iPhone 11/Pro/Pro Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Daff.cz 2. 12. 2019 20:02

Zdravím, mám dotaz. Když v iPhone 11 využiju dvě sim karty, budou obě dvě sim karty na příjmu, tak jak u android telefonu?
Daff.cz
Junior

Odeslat příspěvekod rewolwer 3. 12. 2019 10:33

Zdravím,
dualSIM v iPhonech XS/XR/11/11Pro pracuje v režimu DSDS nebo-li Dual SIM Dual Standby což znamená, že obě SIM karty (fyzicka a eSIM) jsou neustále na příjmu, můžete vyřizovat hovory a SMS z obou čísel atd. Jediný "downside" tohoto řešení je, že nemůžete simultáně přijímout dva hovory směřující na dvě SIM karty najednou - během aktivního hovoru spadne ten druhý do voicemailu, popř. budete v tu chvíli pro druhou stranu nedostupný, narozdíl od toho jak funguje jedna SIM, kde máte možnost v případě příchozího hovoru aktuální hovor ukončit anebo ho dát "on hold", vyřídit ten druhý a následně se vrátit k původnímu hovoru.
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 4. 12. 2019 15:40

Zdravím, chci se zeptat, funguje někomu to optimalizované nabíjení baterie? 11 mám už přes měsíc, nabíjim dle večerky, kterou mám nastavenou a ještě jsem tuto funkci nezaznamenal. Jak dlouho telefon sbírá data o nabíjení, než to začne fungovat?
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Junior

Odeslat příspěvekod rewolwer 5. 12. 2019 13:35

Zdravím,
otázka: jak byste si "vnější projev" této funkce představoval? Tato funkce je pro uživatele 'neviditelná'. Zapňete si ji v "Battery Health" a je to.
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 5. 12. 2019 14:39

No, tak představoval bych si ji asi tak, že když tedy mobil píchnu kolem půlnoci na nabíječku s 20 % baterie, přičemž mobil odpojuju kolem 7 ráno, tak nebude mít ve 4-5 ráno více, než 80 % baterie. Někde jsem tuším i četl, že potom vyskočí na displeji hláška, že probíhá oprimalizované nabíjení nebo něco takovýho :)
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Junior

Odeslat příspěvekod Majkl 5. 12. 2019 16:16

Je to tak; na lock screenu by se mělo objevit oznámení o tom, že se optimalizovaný nabíjení používá. Já jsem ho na XS ale taky ještě neviděl, byť nabíjím pravidelně.
Majkl
Junior

Předchozí stránka