Phoenix nevidí FW - mrtvá N70

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Caddy 29. 2. 2012 10:36

Zdravím,

určitě se to už řešilo, ale nemůžu najít mně nápomocné řešení ani tady, ani na google.

Zkouším oživit N70 padlou při uživatelském updatu SW, řídím se návodem tady na MM, ale problém je ten, ze Phoenix prostě nevidí FW stažený přes NaviFirm. Zkoušel jsem ho nahrávat do všech možných adresářů, co se uvádí tady nebo i v jiných diskusích, ale prostě nic. Zkoušel jsem cestu i zadat natvrdo v nastavení Phoenixu, ale stále to samé. Zvolím typ telefonu, vyberu Firmware Update, ale tam v rozporu s návodem nemám vyplněné údaje s product codem a údaji o softwareu. A když rozkliknu nabídku pro volbu, naběhne na mě jen toto: https://lh5.googleusercontent.com/-DxiM ... /scrph.jpg a po potvrzení prázdná tabulka, se kterou nejde nic dělat.

Je možné říct, co je špatně? Byl bych moc vděčen :)

Pro úplnost dodávám, že stahováno FW přímo v Phoenixu mi nefunguje také, tam napíše něco o tom, že systém nepodporuje utf8. Zkouším to již na třetím počítači a je to stále to samé (s výjimkou jednoho s XP, kde to nechce fungovat už vůbec)
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlachuj 29. 2. 2012 11:50

Mam ten samy problem na 5230
telefon mi normalne jede, ale nejde prehrat fw... ta sama chyba jako mas ty na obrazku
vlachuj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 3. 3. 2012 18:55

Nemáte stažený kompletní firmware, proto ho Phoenix nevadí. Jakej je firmware na té N70? Jaká verze?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Caddy 5. 3. 2012 08:30

No, jaky je FW na tom mobilu nezjistim, kdyz je umrely...

nimene: nakonec to Phoenix videt zacal, v podstate sam od sebe, ackoliv to drive nevidel ani po nekolika restartech...proste po trech dnech to najednou v nabidce bylo. Spravna cesta tedy je program files\nokia\phoenix\products\RM-84 a tam bez dalsich adresaru (treba vice verzi FW) primo ty soubory...

stejne to nepomohlo, ten telefon je zrejme odraseny tak, ze je to mimo domaci sily...
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků