Proč nejsou pánské mobily ?

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TDW 27. 7. 2005 23:02

Proč nejsou pánské mobily když jsou dámské ? To je diskriminace !
Z-1-C-25-6310-7650-6230
P-4 3GHz, 1GB RAM a SHT5200 - prostě impreza s motorem z trabanta :)
TDW
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mickaelb 27. 7. 2005 23:04

No tak panske jsou rozumneji ty ostatni, ale nad tim se nepozastavuj, je to tak napriklad i s oblecenim, jen si zajdi kamkoliv a zkus vypocitat pomer panske:damske.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kodl 27. 7. 2005 23:06

Protoze chlapy nepotrebujou mobily se zrcatkem... :twisted: Ted me zensky sezerou :oops:
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mickaelb 27. 7. 2005 23:08

Sestra ma zrovna jeden se zrcatkem :lol: LG c1200, no ja si myslim, ze jsou aby zenske nerikaly, ze je to diskriminace :lol:
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kodl 27. 7. 2005 23:16

mickaelb píše:... oblecenim, jen si zajdi kamkoliv a zkus vypocitat pomer panske:damske.

Mno nerikej ze te to vadi - aspon se nemusis rozhodovat jestli si vezmes fialovo-ruzovy nebo ruzovo-fialovy tricko a koupis si to cerveny... :wink:

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod TDW 27. 7. 2005 23:18

for gentleman only phone. Představuju si to nejlépe v černém případně s bílými (stříbrnými) doplňky ve spodní části by mohla být zabudovaná swiss karta, menu by mohlo být třeba ve spolupráci s playboyem :twisted: , + třeba tajné seznamy na milenky atd. Desing by měl být takový aby si nikdo nemyslel že je to unisex - ostrý, velký - třeba razor to je macho mobil a ženský ho maj taky...
Z-1-C-25-6310-7650-6230
P-4 3GHz, 1GB RAM a SHT5200 - prostě impreza s motorem z trabanta :)
TDW
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kodl 27. 7. 2005 23:20

mickaelb píše:Sestra ma zrovna jeden se zrcatkem :lol: LG c1200, no ja si myslim, ze jsou aby zenske nerikaly, ze je to diskriminace :lol:

Pockej, ona se najde casem nejaka zhrzena feministka ktera si zacne stezovat ze je diskriminace, ze zenske telefony se rika tem pristrojum ktere jsou jen hezke, ale blbe... Coz feministky nejsou. ty jsou blbe a osklive... :mrgreen: A uz dnes koncim, nebo si tu vykoleduju zalobu.... A nebo to nekdo soupne na smetiste...

kodl
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mickaelb 27. 7. 2005 23:20

kodl: Nevadi, ale taky by se to dalo povazovat za diskriminaci, npo vlastne mi to vadi, kdyz jdou holky nakupovat...kristepane :oboze
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kodl 27. 7. 2005 23:23

TDW píše: + třeba tajné seznamy na milenky atd. ./quote]

:tleskani A smsky od lidi z tohoto seznamu by se ukladaly do zvlastni slozky ktera by byla zahrabana kdesi v menu :twisted:

kodl
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SPSS 27. 7. 2005 23:24

co tohle tema dela v sekci symbian to by melo bejt nekde jinde :wink:
Impossible is nothing
SPSS
Junior

Odeslat příspěvekod kodl 27. 7. 2005 23:26

mickaelb: Na to uz nastesti ve velkych nakupnich centrech existuje lek - jsou tam bary, kavarny... A zensky at si nakupujou...

kodl
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod iva 27. 7. 2005 23:41

Tak ted jste me rozcilili!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Bezte s tou diskriminaci nekam.......... do.......... HÁJE!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ja nevim, kolik presne uz existuje stovek modelu mobilu!!!! A z tohoto poctu , pokud si jen matne vzpominam, pouze asi slovy CTYRI modely jsou oznaceny jako vylozene DAMSKE mobily a vy tu melete neco o diskriminaci?!?!?!?!?!?!?!? :twisted: :twisted: :twisted:
Nejsem feministka /bez chlapu si svuj zivot nedokazu predstavit/, blba snad taky ne, ale timhle jste mne nadzvedli žluč!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
A muzete mi rict, kolik smartfounu je vylozene damskych!?!?!?! :twisted: :twisted: :twisted: To mluvi samo za sebe!!!! :twisted:
Zenska asi nema na smartfoun patricne vybaveny intelekt, co? :twisted:
Pro zensky se vyrobi nablblej mobil, v rudy barve, nebo s kytickama a da se tam zrcatko a hned to ma nalepku DAMSKY MOBIL!!! :twisted:
Pokud se, vy chudaci utiskovani, citite diskriminovani, tak se priznejte, kolik z vas ma mobil se zrcatkem????? :twisted: :twisted:
iva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mickaelb 27. 7. 2005 23:44

Ehmn a kolik je z tech stovek mobilu oznaceno vylozene jako PANSKY?? Ha, zadny, ani jeden, vsechnou jsou unisex ;)
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 27. 7. 2005 23:47

pansky ne ale hodne vecek je damskych :-)
zejmena lg a nektera samsung :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marduk 28. 7. 2005 00:06

Drahá ivo, za neškodilo by ubrat těch smajlíků, svou demenci nám jistě dovedeš dokázat i bez nich a spousty vykřičníků a otazníků - akorát z toho bolí oči.
Smrt české poště!
Marduk
Junior

Další stránka