za 14tis? no rozdíl vidí každý sám, navíc k HTC bych taky nějaký paušal potřeboval, tak bych platil taky... nejdřív než tady něco napíšeš, tak přemýšlej, jestli má každý v hlavě to co tam máš ty, nebo dokonce a překvapivě tam může mít i něco jiného....

Jinak chci se zeptat - jde nějak vypnout nabíjení přes USB, když telefon spojím s PC ?
S7 edge
oco1
Junior

Odeslat příspěvekod aacid 25. 8. 2008 18:55

keby som sa mal riadit otazkou "nutne to potrebujem k zivotu", tak mi telefon vlastne vobec netreba...

inac dovod ku kupe iphonu je jednoducho ten ze ho chcem :D
aacid
Junior

Odeslat příspěvekod Apophis.k 25. 8. 2008 19:29

čau, pokud se to tady někde už psalo, omlouvám se, nechce se mi pročítat 20 stran...

Jaká je momentální dostupnost iphone 3G 16GB White v brněnských O2 shopech?? Dík za odpovědi...
Apophis.k
Nemám nic, jsem studý chudent...
Apophis.k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sattero 25. 8. 2008 20:00

Apophis: Nevím, ale ve Velkém Špalíčku už bílá není a černá (16GB) málo, já mám jeden zarezervovaný :)

Jinak pánové vím jak se regnout na českou mutaci App Store BEZ platební karty a je to jednoduché! Počkejte 20 minut a bude to na blogu!

http://www.chlupataprdel.cz/2008/08/jak ... -karty-cz/
Tak tady to je! (neberte to jako reklamu, ale jako návod pro ty, co nevědí... stejně tam mám jinak ho...) :D
Naposledy upravil seterwohipikule dne 26. 8. 2008 10:01, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod X-Brace 25. 8. 2008 21:03

No mne to s kreditkou KB šlo bez problému, tak pokud přes to nepůjdou nějak obejít i placené aplikace tak já to bohužel nevyužiju. Ale jinak hezký ;-)
@peroutka
X-Brace
Junior

Odeslat příspěvekod remaxik 25. 8. 2008 21:39

Zdravim za dva mesice se snad pridam k uzivatelum iPhone, poridim si ho nejspis s O2 Neon L a uvazkem na 36 mesicu, jen jeste nevim jestli kapacitu 16 GB nebo 8 GB, bude zalezet hlavne na penezich. A proc ho chci? Protoze nevidim zadny jiny telefon ktery by me pri pausalu 650 kc vysel na 250 kc a mel tyto vsechny f-ce, nebo se snad mylim? Nekteri mozna namitnou ze je to jen hracka atd, ale pro me je to uzasny multimedialni pristroj s ktereho si jako bonus muzu zavolat a surfovat na netu. Tak to jej beru ja. Fotak jsem u telefonu vyuzil jen parkrat, mms jsem za celou dobu nevyuzil ani jednou, mobil moc na surfovani nevyuzivam, jen email (ale kdyz bych mel wifi tak proc ne), dorucenky mi nevadi (pouzvaim VF sms gratis), jedine co me mrzi je copy and paste (vyresi aplikace, a doufam ze pozdeji i novy FW),BT posilani souboru (zajimalo by me existuje najaka nadeje ze to bude zmeneno?), a trochu ten usb mass storage...ale myslim ze neni zas tak strasne si vse nahrat u sebe, preci jen cokoliv, co se mi libilo kdekoliv,muzu sehnat na netu behem par sekund. Vas se chci zeptat jestlei jsem vynechal jeste nejake velke minus iPhone, tkere by me mohlo rozhodit :) A taky jestli existuje jeste nejaka lepsi moznost koupe, kdyz bych chtel za nej zaplatit tak max. do 5000 kc?
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod m4rtincom 26. 8. 2008 08:43

I pres vsechny problemy bych si iPhone rad poridil, vcera jsem se docetl rozhorceny clanek, ze prakticky nejdou na soucasne EN verzi psat ceske smsky. Jak moc je to problem? IPhone si zajdu jeste zkusit, zkousel jsem ho v patek a zkousel jsem psat pouze predmet emailu, takze se tam asi takovyhle problem nevyskytnul. Zajima me take, kdy bude cestina a myslite si, ze bude moznost si bez ztraty zaruky nechat nahrat novy (cesky) SW? Diky
m4rtincom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 8. 2008 10:01

Čeština má být prý v září. Po připojení k itunes se tě zeptají, zda chceš aktualizovat soft. Záruka pochopitelně zůstává.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Survival 26. 8. 2008 11:02

Tak jsem konečně sehnal časopis iPhone mania.
Hodně mě ale zarazila věta na str.8 : "Pokud jste použili jinou než povolenou SIM kartu, z iPhonu jste měli jen pěkné těžítko na okrasu, k žádným funkcím jste se nedostali." To znamená když si mamka prodlouží smlouvu a já si koupím iPhone za zvýhodněnou cenu a budu v něm mít svou SIM, bude mi iPhone na nic? :shock: Nebo můžu nějak označit moji SIM za povolenou?
Survival
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 26. 8. 2008 15:34

Tak užívám si už pár hodin iPhona 3G 16GB black... Dnes sem si ho koupil s tarifem kůl u O2 + datový tarif za 150Kč! :D

Survival: Ale to je kec. Nejprve se musí aktivovat iPhone samotný přes iTunes (parádní záležitost - v dobrém slova smyslu) a pak tam můžeš strčit jakoukoli kartu od jakéhokoli operátora :D
Naposledy upravil seterwohipikule dne 26. 8. 2008 15:48, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny, používej tlačítko upravit
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Perseus 26. 8. 2008 16:12

nevite jak je t o s celkovou dostupnosti iphonu v O2? Potreboval bych vedet hlavne v Plzni.. Diky
Perseus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 26. 8. 2008 17:08

iPhony sou, ptal sem se na O2 dneska. Že prý mají na skladě. Ideální ale je, si zaskočit do prodejny a nějaký kus si zamluvit, případně nejlíp hned koupit. Telefon blokují na prodejně max 2 dny. Už jich ale tolik nemají a další várka pro O2 se čeká nejspíš v půlce příštího měsíce...
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Emperor.B 26. 8. 2008 19:04

tak sem si ho koupil a myslel sem ze pujde hned z domu ale zustane je to super masinka do ted sem mel prevazne Symbian od Nokie nebo UIQ ale tohle je uplna bomba !!!!!!
Iphone 4S 64GB Black
Iphone 5 64GB White
New Ipad 64GB Wifi White
Emperor.B
Junior

Odeslat příspěvekod m4rtincom 26. 8. 2008 19:06

Uz jsem se ptal v jinem threadu: nemate nekdo praktickou zkusenost s TMO web'n'walk na iphone? Pres jaky prohlizec to funguje, kolik to zere? Diky
m4rtincom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 26. 8. 2008 19:21

Pokud myslíš tarif Surf&Mail+ (za 120Kč), tak ten silně nedoporučuji. Je omezovaný na protokoly a některé porty a můžeš zaplatit až 800Kč. Je to naprosto blbý tarif. Pokud myslíš Internet, tak ten takto omezovaný není, ale nemám s ním zkušenosti a kvůli ceně sem ani nepátral :)
Sattero
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka