SLICK a Nokia N90

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Izabell 24. 1. 2008 10:58

Zdravíčko lidičky.
Mám takový dotázek. Před časem jsem musela dát svého miláčka Nokii N90 do opravny a od té doby mi chybí komunikační prográmek (měla jsem Agile Messenger) a tak se ptám na nějaký jiný, stejně dobrý.

Hodně jsem slyšela o SLICKu, tak se ptám:

Máte někdo zkušenosti s tímto prográmkem? Potožmo s tím jak funguje přímo na Nokii N90? Doporučili byste ho a nebo něco jiného?
Moc děkuji
Izabell
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike-biker 24. 1. 2008 13:13

Buď lze použít Slick od firmy LGC, který je v beta verzi free a kromě ICQ poskytuje ještě další možnosti (AOL, JABBER, Yahoo atd.). Měl by fungovat i pro N90:
http://shop.my-symbian.com/PlatformProductDetail.jsp?siteId=695&platformId=4&productType=2&productId=215751&sectionId=0&catalog=1&topSectionId=-1

Nebo QIP, který je také free. Ale pro N90 jsem ho neobjevil. Já používám v UIQ3 oba, zatím se mi jeví ideální kombinace, respektive sloučení kladných vlastností obou. :)
iPhone 11 Pro Max Max 256GB Space grey.
iPhone 6 16GB Silver as reserve.
APPLE MacBook Pro 15". 4 x 2,5 GHz Intel i7 + 256GB SSD.
Mike-biker
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 24. 1. 2008 14:13

FRING funguje taky velmi pěkně pro ICQ.
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS

Odeslat příspěvekod Izabell 24. 1. 2008 15:09

No tak díky za info. Stáhnu si SLICK a snad přitom nezkrachuju noo :)
Izabell
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Breaker 24. 1. 2008 17:30

O programoch pre ICQ sa tu už toho popísalo veľa, o Slicku konkrétne tu, ostatné témy môžete skúsiť vyhľadať. ;) Zamykám.
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel