Po konverzi videa se mi spožďuje a vypadává zvuk (TREO 750)

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kalfa 24. 9. 2007 17:19

Ahoj všichni...

předem říkám že jsem lama a Treo 750 mám jen tři dny... ale když jsem v divx encoderu převedl film a pak to nakopíroval na kartu.. tak mi zhruba po 5 sekundách v TCMP verze 0.71 vypadne zvuk a musím tuknout na obrazovku a zase hraje... ale spožďuje se... nevíte čím to je?? Děkuji moc za ohlasy...

hledat jsem zkoušel, ale nepřišlo mi že by tu někdo měl podobnej problém
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Junior

Odeslat příspěvekod peter34 25. 9. 2007 08:39

Možno máš veľký dátový tok, treba sa pohrať s nastaveniami v divx encoderi a vyskúšať.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod Kalfa 25. 9. 2007 13:18

netuším přesně jak si s tím pohrát... tomuhle vůbec nerozumím :(
Kalfa
Junior

Odeslat příspěvekod mihals 25. 9. 2007 13:40

v tom pripade si o tom musis dohledat info, jaky datovy tok videa (radsi i zvuku) snese tvoje Treo. potom je nejlepsi si zdarma stahnout program "SUPER". kde ho najdes, to snad ani nemusim zminovat :wink:
v tomto programku si muzes komplet nastavit rozliseni videa, datovy tok videa i zvuku, takze ziskas maximum pro tvoje Treo :wink:
a neboj se, ze je to slozity, NEJNI :wink:
www.mihals.eu
mihals
Junior

Odeslat příspěvekod peter34 25. 9. 2007 15:12

To Kalfa: V pocketdivx encoderi máš dva posuvníky, Video quality a Audio quality. Skús dať nižšiu kvalitu a potom film prehraj v Treu. Inakšie na to neprídeš, len skúšaním.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod Kalfa 25. 9. 2007 17:53

mihals: Díky... napadá mě jen snad mrknout do příručky, ale mám jen englis verzi tak uvidíme...

za tip na program díky... kouknu na to...

Jinak už s tím málo zkušeností mám když jsem dělal filmy do PALM ZIRE71 ale tam jsem to vždy dělal tak aby to bylo koukatelný... ale tady to nějak mi nece makat... je to moje první zařízení s Widlema... tak jsem na asi trochu lama...

___

Ještě bych měl dotaz trochu off... mám v tom už pár programů placenejch, ale ten palm mám darem... a nemám instalační soubory ani licence... dá se to nějak zálohovat nebo mám útrum??

___

A jeden big problem... když stáhnu z netu jen *.cab soubor, jak ho dostanu do Trea??? Nepřišel jsem na to a postup jsem také nenašel... :(

___

TAk v nero mobile se tento neduh neobjevuje...

Sorry za ty zmatky co jsem způsobil, ale píšu toto ještě jaksi v euforii z přístroje a nepřemýšlím u toho :oops:
//Kodl: Příspěvky spojeny. Používějte tlačítko EDITOVAT
(UPRAVIT).
:oops:
Kalfa
Junior

Odeslat příspěvekod icisko 5. 10. 2007 09:14

Tie mi meskal zvuk po konv. videa pre ppc a potom som si vsimol ze moj program ponuka 2 moznosti. Pouzit internal decoders alebo MS DX9 Directshow, ten MS to vyriesil.
icisko
Kolemjdoucí